Bebe Young Care, Classic, Pielęgnacyjna pomadka do ust `Klasyczna`

Bebe Young Care, Classic, Pielęgnacyjna pomadka do ust `Klasyczna`

Pojemność 4,9 g

Bezbarwna szminka do codziennej pielęgnacji dająca efekt miękkich i gładkich ust. Zawiera witaminę E, filtry UVA, UVB, SPF 6. Witamina E pomaga w utrzymaniu odpowiedniego nawilżenia ust i chroni je przed wysuszeniem. Filtry ochronne zapewniaja ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV, a w połączeniu z wit. E neutralizuje szkodliwe działanie wolnych rodników. Łagodna formuła i kremowa konsystencja delikatnie pielęgnuje usta. Bez konserwantów, przebadana dermatologicznie.Ma delikatny waniliowy aromat.

klasyk

pomadka w formie sztyftu, bardzo delikatna. Ratuje spierzchnięte usta.
Cena jest bardzo przyjemna.
Zakupiłąm już parę opakowań na przestrzeni lat i zakupię ponownie :D

Zwyczajna pomadka

Pielęgnacyjną pomadkę babe zakupiłam gdy skończył się zapas moich produktów do ust, a tę akurat zauważyła przy kasie w hipermarkecie.
Pomadka zamknięta jest w klasycznej niebieskiej, wykręcanej tubce, dodatkowo w kartoniku zabezpieczającym.

Jest to twardy sztyft, ale na tyle miękki, że bardzo dobrze rozprowadza się na skórze, wręcz sunie po ustach. Ma bardzo neutralny zapach, który szybko ulatnia się z ust.
Dobrze nawilża i natłuszcza, nadaje im lekki połysk i dobrze chroni przed czynnikami zewnętrznymi.

Mimo, że jest dobrym produktem nie zakupię jej ponownie, nie zrobiła na mnie efektu wow

Klasyk zawsze się obroni

..i ochroni usta :)
dla mnie najlepsza, zawsze ją mam przy sobie.
Po pierwsze dostępność -znajdę ją w pierwszej lepszej drogerii.
Po drugie zapach -mi osobiście przypomina Vibovit. Ten zapach przywołuje sentyment :)
Po trzecie nawilżenie -odkąd jej używam, nie pamiętam co to suche czy spierzchnięte usta. Po prostu świetnie nawilża. Zostawia bardzo delikatny połysk na ustach. Ma konsystencję masła. Używam jej przez cały rok, bo świetnie sobie radzi latem podczas upałów i zimą podczas mrozów. Wypróbowałam w skrajnie różnych temperaturach! Mąż się śmieje, że bez BEBE nigdzie się nie ruszam ;)

Klasyk, do którego niezmiennie wracam od lat ;)

Pomadka bebe jest ekstra produktem, przez swoje działanie regenerujące, super ochronne dla ust, zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym jest u mnie niezbędnikiem w torebce. Ma bardzo ładny delikatny zapach, długo utrzymuje się na ustach, super się po nich też rozprowadza. Jest wydajna i cena jest niska jak za tak dobry produkt. Z drogeryjnych pomadek jest to jeden z najlepszych produktów!
Co istotne - opakowanie jest proste, klasyczne, a system wysuwania produktu działa dobrze do ostatnich drobin produktu.
Polecam serdecznie.

Klasyczna

Uwielbiam tą pomadke . Kiedyś bardzo rzadko dawałam cokolwiek na usta nawilzajacego tylko matowe pomadki dzień w dzień ewentualnie robiłam zwykły peeling domowy z cukru i oleju lnianego i od czasu do czasu gdy przyszła pora zimowa nalozylam tisane w słoiczku który miałam już dobre z 2 lata cały :o teraz nie wyobrażam sobie że wyjdę z domu bez nawilzajacej pomadki do ust zawsze mam w torebce A szczególnie lubię tą za jej zapach który jest delikatny i kojarzy mi się po prostu z czymś miłym . Formuła jest też jak najbardziej okej , usta są nawilżone i mają delikatny blask . Opakowanie zwyczajnej pomadki .

Poprawna

Klasyczna pomadka do ust, dla ludzi nie lubiących eksperymentować. Przyjemna konsystencja. Nie jest za twarda. Łatwo się aplikuje. Zapach neutralny. Nawilżenie podstawowe, szału nie ma.

