Lovely, Volume Booster Mascara (Tusz do rzęs)

Lovely, Volume Booster Mascara (Tusz do rzęs)

Wydłużająca i pogrubiająca maskara Volume Booster Lovely do rzęs o formule odżywczej z D - pantenolem, jedwabiem i kolagenem. Rzęsy mają intensywny głęboki kolor czerni dzięki wysokiej koncentracji pigmentów. Maskara posiada właściwości pielęgnujące, odżywcze, wzmacniające i chroniące rzęsy. Szczoteczka silikonowa.

Szczoteczka
z włosia
Efekt
pogrubiające, wydłużające
niewodoodporne

Niestety słaba

Masakra zachęciła mnie do zakupu dzięki swojej szczoteczce. Kilkanaście pierwszych użyć to naprawdę piękny efekt na rzęsach - ładnie rozczesane i wydłużone, niestety bez efektu pogrubienia. Po krótkim czasie tusz przysycha i niestety ciężko go później używać... Można uzyskać lekki efekt, ze coś mamy na rzęsach, ale nie takie były obietnice producenta.
Nie polecam, szkoda nawet tych kilku złotych...

Pomarańczowy zawód

Maskarę kupiłam na szybko, w poszukiwaniu czegoś taniego. Produkt ma swoje plusy i minusy. Na pewno trzeba mieć do niego cierpliwość, bo tusz schnie długo i miernie wydłuża rzęsy. Mnie zadowoliła dopiero trzecia nałożona warstwa. Na plus- silikonowa, precyzyjnie rozdzielająca rzęsy szczoteczka.

bardzo lubie

jeden z moich ulubionych tuszy do rzęs!!
jeżeli zależy komuś na delikatnym efekcie jak najbardziej polecam. super konsystencja, wygodna silikonowa szczoteczka a przede wszystkim niska cena.

taki sobie

kupiłam go z ciekawości ale nie podbił mojego serca. Ma dobrą szczoteczkę ,ładnie rozczesuje rzęsy. Gęstość tuszu też jest ok ale nie zrobił z moimi rzęsami efektu wow więc raczej już więcej go nie kupię. Opakowanie jest ładne a cena przystępna.

ulubieniec za grosze

Tusz bardzo dobrze sprawuje się na krótkich i rzadkich rzęsach . Szczoteczka sylikonowa jest bardzo gęsta przez co łatwo chwyta i rozczesuje rzęsy. Efekt wydłużenia i poprawy gęstości rzęs widoczny od razu. Jedynym minusem jest to że szybko się kończy według mnie nie należy do tych wydajnych ale ze względu na niską cenę można mu to wybaczyć.

Mi się sprawdza

Co do tuszów do rzęs wymagam tylko, żeby ładnie rozdzielały rzęsy i miały prostą szczoteczkę. Ten tusz bardzo lubię, fakt czasem mam wrażenie, że jest trochę suchy, ale efekt jaki daje na moich rzęsach jest bardzo naturalny i nie mam tzw. nóżek pajączka na rzęsach.

Niestety nie polecam.

Maskara znajduję się w pięknym, przyciągającym spojrzenie opakowaniu w kolorze pomarańczowym, na którym umieszczono czarne napisy.
Konsystencja tuszu - trochę sucha. Mam wrażenie, że ten tusz jest wysuszony w środku.. Kolor - delikatna czerń. Aby uzyskać głęboką i intensywną czerń trzeba nałożyć kilka warstw. Szczoteczka była by świetna - silikonowa, rozdzielająca rzęsy, po prostu bomba. Gdyby nie fakt, że... jest sucha. Zwyczajnie, mam wrażenie, że maluje rzęsy samą szczoteczką, bez tuszu.

Zadaniem tuszu jest wydłużenie i pogrubienie rzęs. U mnie niestety w kwestii wydłużania, tusz się średnio sprawdził ... efekt wydłużania jest bardzo słaby. Także słabo podkręca rzęsy. Jeśli chcemy, aby tusz pogrubił nasze rzęsy, trzeba nałożyć ok. 2-3 warstw.

Pozytywną stroną tej maskary jest to, iż fantastycznie rozdziela i rozczesuje rzęsy, jednocześnie sprawiając, że są wyglądają one na bardziej gęste.
Ogromnym minusem tuszu jest trwałość. Maskara bez problemów utrzymuje się bardzo krótko, później ląduje pod oczami i odbija się na powiekach. Niestety nie kupię ponownie.

Szału nie ma, rzęsy nie zachwycają!

Mascara jest okej. Jako dopełnienie innego tuszu , wytuszowanie rzęs- jak najbardziej, ale przecież nie o to chodzi, żeby malować rzęsy kilkoma tuszami.... W samotności nie zdaje egzaminu. Spodziewałam się czegoś lepszego. Choć muszę przyznać, nie kruszy się, nie skleja rzęs - ona po prostu nie spełnia swojej funkvji tak jak powinna - nie nadaje objętości , która zachwyca, a już na pewno nie ma żadnego boom!

Najgorszy jaki miałam

Osypuje sie, robi pandę po kilku godzinach, mało produktu nabiera się na szczoteczce. Musiałam go dużo nakładać i się męczyć. Natomiast może być idealny dla dziewczynek rozpoczynających malowanie się.

Nigdy więcej .....

Tusz niestety jest jednym z najgorszych tuszy jakie miałam. Teraz już wiem, że należy z daleka trzymać się od tego produktu.
Na prawdę nie mam zbyt wygórowanych wymagań co do tuszy.
Ten mnie zawiódł na całej linii.
Po pierwsze aplikacja to koszmar- na szczoteczkę nabiera się mało produktu i trzeba się strasznie namachać, żeby osiągnąć efekt który jak dla mnie jest nijaki. Mało tego już po DWÓCH godzinach zauważyłam, że tusz się kruszy i ląduje na moich policzkach, co jest okropnie nieestetyczne.
Zraziłam się do niego i wrzuciłam na dno szuflady... kiedy chciałam dać mu kolejną szansę odkryłam, że tusz - zasechł ! ( na moje szczęście, bo już nie miałam do niego sił, a zawsze mam wyrzuty sumienia jak wyrzucam " dobry" kosmetyk )

Średniak

Niestety, pierwsze kupiłam, a dopiero później sprawdziłam opinie. Dobrze, że chociaż ten tusz nie był jakoś bardzo drogi.

Może zacznę od tego, że nie jest on taki baardzo zły. Ma fajną sylikonową szczoteczkę, która nabiera idealną ilość tuszu i ładnie rozczesuje rzęsy. Ale jednak już sam tusz nie jest jakiś wspaniały, bardzo słabo podkreśla rzęsy i niestety mój się trochę kruszy, więc zwłaszcza przy gorszej pogodzie muszę sprawdzać czy nie mam pandy na twarzy. Na szczęście nie podrażnia mi oczu, więc jakoś tam powoli go zużyje. Jednak muszę przyznać, że za te pieniądze Wibo czy Lovely oferują lepsze tusze.

Tragedia

Jak dla mnie to kompletny bubel. Szczoteczka słaba, tusz średnio się nakładał, moje rzęsy po jego nałożeniu wyglądały tak samo jak przed. Gdybym wiedziała, nie kupiłabym go nigdy w życiu. Szkoda było mi tych wydanych pieniędzy.