Lovely, Volume Booster Mascara (Tusz do rzęs)

Lovely, Volume Booster Mascara (Tusz do rzęs)

Wydłużająca i pogrubiająca maskara Volume Booster Lovely do rzęs o formule odżywczej z D - pantenolem, jedwabiem i kolagenem. Rzęsy mają intensywny głęboki kolor czerni dzięki wysokiej koncentracji pigmentów. Maskara posiada właściwości pielęgnujące, odżywcze, wzmacniające i chroniące rzęsy. Szczoteczka silikonowa.

Fajna przez godzinę...

Miałam kiedyś ten tusz, jako że szczoteczka wydawała mi się ciekawa. Jednak to co się stało z nią po miesiącu od otwarcia...
Plusy:
- rozczesuje
- wydłuża
- Łatwo przeczesać rzęsy szczoteczką
Minusy:
- To opakowanie po MIESIĄCU wyglądało jakbym nosiła tusz w kosmetyczce z kamieniami. Plastik na nakrętce kompletnie się pokruszył i odpadał z aplikatora :/
- Po 2-3 godzinach tusz okropnie osypuje się aż na policzki
Ogólnie tusz łatwo się aplikuje, ale czy efekt jest wart marnej trwałości, osypywania i tragicznego stanu opakowania?

poniżej krytyki

Kupiłam ten tusz głównie dlatego, że nie było mojego ulubionego żółtego. Z doświadczenia wiem, że lovely ma całkiem niezłe kosmetyki w bardzo niskiej cenie, więc co mi zależało spróbować?
Produkt rzeczywiście przeszedł moje najśmielsze oczekiwania- nie spodziewałam się, że będzie aż tak źle!
Moje rzęsy wiele nie wymagają od tuszu-są gęste i bardzo podkręcone z natury, oczekuję właściwie tylko lekkiego wydłużenia i przyciemnienia, ale nawet to się okazało wielkim wyzwaniem dla tego tuszu.

- uzyskanie widocznego efektu na rzęsach graniczy z cudem, a jeśli już się uda to trzeba się sporo namachać szczoteczką, co skutkuje:
- sklejeniem rzęs w grupki i
-osypywaniem się i kruszeniem, co daje bardzo nieestetyczny efekt "pandy"-to chyba najtrafniejsze określenie tego, jak wyglądałam po kilku godzinach
-"okruszki tuszu" dostawały się też do oczu i wywoływały łzawienie
-bardzo szybko wysycha w opakowaniu

Totalny bubel! Nie kupuje tuszu po to, żebym miała go pod oczami tylko na rzęsach. Niska cena nie powinna być wyznacznikiem aż tak kiepskiej jakości. Lovely pump up curling mascara kosztuje podobnie, a jest o nieeeebo lepszy. Nawet w "chińczyku" można za te pieniądze kupić o wiele lepszy kosmetyk.

Plus za fajna szczoteczkę (tylko co mi po niej?), cenę i dostępność.

Stanowczo odradzam

Ilość zużytych opakowań: 1 nie nadające się do zużycia

Czy da się wystawić "ZERO"? :)

Kupiłam tusz impulsywnie, w trakcie poszukiwań tuszu pogrubiającego, a że z mascarą Pump up mam bardzo dobre doświadczenia postanowiłam zaryzykować.

Minusy:
1) Trzeba się naprawdę napracować, żeby było widać tusz na rzęsach.
2) Tusz się osypuje mikrodrobinkami tworząc malownicze cienie, które nie wyglądają może jak klasyczna panda, ale bardziej jakby ktoś, kto nie spał od miesiąca.

Plus:
1) Cena

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

MASAKRA NIE MASKARA

najgorsze dziadostwo jakie mialam w życiu , już wole tusz z chinskiego sklepu chociaz inne z lovely nie byly złe, ale nie ten booster, kupilam go i zlozylam protokół reklamacyjny na drugi dzień iż myślalam ze jest on przeterminowany , konsystencja wręcz sucha jak by ten tusz mial ponad rok a rzesy po nim wygladaly jak by byly malowane czarnym klejem , pozatym oczy mnie szczypały buuubel

Używam tego produktu od: jeden dzień wystarczył , szkoda nerwów i rzęs !!!
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Same minusy !!! plus to chyba ładny kolor opakowania haha

Przeciętny

Plusy
- czarny głęboki kolor
- nie osypuje się
- nie odbija się ( na początku tak ale gdy stał się już poużywany to problem zniknął)
- dobra szczoteczka
- tani kupiłam go za 7 zł

Minusy
- po paru godzinach nie widać go na rzęsach tak bardzo jak "na świeżo"

Tusz jak tusz, czego się spodziewać za taką cenę ?

Używam tego produktu od: września
Ilość zużytych opakowań: całe jedno

Co się z nim stało....

