Philip Martin's, Natural Mousse (Naturalna pianka do włosów)

Philip Martin's, Natural Mousse (Naturalna pianka do włosów)

Naturalna pianka do każdego włosów nadaje im objętość i zapewnia trwałość fryzury, połysk oraz elastyczność. Zawarty w produkcie hydrolizat białka, wyciąg z aloesu i siemię lniane zapewnia dodatkową ochronę, pozostawiając włosy lśniące, miękkie i gładkie.

ACH ten zapach

Dodałam produkt więc czas na recenzje..ciężko określić czy ten produkt zadziałał tak jak obiecuje producent. Piankę zakupiłam dwa lata temu w Douglasie akurat nie było tej na którą polowałam a konsultantka poleciła mi właśnie tą. Pianka kosztuje 99 złoty jeżeli chodzi o cene to moim zdaniem jest wygórowana i powinna się zmniejszyć o 39 złoty.
Ogólnie marka była dostępna tylko w Douglasie ale z tego co wiem już jest wycofana niestety.
Przechodząc do sedna jeżeli chodzi o główną role pianki to nie dodaje objętości...pamiętam jak miałam użyć pierwszy raz produkt byłam podekscytowana no i cóż nie wyszło tak jak chciłam była minimalna objętość, może to kwestia że konsytencja pianki nie jest typowa , bardziej odpowiada konsytencji musu niż pianki, być moze produkt jest skierowany do posiadaczek średnich włosów.
PRODUCENT podaje że pianka zapewnia trwałość fryzury tutaj też klapa, elastyczność i połysk : połysk jeszcze jest ale z tą elastycznością to naciągane
Dodatkowo pianka zawiera składniki pielęgnujące włosy , które mają zapewnić dodatkową ochronę włosós sprawiajać że będą miękkie gładkie i lśniące i te zadania są spełnione.
Opakowanie jest przezroczyste , zawiera płyn który po wydobyciu zamienia się w deliaktny mus.
Ten produkt to bardziej mus pięlegnacyjny niz pianką mimo iż nie spełnił podstawowej funkcji to jakis syntyment mam do produktu pewnie przez zapach który jest dość nie spotykany ciezko go okreslić: orientalny zapach , naturalny czuć go na włosach przez jakąś godzine i często się mnie pytali znajomi co tak pięknie pachnie.
Produkt nie skleja włosów nie wysusza jak nie które produkty tego typu.
Wydajność to zależy jak często używa się tego produktu jak go uzywam raz na 2 tyg jako dodatkowa pięlegnacja. żałuje że nie ma tej marki z chęcią przetestowałam bym inne produkty