Zawsze do niej wracam

Tą pomadkę używam od czasów szkolnych. Co prawda lubię testować nowości, ale i tak tą zawsze mam pod ręką na wszelki wypadek, gdyby nowość zawiodła.
Pomadka jest dość twarda więc bardzo przyjemnie się ją stosuje. Nawilża, zabezpiecza przed mrozem. Nie pozostawia nieprzyjemnej klejącej warstwy. Usta są mięciutkie. Nawet bardzo suche usta w krótkim czasie doprowadza do idealnego stanu. Dodatkowo zapach.. uwielbiam. Jest dość słodki ale delikatny. Na ustach pozostawia delikatny blask - co jest dla mnie ogromnym plusem

Idealnie się sprawdza

Mam problem z nadmiernym obgryzaniem i przesuszaniem ust, więc pomadka ochronna jest u mnie niezbędna.
Ta spełnia swoją funkcję - nawilża, chroni, w krótkim czasie redukuje mocne zaczerwienienia, więc zdecydowanie jestem zadolowona.
Do tego jest wydajna, a jestem przyzwyczajona, że dosłownie co chwilę jej używam. Cena niska, więc nie raz jeszcze po nią sięgnę. Polecam!

Super pomadka za grosze

Pomadka jest w zwykłym plastikowym opakowaniu.
Klasyczna pomadka posiada łagodny słodki zapach.
Sztyft pomadki jest umiarkownie twardy, co jest zaletą - bo nie złamie się tak łątwo, jednocześnie jest wystarczająco miękka, co gwarantuje przyjemność stosowania.
Po nałożeniu na usta ma masełkowatą konssytencję. Bardzo dobrze się rozprowada. Nie pozostawia koloru, tylko lekki blask. Bardzo dobrze nawilża usta jest moim faworytem, choć nadal testuje różne. Niezastąpiona w zimę! Także dobrze się sprawdziła przy kuracji retionoidami.
Jest też dość wydajna - 1 opakowanie wystarcza na 3-4 miesiące przy codziennym stosowaniu. Kocham pomadkę miłością prawdziwą, wykorzystałam z 5 lub 6 pomadek i nadal zamierzam kupować.

Niezła

Jak na drogeryjną pomadkę jest to całkiem niezły produkt. Ma fajną konsystencję, dosyć długo utrzymuje się na ustach, po nałożeniu skóra ust jest mniej spierzchnięta i bardziej nawilżona.

Minusem pomadki są Synthetic Wax i Ethylhexyl Methoxycinnamate w składzie. Pierwszy składnik może wysuszać skórę natomiast drugi nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży, co niestety nie jest zaznaczone na opakowaniu

cudowny zapach

Klasyczna pomada, pięknie pachnie, nawet wydaje mi się że słodko smakuje, gdy poliżę usta.
Nie mam problemów z bardzo suchymi ustami, smaruję sobie usta przed pójściem spać. Długo czuć, że ma się coś na ustach.
Jest baardzo wydajna

Wszystko suche... niedobre skojarzenie dla pomadki pielęgnacyjnej

Właściciele salonów urody szlochają z zawiści po kątach, patrząc na opis składu tej pomadki, który jest tak przebogaty i obfitujący we wszelkie składniki pielęgnacyjne, że ich praca staje się zbędna, a balsamikiem można wręcz namaszczać się od ust - do stóp, tak powinien być zbawienny dla urody.
Być może faktycznie jest, tylko, że ja... tego nie czuję.
Nie mam poczucia nawilżenia ust, a przede wszystkim tego potrzebują, z racji swojej budowy anatomicznej, i muszę używać pomadki nawet kilkanaście razy dziennie. Usta nie są spierzchnięte, ale mam dziwne uczucie, że są po prostu... suche. Pomadka jest bezwonna i bezsmakowa, pozostawia za to subtelny, delikatny srebrzysty film - ale bez połysku potwierdzającego nawilżenie.
Sam sztyft w momencie aplikacji też sprawia wrażenie suchego i twardego, wymagając dość siłowej aplikacji.
Zabrzmiało, jak u Freuda...
Tak więc nie ma co brnąc dalej. Znam lepszą pomadkę - też popularnej marki, w podobnej cenie (jeśli nie tańszą) i nawilżającą rewelacyjnie.