Bebe Young Care, Classic, Pielęgnacyjna pomadka do ust `Klasyczna`

Bebe Young Care, Classic, Pielęgnacyjna pomadka do ust `Klasyczna`

Pojemność 4,9 g

Bezbarwna szminka do codziennej pielęgnacji dająca efekt miękkich i gładkich ust. Zawiera witaminę E, filtry UVA, UVB, SPF 6. Witamina E pomaga w utrzymaniu odpowiedniego nawilżenia ust i chroni je przed wysuszeniem. Filtry ochronne zapewniaja ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV, a w połączeniu z wit. E neutralizuje szkodliwe działanie wolnych rodników. Łagodna formuła i kremowa konsystencja delikatnie pielęgnuje usta. Bez konserwantów, przebadana dermatologicznie.Ma delikatny waniliowy aromat.

Ładnie nawilża

Przyjemna pomadka ochronna do ust. Nawilża i na co dzień jest to jeden z lepszych drogeryjnych wyborów. Moje usta są wieczne suche, a ta pomadka, jako jedna z bardzo niewielu pomadek, nawet daje radę i zostawia moje usta nawilżone na dłużej, niż bardzo przeciętne pomadki. Warto wypróbować.

Moja ulubiona!

Jest to produkt w dobrej cenie i gwarantuje dobre efekty. Codzienne jego stosowanie działa bardzo nawilżająco i odżywczo na usta.
Kolor pomadki jest bezbarwny, w moim odczuciu bezwonny. Jest to bardzo dobry produkt, który świetnie skutecznie nawilża usta. Jest ona bardzo wydajna, wystarczy spokojnie na kilka tygodni przy codziennym jego stosowaniu.

Jest ok

Ta pomadka jest po prostu ok. Nawilża, co jest najważniejsze, całą zimę była w mojej torebce i świetnie się sprawdzała przy spierzchniętych ustach. Bardzo neutralny zapach. Nigdy nie przywiązuję sie do tego typu pomadek i często je zmieniam, ale nie mogę powiedzieć o niej złego słowa.

Jest ok

Pomadka dla mnie ok. Natłuszcza, jest miękka, przyjemnie jej się używa. Kolor przezroczysto-biały. Zapach dość wyczuwalny, mi kojarzy się z cukrem waniliowym, jakimś ciastem... Opakowanie bez szału, zwyczajne, normalne, bez ekstrawagancji ale wygodne. Mam już swoją ulubioną pomadkę ochronną innej firmy i tej Bebe Classic raczej nie kupię więcej, jednak nie mogę jej ocenić źle bo nie mam do niej żadnych zastrzeżeń, jest to ok produkt, spełnia swoją rolę po prostu bardziej lubię inną :)

Huston tu jest problem!

Mam problem z tym kosmetykiem. Oczywiście jego cena nie sugeruje aby było w nim coś więcej niż to żeby się "trzymał i ogarniał" ale nie pojmuję ignorancji marki co do odpowiedzialności za młode osoby - bo przecież to sugeruje na swoich opakowaniach. Nie zamykajmy oczu tylko dlatego ze tak wygodniej! Firmy tego typu (producentem jest - Johnson & Johnson) właśnie dlatego nie starają się i nie poprawiają jakości naszego życia bo przecież kupimy i tak i tak.
Proszę spojrzeć co nakładamy sobie na usta (czyli prawie jemy):
Hydrogenated Polyisobutene, Hydrogenated Polydecene, Synthetic Wax, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Caprylic/Capric Tri-glyceride, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Disteardimonium Hectorite, Tocopheryl Acetate, butylmethoxydibenzoylmeth ane, Vanillin, Hydrated Silica, Aqua, Alcohol, Tocopherol, BHT (19.01.2011.)

