Urban Decay, Naked Basics, Eyeshadow Palette (Paleta matowych cieni do powiek)

Urban Decay, Naked Basics, Eyeshadow Palette (Paleta matowych cieni do powiek)

Pojemność 7,8 g

Pierwsza matowa paleta cieni Naked od Urban Decay. Zawiera 6 neutralnych kolorów, z czego 4 to zupełnie nowe odcienie:
- Venus,
- Foxy,
- Walk Of Shame,
- Naked2,
- Faint,
- Crave.
Cienie Urban Decay Naked Basics Eye Shadow Palette zamknięte są w matowym opakowaniu zaopatrzonym w lusterko.

Efekt
matowe
paletki cieni
prasowane

S u p e r ; D

Po bardzo udanych doświadczeniach z produktami urban decay skusiłam się na tą cudną,malutką paletkę.Urzekła mnie w niej przede wszystkim kompaktowość i zgranie kolorów.Cieszę się że producent pomyślał o tak podstawowej palecie cieni,którą możemy zabrać ze sobą wszędzie :) Nakładanie tego produktu to prawdziwa przyjemność! Opakowanie piękne,o ciekawej fakturze,wygląda na prawdę na warte swojej ceny.Zawartość kasetki również nie rozczarowuje.Cienie są bardzo dobrze napigmentowane,nie osypują się i nie pylą podczas aplikacji,bardzo dobrze się rozcierają.Mam wrażenie że każdy odcień pasuje do każdego :) Dobrym pomysłem było też dodanie połyskującego cienia pod łuk brwiowy.Wygląda uroczo :) Przez cały dzien cienie dzielnie trwają na swoim miejscu,nie blakną ani nie migrują w załamanie powieki.Jestem zakochana obecnie w tej paletce i były to bardzo dobrze wydane pieniądze!

Używam tego produktu od: ok 2 tygodnie

BASIC

Uwielbiam tę paletkę. Nie jestem fanką kolorowych cieni, ale lubię podkreślać i rozświetlać oko. Każdy z kolorów przypadł mi do gustu! Świetnie ze sobą współgrają w przeróżnych kombinacjach. Małe cudeńko, a jak cieszy! Poręczne opakowanie z lusterkiem, to taka wisienka na torcie.

Jeżeli zależy wam na kryciu (cieni pod oczami, wystających żyłek), rozświetleniu i podkreśleniu oka - bierzcie w ciemno, bo naprawdę warto! :)

Używam tego produktu od: ok.2 miesięcy

podstawowy makijaż

Cienie są trwałe, ładne kolory do podstawowego makijażu dziennego.
Gwiazdkę odejmuję za zbyt dużą ilość (stosunkowo) cieni bardzo jasnych (wolałabym jakiś jeden brąz jeszcze) oraz za osypywanie się czarnego cienia (a fajny jest do kreski).

Uwielbiam.

Do palet Urban Decay mam ogromną słabość i nie przepuszczę żadnej :D Tak było i z Naked Basics - wmawiałam sobie, że po co mi ona, skoro mam i jedynkę i dwójkę. Czy potrzebna mi wersja uproszczona? Odpowiedź jest jedna - bardzo potrzebna ;)

Naked Basics to pięknie skomponowane neutralne kolory. Poranny makijaż z ta paletą to sama przyjemność. Do tego cienie są tak do siebie dobrane, że każdy kolor można łączyć z każdym innym i wyjdzie nam małe arcydzieło. Można za jej pomocą wyczarować delikatny dzienny make up albo coś mocniejszego na wieczór.
Cienie są mocno napigmentowane i dobrze trzymają się powieki nawet bez bazy. Na bazie to poezja ;) Potrafią wytrzymać nawet całą noc bez najmniejszego uszczerbku :)

Jak dla kogoś 12 cieni w podstawowej Naked to za dużo można śmiało inwestować w Basics - wersja uproszczona ale wcale nie skiepszczona ;)

Kaseta jest w tej wersji zdecydowanie lepsza niż w wersji pierwotnej rozszerzonej ;) Welur zastąpiono czymś gumowatym, co jest praktyczniejsze i ładniejsze.

