Oriflame, Milk & Honey Gold, Eye Cream (Krem pod oczy)

Oriflame, Milk & Honey Gold, Eye Cream (Krem pod oczy)

Luksusowy krem o bogatej formule stworzonej specjalnie z myślą o potrzebach skóry wokół oczu. Przywraca właściwy poziom nawilżenia i poprawia koloryt cery. Ujędrnia skórę w okolicach oczu i skutecznie wygładza, nadając jej sprężystość oraz blask. Testowany przez okulistów.

Cena: 20zł / 15ml
/m/

Milk&Honey

Zalety:
- ma jeden z moich ulubionych zapachów oriflame - miodowy
- wygładza skórę i ją zmiękcza
- nadaje jedwabistość
- niweluje widoczność drobnych zmarszczek
- wzmacnia skórę powiek
- ma rzadką konsystencję ale dobrze się wchłania - nie zostawia tłustej warstwy

Wady:
- nie zmniejsza cieni pod oczami
- nie radzi sobie z opuchlizną

najlepszy

krem jest tłusty, wygładził mi linie mimiczne, czego nie zrobił np vichy liftactiv, mało tego, krem rozjaśnia okolice oczu, i w sumie to zaraz po Yonelle rózowym na noc pod oczy, to najlepszy krem dla 40tki. tylko ze oriflame kosztuje 10 zł, a yonelle 140, więc nie ma o czym mówić. własnie o te linie mimiczne i kurze łapki mi chodziło, pod połowką oka spokój, czekam co jeszcze zrobi z tą drugą połówka, gdzie zmarszczki są głębsze. bardzo go polecam, mysle ze po ok 2 tygodniach zauwazycie róznice, lepiej go nie nakładać zbyt blisko gałki bo faktycznie moze poszczypac. ale moim zdaniem działanie tego niepozornego kremiku jest nieocenione.

Mnie uczulił.

Kolejny krem pod oczy z Oriflame, który mnie uczulił. A bardzo szkoda. kupiłam go w jakiejś fajnej promocji za grosze. Opakowanie, cena, zapach, konsystencja na plus. Jednak krem nie dość, że mnie bardzo podrażnił, to jeszcze nic nie robił! Jak dla mnie bubel. Oczywiście może dla kogoś będzie dobry, ale z pewnością nie dla mnie.

Używam tego produktu od: 2 msc

bardzo dobry

Mimo, że nie mam cery suchej, to stwierdziłam, że okolicy mojego oka przyda się dawka mocnego nawilżenia, z racji tego, że spędzam bardzo dużo czasu przy komputerze. Ten krem był strzałem w 10! Okolica oka jest odpowiednio nawilżona, krem nie podrażnia, nie uczula, ma kremową, gęstą konsystencję. Zakończony jest cienką końcówką, więc łatwo można wydobyć go z opakowania tyle ile potrzebujemy. Opakowanie też bardzo ładne, luksusowe. Krem bezzapachowy

Polecam!!!

Nie lubię,kiedy krem pod oczy ma tzw. "klejącą" konsystencję. Krem z serii Milk&Honey ma przyjemną konsystencję, która jest delikatna i nie podrażnia skóry wokół oczu. Wygładza, nawilża i daje ukojenie skórze suchej. Bardzo szybko się wchłania, nie pozostawia skóry napiętej, jak w przypadku wielu kremów pod oczy. Plusem dla tego kremu jest zapach (jak we wszystkich produktach tej serii:) i uniwersalność. Stosuję go wieczorem oraz rano. Delikatnie wklepuję go pod oczy oraz odrobinkę nakładam na górną powiekę,co sprawia,że nałożenie makijażu jest szybsze i lepiej utrzymuje się na skórze w okolicy oka.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Bubel

Ten krem to jakaś masakra nie nawilża. Szkoda pieniędzy 20 zł to zdecydowanie za dużo .. Nie uczulił można dostać o wiele lepsze kremy za takie pieniądze zarówno w drogerii jak i w aptece! Bubel jednym słowem. Kosmetyki Oriflame sa przereklamowane. Używajmy naszych polskich kosmetyków bo są bardzo dobre :) Pozdrawiam

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

niewiele robi.