Kupiłam ten tusz podczas jednej z promocji kolorówkowych w Rossmannie. Z początku mi bardzo pasowa, ale chyba ale chyba coś w nim uległo zmianie, bo po którymś opakowaniu była tragedia. W zaletach opiszę jaki tusz był pierwotnie a w wadach ujmę to co uczyniło ostatnie opakowanie.

Zalety:
- cena
- dostępność
- bardzo wygodna szczoteczka
- głęboka czerń tuszu
- rzęsy są pogrubione i wydłużone
- bardzo dobrze się zmywa
- długo jest świeży

Wady:
- niestety mimo, iż ma tyle zalet wyrządził mi krzywdę - dostałam dziwnego uczulenia na powiece

Używam tego produktu od: blisko 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 5 - 6

Totalny niewypał

Do zakupu tego tuszu przekonał mnie jego odżywczy skład. Liczyłam na wzmocnienie moich rzęs, a także ładny efekt po ich pomalowaniu, niestety mocno się zawiodłam.
Minusy:
-nie wydłuża
-nie pogrubia
-nie jest dobrze widoczny na oczach
-strasznie się rozmazuje
Plusy:
Jak dla mnie żadnych.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe opakowanie

Niestety- to nie to

Początek zapowiadał się dobrze
+delikatnie rozczestywała i podkreśliła lekko rzęsy, taki dobry na codzien
+szczoteczka
No ale niestety,
-po ok. 2 tygodniach w srodku tuszu już nie było. Totalnie nie wiem o co chodzi, nie używam tuszu aż tyle ,zeby tak szybko się zużył,
-w dodatku : wysuszył się.

Wolę jednak czarne wydanie tego tuszu, bo firma ma tanie tusze, które dają radę. Ten zachęcił mnie jedwabiem, zeby troche odżywić rzęsy,no ale niestety. KLAPA.

Używam tego produktu od: 2 tygodni- miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Jedno

NIE DLA MNIE

Pierwszy tusz jaki kupilam z firmy lovely to ten zolty ktorym jestem w dalszym ciagu zachwycona, pomyslalam ze inne rowniez beda ciekawe ale niestety okazalo sie wrecz przeciwnie, tak na prawde to ten tusz nic nie robi, strasznie sie obsypuje i nic wiecej, nie wydluza nie pogrubia i jest nawet malo czarny, moje rzesy potrzebuja zdecydowanie czegos lepszego, nie polecam

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 niecale

Kilka słów o tym jak zostałam pandą

Tusz kupiłam na promocji w rossmanie, zachęcona ceną i doświadczeniem z innymi tuszami tej firmy
Plusy:
-szczoteczka taka jak lubię
-niska cena
I to właściwie wszystko.
Minusy:
-po nałożeniu 3 warstw nadal nie widać, że coś jest na rzęsach
-szybko się kruszy
-i najgorsze na koniec: użyłam go pierwszy raz na próbę, zapomniałam o tym i wyszłam z domu, nie pomyślałm o tym, żeby spojrzeć w lusterko w ciągu dnia. Zrobiłam to dopiero po powrocie (po ok. 3-4 godzinach) i byłam w szoku. Pod oczami miałam wielkie czarne półkola.
Dałam mu drugą szansę jeszcze kiedyś nie wychodząc nigdzie i obserwując jak szybko się odbija na powiece i już po ok godzinie zaczął tworzyć "efekt pandy". Trzeciej szansy nie będzie. Nie polecam!!

Ilość zużytych opakowań: jedno, które zaczęłam ale nigdy nie skończę

Ehhhh....

Kupiłam ten tusz ze względu na to iż, jest bratem żółtego fenomenu z firmy Lovley i myślałam ze niedaleko padło jabłko od jabłoni :) . Niestety wielkie rozczarowanie, nie dorównuje mu a szkoda bo miałam nadzieję co do niego ;) jeżeli chodzi o plusy, tusz ma tylko bardzo fajna szczoteczkę (ubóstwiam silikonowe :P) i na tym się kończą jego zalety ;) reszta to tragedia, jego konsystencja jest tak jakby "tępa" , tusz sprawia wrażenie suchego, po kilku godzinach się kruszy, ani nie pogrubia, ani nie wydłuża, ani nie podkręca. Lepiej zostać przy jego żółtym bracie ;)

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

nic specjalnego

Tusz kupiłam na promocji -49% w rossmanie, spodobał mi się więc brałam w ciemno. Niestety tusz okazał sie porażką. Ogólnie moje rzęsy bardzo szybko się malują, ale tym tuszem musiałabym malować 10 minut żeby było widać jakikolwiek efekt ;/
+ nie skleja
+ daje efekt objętości
- jak dla mnie za "gęsta kosystencja", na początku myślałam że kupiłam używany produkt i że ktoś zużył połowe tuszu
- długi czas malowania
-marny efekt końcowy