Kocham Naked Basics i razem z Naked są podstawami mojego codziennego makijażu w kolorach beżu i brązu :)

Kompaktowe, wielofunkcyjne cudo!

Długo zwlekałam z zakupem tej palety, powtarzając sobie, że mam już tyle cieni do powiek, że jest to absolutny zbytek i że tylko niepotrzebnie wyrzucę pieniądze. W końcu jednak uległam pokusie i nie żałuję!

Przede wszystkim opakowanie - wow, wow i jeszcze raz wow! Praktyczne, kompaktowe i maluśkie jak dłoń, a jednocześnie ze sporym lusterkiem, co bardzo się przydaje, idealne na wyjazdy. Do tego prześliczne, takie niby-gumowe, minimalistyczne, no coś pięknego. Uwielbiam każdą styczność z tą kasetką ;-)

Zestaw samych cieni IDEALNY – naprawdę niczego więcej nie potrzeba. Mamy rozświetlacz z pięknymi, subtelnymi drobinkami (nie jakiś nachalny brokat i kula dyskotekowa), do tego 2 jasne odcienie bazowe (żółtawy Foxy i różowawy Walk of Shame), odcień Naked 2, który jest wręcz wymarzony do nakładania na załamanie powieki, ciemnobrązowy Faint i czarny Crave. Z kolorów tych można wyczarować naprawdę przeróżne "looki" – wszystko utrzymane jest w cudnym, stonowanym stylu, w pięknym macie, który uwielbiam.

Kolory doskonale blendują się ze sobą, a cienie są znakomicie napigmentowane, więc nie trzeba dokładać pierdyliarda warstw. Lepiej po nabraniu cienia na pędzel lekko potrzeć nim np. o dłoń, bo cienie są miękkie i nabiera się ich dość sporo, przez co mogą się lekko osypać (ale tylko wtedy, gdy nałoży się ich za dużo – ja właśnie osypuję troszkę o dłoń i jest cacy). Po nałożeniu nie ma mowy o osypywaniu się, o blaknięciu czy o zbieraniu się w załamaniu powieki (choć nie wiem, jak tu wypadają solo, bo zwykle nakładam je na Painterly MACa czy na bazę Art Deco). Przez wiele godzin oczy wyglądają jak pomalowane przed chwilą, efekt jest naprawdę śliczny.

Kupowałam tę paletkę z myślą o wyjazdach, tj. że na co dzień będę używała licznych cieni z mojej wielkiej kasetki z cieniami MAC, a na wyjazd wrzucę do torby tę małą paletkę, by nie ciągać dużej i nieporęcznej kasetki MACa, o którą zawsze się boję, że się porysuje/zniszczy/pęknie itd. Tymczasem cieni MAC, owszem, dalej używam, ale paletka Urban Decay baaaaardzo często idzie w ruch, bo po prostu uwielbiam efekt, jaki daje na oczach, coś wspaniałego. Jako osoba preferująca jednak matowe cienie i lubująca się w brązie na oku tym bardziej ją uwielbiam.

Gorąco polecam wszystkim dziewczynom, które potrzebują kompaktowej wersji cieni na wyjazdy, jak również wszystkim tym, które lubują się w matowych makijażach oka i cenią piękne opakowania :-) Paletka będzie też idealna dla mało doświadczonych w malowaniu się cieniami dziewczyn – tutaj po prostu nie da się schrzanić makijażu, wszystko idealnie do siebie pasuje i wystarczy znać podstawy nakładania cieni, by osiągnąć wspaniały efekt.

Po prostu KOCHAM tę paletkę, jeden z najcenniejszych moich nabytków makijażowych tego roku, jeśli nie kilku lat.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Jesli cos z palet Naked to tylko ta!