Do tej pory zużyłam dwa opakowania tego kremu. Pierwszy zamówiłam z katalogu, a drugi kupiłam tylko dlatego, że kupowałam inne kosmetyki i wyszedł mi niemal za darmo. Krem zamknięty jest w nieprzezroczystej, biało złotej tubce, pojemność standardowa jak na kremy pod oczy. Kolor biały, konsystencja raczej wodnista, zapach prawie nie wyczuwalny.

Plusy:
- estetyczne opakowanie,
- łatwo się rozsmarowuje,
- wygładza skórę pod oczami,
- nadaje się pod makijaż, nie spływa, nie lepi się,
- nie szczypie w oczy, nie podrażnia delikatnej okolicy wokół oczu,
- jest bardzo wydajny, ale mam tak z większością kremów pod oczy.

Minusy:
- jest to krem przeznaczony do skóry suchej i bardzo suchej, a jak na to zdecydowanie za słabo nawilża,
- nie wchłania się od razu po rozmsarowaniu, ale tworzy błyszczącą powłoczkę, która wchłania się po upływie około pięciu minut, co może być problemem, jeśli ktoś chce szybko nałożyć makijaż rano,
- nie rozjaśnia cieni pod oczami, nie napina, nie koi skóry,
- dostępność z katalogu, ew. przez internet,
- cena nawet w promocji nieadekwatna do jakości.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy (z przerwami)
Ilość zużytych opakowań: dwa

Fajny

Bardzo ucieszyłam się, kiedy zobaczyłam w katalogu powrót kosmetyków do twarzy z serii Milk & Honey :)

+ bezzapachowy (a przynajmniej ja nie czuję żadnego zapachu)
+ lekka konsystencja
+ bardzo dobrze nawilża
+ wygładza
+ szybko się wchłania
+ cena w promocji bardzo dobra
+ wydajny
+ wygodna tubka

Ogólnie według mnie jest to zwykły kremik pod oczy dla osób, które nie mają większych problemów ze skórą w tym miejscu. Na pewno nie jest luksusowy ;) Dla mnie jest ok, bo ja od kremu pod oczy wymagam przede wszystkim nawilżenia i w tej materii ten kosmetyk sprawdza się doskonale.

Używam tego produktu od: około 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Zwykły krem dla niezbyt wymagających

Trudno się do czegoś konkretnego przyczepic jeśli chodzi o ten produkt.

Plusy:
+przyzwoicie nawilża
+dośc szybko się wchłania
+nadaje się i na dzień i na noc
+nie roluje się pod makijażem
+estetyczne opakowanie
+względnie wydajny

Minusy:
-cena bez promocji jest zdecydowanie za wysoka
-nie nawilża jakoś spektakularnie; dla osób z problemem przsuszonej skóry będzie na pewno za słaby (szczególnie na noc)
-trudno go wydobyc do końca z opakowania
-nie wygładza, nie napina, nie rozświetla (ale producent tego wszak nie obiecuje)

W skrócie, niezły krem. Nie ma jakichś rażących wad ani zalet. Dośc przeciętny i trochę za drogi jak na taką jakośc.

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy

Nie nawilża tak jak powinien, szczypie w oczy

Krem dostalam w prezencie.
Mam 28 lat.

Krem nie spełnia moich oczekiwan.
Wg.producenta krem jest do bardzo suchej/suchej skory i powinien nawilzac ją.
Niestety nie czuję nawilżenia. Rano, po wstaniu okolice moich oczu są suche i musze dodatkowo uzywac kremu pod makijaz.
Dobry nawilżający krem pod oczy powinien mocno je nawilzyc tak, ze nawet rano po przebudzeniu efekt powinien byc odczuwalny.
Tak przynajmniej obiecuje producent.
Do tego czasami szczypia mnie po nim oczy, a nawet łzawią, czego nigdy zaden krem pod oczy nie robil.

Być może lepiej się sprawdzi u osób które mają inny typ skóry- bardziej tłustą. Ja mam bardzo suchą skórę i potrzebuję czegoś ekstremalnie nawilżającego.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc