Scandia Cosmetics, Argan & Goats, Krem do twarzy na dzień i na noc

Scandia Cosmetics, Argan & Goats, Krem do twarzy na dzień i na noc

Stworzony z najwyższej jakości wyselekcjonowanych składników pochodzenia roślinnego.
Widocznie ujędrnia, ma silne właściwości nawilżające i odżywcze, bogaty w witaminę E i sterole.
Zabezpiecza przed działaniem czynników zewnętrznych i promieniowaniem UV.
Przywraca skórze promienny wygląd. Nadaje się pod makijaż.

50 – 100ml
uniwersalne
Cera
mieszana, sucha
w słoiczku
krem

Świetny

Bardzo dobry krem, używam go na noc do dość suchej i raczej wymagającej cery (moja skóra nie akceptuje wielu kremów). Rano skóra jest nawilżona, natłuszczona i napięta. To naprawdę dobry kosmetyk.

Bardzo go lubię

Wydawałoby się, że krem z olejkiem arganowym jest tłusty i ciężki. A tu miłe zaskoczenie. Krem jest lekki, ma delikatny zapach, wydajny, dobrze się rozprowadza i wchłania. Stosuję go na dzień i moja buzia się nie świeci, choć lubi się przetłuszczać w strefie T, zwłaszcza teraz. Jest gładka, miękka, dobrze nawilżona, fajnie napięta (latka lecą i moja skóra walczy z grawitacją ;)). Złagodził mi różne podrażnienia i suchość na pysiach. Mam wrażenie,że skóra ma ładniejszy i taki równy koloryt, jest taka promienna.
Oprócz olejku arganowego, który jest na 3 miejscu w składzie, jest jeszcze olejek awokado, D-panthenol, witamina E, proteiny mleka koziego, słowem dużo dobrego. Nie ma tam parabenów, sles, ftalanów, olejów mineralnych i pochodnych ropy naftowej oraz substancji modyfikowanych genetycznie. Wart swojej ceny. Powrócę do niego pewnie nie jeden raz. Teraz w kolejce czekają inne kremy.