Genialna paletka, ze znizka w Sephorze dostalam ja za 20 € .
Duzo sie slyszy o cieniach z Urban Decay i jako posiadaczka rowniez Naked 2 stanowczo polecam Naked Basics, dla wszystkich dziewczyn- tych ktore zaczynaja przygode z makijazem ( szczegolnie dla tych) jak i juz wytrawnych koneserek.
Jesli miala bym zaczynac przygode z mejk up-em to na pewno zainwestowala bym w ten proukt.
Cienie sa trwale, dobrze napigmentowane, nawet bez bazy beda sie trzymac, nalozyc tylko na przypudrowane powieki i bedzie dobrze.
Z ta paletka mozna spokojnie wykonac caly dzienny makijaz. Zolty cien moze posluzyc jako korektor na since czy a zaczerwienienia- ciemno brazowy do podkreslenia brwi, jeden cien perlowy jako rozswietlacz albo do rozjasnienia wewnetrznego kacika oka.
Praca z nimi to szybka i prawdziwa przyjemnosc

Używam tego produktu od: maja

Kocham, Kocham, Kocham :)

Zakochałam sie w paletce od pierwszego użycia :)
nigdy jeszcze nie mialam tak dobrego kosmetyku za dość przystępną cene kupiłam paletke od pani na allegro ktora ma gwarancje że sprzedawane przez nią kosmetyki są w 100% oryginalne i nie żałuje ani jednej złotówki.
Cienie są bardzo dobrej jakości
- bardzo dobra pigmentacja
- szokująca trwałość
- piękne i uniwersalne kolory
- pasuje do każdej karnacji
- dobre na każdą okazje
-baaardzo solidne opakowanie
- duże lusterko w środku do którego można spokojnie wykonać makijaż oka i nie tylko
- nie zbieraja sie w załamaniach
Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: 1 nie całe

Poprostu ideał. Bardzo polecam wszystkim te cienie poprostu MUST HAVE :)

Przyjaciel na zawsze

Jestem absolutnie zachwycona. Cienie są bardzooo trwałe, przetrzymały upały w stanie nieskazitelnym. Nic się nie sypie, nie spada, nie klei, nie spływa. Moje doświadczenia z cieniami są raczej negatywne, bo zawsze trafiałam na coś wadliwego, albo się błyszczało tandetnie, albo w połowie dnia znikało.
- Rano robię make up no make-up, i jak wyglądają na powiece rano, tak samo są na swoim miejscu wieczorem, przy myciu.
- Cieni jest może mały wybór, ale mnie starcza bo nie zależy mi na przyciąganiu uwagi, a właśnie na efekcie naked. Kolory są matowe, poza pierwszym rozświetlającym.
- są trwałe bez bazy pod cienie (!)
- bezproblemowe w aplikacji, i pędzelkiem i palcami.
- opakowanie starannie wykonane, moje się ciężko otwiera. Ale nie przeszkadza mi to jakoś bardzo.
- cena w przeliczeniu na tyle samo cieni niezłych jakościowo, wcale nie jest duża. Ja za moje dałam 24€. I nie żałuję.
Bardzo polecam.

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Jedno w trakcie

makijaz podczas burzy piaskowej

Zaczne od pozytywow bo i takowych sie doszukalam:

-ladne, estetyczne opakowanie
-bardzo ladna gama kolorystyczna
-matowe odcienie

A teraz jeden minus, ktory zadecydowal o niskiej ocenie tych cieni:
-STRASZNIE sie pyla.
Piszac strasznie mam na mysli wzbijajace sie tumany pylu podczas kazdego dotkniecia cieni pedzelkiem.
Ja mam naprawde mnostwo cieni, bardzo tanich i tych naprawde drogich ale poraz pierwszy spotkalam sie z czyms takim.
Nie ma mowy o beztroskim porannym makijazu, najpierw musze pomalowac oczy, potem zetrzec tone pylu z twarzy i dopiero potem moge klasc podklad.