a teraz proszę - parę odnośników do funkcji i działania surowców
O BHT nie wspomnę bo musiałabym użyć słów niecenzuralnych.
Serio trzeba było użyć wosku syntetycznego!?!?!!!
Te "parę groszy" nie jest usprawiedliwieniem dla niczego w środku.
Rzeczowo o kosmetyku - rozsmarowuje się szybko i bez problemu w temperaturach pokojowych w niskich i wysokich (zima/lato) roluje się albo jest zbyt rzadki. Pachnie jak to można się spodziewać dziecinnie, smak zdecydowania sztuczny. Czasem jest wrażenie klejenia się ust i rolowania warstwy przez co się ją zjada. Naniesiona na usta przez chwil kilka daje poczucie nawilżenia potem następuje wrażenie przesuszenia i odchodzących skórek na wargach co każe znów sięgnąć po sztyft i tak się to kółeczko toczy... Zdecydowanie nie dla problematycznych, mocno przesuszających się ust, dla cer wrażliwych i ze skłonnościami do alergii.

Dobra pomadka za parę groszy

Dobrze radzi sobie z wysuszonymi i pękającymi ustami. Nawilża je, regeneruje i sprawia, że podobne problemy nie pojawiają się w przyszłości. Oczywiście przy systematycznym używaniu :) Odpowiada mi neutralny kolor i zapach. Jest ogólnodostępna, cena bardzo niska i co najważniejsze działa, używam zwłaszcza w zimę :)

Mmmm moja !

Pomadkę kupiłam zaraz po tym jak miałam opryszczkę. Szukałam pomadki która dobrze nawilży usta, które były MEGA wysuszone po chorobie, ale nie będzie ich barwić. Nie spodziewałam się takiego efektu! Już po kilku zastosowaniach moje usta stały się nawilżone, a ślad po opryszczce zniknął. Efekt nawilżenia utrzymuje się około 6 godzin, w zależności czy w międzyczasie coś jem lub piję. Pomadka jest wydajna!
Opakowanie jest szczelne i łatwo je znaleźć w torebce (ma błękitny kolor), napisy nie ścierają się.
Konsystencja pomadki to takie zbite masełko, nie ciapie się tak jak to często bywa w pomadkach Nivea.

Must have

Nawilżenie, małe opakowanie, poręczne, czego chcieć więcej?
Pomadka nawilża usta, a dodatkowo łatwo ją przechować (zgubić też :P).
Zawsze mam po jednej sztuce w każdej torebce, a że za dużo ich nie mam, to na szczęście dużo kupowac nie muszę i starczają mi idealnie na pory jesień-zima-wiosna :)

Klasyczna

Klasyczna pomadka do ust, dobrze i na długo nawilża, ma przyjemny zapach. Miałam wrażenie, że trudno się rozprowadza po ustach i trochę mi to przeszkadzało, ale jak za taką cenę to nie mogę narzekać. Spełnia swoje zadanie, jest wydajna, fajnie się sprawdza pod matowe pomadki.

moja pomadka

Ta pomadka jest bardzo przyjemna- jest bezbarwna i doskonale chroni i pielęgnuje moje usta. Nadaje się na każdą porę roku, zimą dobrze chroni usta przed chłodem, a latem przed promieniami słońca. Pachnie neutralnie. Jest bardzo wydajna

Używa produktu od: próbka

Na 3 +

Podkradłam te pomadke mojemu chłopakowi,gdyż swoją zostawiłam w aucie. Okazało się, że jej konsystencja jest zbyt matowa i zostawia grudki na ustach. Na ustach trzyma się dość długo ale wolę wersję bardziej śliska na ustach niż taka . Usta były nawilzone ale nie był to efekt długi .
Jak dla mnie to szału nie ma

to co szukałam

Tyle razy szukałam dobrej pomadki, tyle różnych kupowałam, ale ciągle wracam do tej Bebe, bo ona mi najbardziej pasuje, a szczególnie na zimę... Mam strasznie przesuszone usta. Bebe działa na 110%