Podsumowujac - bardzo fajny pomysl na palete do codziennego makijazu tylko jakosc cieni dramatycznie zla. Dodam, ze paletke kupilam na stoisku firmowym Urban Decay wiec na pewno nie jest to podroba.

Używam tego produktu od: Kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Kosmetyk wszechczasów

nie będę owijać w bawełnę - jest to najlepszy kosmetyk do makijażu DLA KAŻDEGO, do każdego typu urody, do każdej karnacji, na każdą okazję, na każdy nastrój... po prostu trzeba ją mieć.

tak uniwersalnej palety jeszcze nie spotkałam.

jakość 10/10
pigmentacja 10/10
trwałość 10/10
dobór kolorów 10/10
podręczność 10/10
aplikacja 10/10

warta każdej wydanej na nią złotówki. nic dodać nic ująć :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, zużycie minimalne

Genialna w swojej prostocie!

Jak to niewiele trzeba,żeby uszczęśliwić kobietę:)
Ileż to już stworzono różnych wariacji, które to miały być naturalne i naked a okazywały się poprostu brązami lub perłowymi szaleństwami ( w tym klasyczna naked przecież).
A tu się okazało,że wystarczy iśc najprostszą drogą czyli wziąć beżowy /cielisty i podać go poprostu w kilku wariantach. Rozjaśnić , przyżółcić, poróżowić, opalić ... i w ten sposób powstał idealny zestaw , który właśnie dla mnie jest nude. Idealny chyba dla każdej karnacji do make up no make up.
Pierwszy cień idealny do rozświetlenia. Trzy następne na całą powiekę w zależności od dnia- idealne do samej kreski lub jako bazaPrzedostatni w kącik lub wyciągnięcia do smoky eyes i ostatni do mocniejszego smoky lub jako kreska.
I wszystko! Można z tą paletą zrobić delikatny dzienniak i coś mocniejszego. Cienie mimo,że matowe to nie są płaskie. Oczywiście trwałe jak to UD i świetnie napigmentowane.
Bardzo udana paleta, teraz moja ulubiona na codzień. Idealnie uzupełnia naked, która jest w większości perłowa.
No takie niby nic, a jednak mistrzostwo świata!
W tej chwili mój codzienny ulubieniec do pracy obok clinique (totally neutral ) .
I nawet opakowanie mi się podoba! Małe , poręczne, nie otworzy się w kosmetyczce... no wszystko jak ma być i bez wodotrysków. Kwintesensja basics;)

Używam tego produktu od: paru tygodni

Małe jest Piekne ! Mała a taka wielka !!Kolory ziemi_/trwale/dobrze napigmentowane/nie wygladaja ta

- kolory ziemi ,raczej chlodne stonowane idealne dla Pan o chlodnym typie urody :) (lato,zima)
-dobrze napigmentowane
-dlugo utrzymuja sie
-nie wygladaja tandetnie
-nie sa zbyt suche,nie wygladaja zbyt plasko :)
-ta paletke mozna uzyc do brwi
-cien czarny mozna uzyc jako eyeliner :)
-sklad ok ,nie podraznia wrazliwych oczu
-cena ok (za jeden cien wychodzi jakos 18 zl :)
-nie sa tepe,dobrze sie je blenduje
- sa delikatnie subtelne -nadaja sie do subtelnych typow urody,z czym np paletka naked 1 -juz niekoniecznie..
-SUPER Mała ZGRABNA paletka w stabilnym opakowaniu :) Mała a takie rzeczy potrafi :)

mialam paletke naked1***- ,ale te odcienie w moim odczuciu zbyt perlowe -tandetnie niektore odcienie wygladaly..zbyt -topornie wygladaly..:( nie wygladaly subtelnie