Apteka Polska APTE.PL
Średnia ocena: 4.85/5

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.85/5

Usuwa objawy zmęczenia, łzawienia, podrażnienia i pieczenie okolic oczu, spowodowane warunkami atmosferycznymi, przebywaniem w suchych pomieszczeniach, niewyspaniem. Zastosowany w recepturze wyciąg ze świetlika wykazuje własności przeciwzapalne oraz kojące a ekstrakt z zielonej herbaty przeciwświądowe.
Efekt: okolice oczu bez symptomów zmęczenia, świądu, pieczenia.
Codzienna pielęgnacja skóry okolic oczu, zwłaszcza u osób ze skłonnością do podrażnień i porannych obrzęków. Bezpieczny przy szkłach kontaktowych
Sposób użycia: niewielką ilość żelu nanieść na dolną i górną powiekę (zachowując bezpieczny odstęp od worka spojówkowego), następnie opuszkami palców delikatnie rozprowadzić, pozostawić do wchłonięcia. Stosować rano i wieczorem. Można stosować pod makijaż.

żele pod oczy
rozświetlające, przeciw cieniom / opuchnięciom, wygładzające
w tubce
żel

Floslek, Żel ze świetlikiem i herbatą do powiek i pod oczy (nowa wersja)

Krem nie podrażnia delikatnej skóry wokół oczu.
Delikatnie niweluje cienie pod oczami.
Łagodzi opuchlizny, obrzęki
Przynosi ulgę zmęczonym oczom.
Ma delikatną, żelową formułę, dzięki czemu można go stosować zarówno w dzień jak i na noc.
Świetnie się sprawdzi pod makijażem.
Jest z naturalnych składników, ma prosty skład. Cena jest bardzo przystępna - poniżej 10 zł.
Trzymamy w lodówce działa jeszcze lepiej

Jest ok

Mała tubeczka jest poręczna i wygodna w użytkowaniu. Konsystencja żelu jest... hm.. żelowa? :D Nie jest zbyt rzadka, ładnie zbita przez co prosto się aplikuje żel na powieki. Zapach jest jak dla mnie niewyczuwalny. Żel coś tam nawilża, jednak nie jest to jakieś spektakularne nawilżenie, nadaje się świetnie pod makijaż. Cóż można więcej o tym powiedzieć, od taki żel, nie jest za drogi, kupowałam go w drogerii internetowej, także nie wiem jak z dostępnością. Jest wydajny, to na pewno.

Dobry na dzien

Dobry na dzien. Dzięki żelowej konsystencji szybko się wchłania i ładnie zgrywa się z korektorem jednak nawilża bardzo słabo, na noc moim zdaniem jest potrzebne coś tresciwszego

Nie działa.

Żel bardzo szybko się wchłania i to w zasadzie tyle. Poza kilkusekundowym ''ochłodzeniem'' powieki czy obszaru pod oczami nie zauważyłam żadnych pozytywnych efektów. Zapach nie jest intensywny, nie przeszkadza.

Super żel.!

Opakowanie żelu do najpiękniejszych nie należy ale mamy za to bardzo niska cenę coś za coś. Ma przyjemna żelowa konsystencje która bardzo szybko się wchłania. Ładnie łagodzi obrzęki pod oczami po nie przespanej nocy. Dla łzawiących oczu również przynosi lekka ulgę. Dla mojej cienkiej i mało wymagającej skory pod oczami sprawdza się dobrze. Nałożony pod korektor nie rozwarstwia się ani nie roluje oraz nie wchodzi w zmarszczki. Przyjemny produkt. Za taka cenę wart wypróbowania.

Bez zmian

Stosuję żel już kilka tygodni i niestety nie zauważyłam, żeby robił cokolwiek :( Nie łączy się dobrze ze wszystkimi korektorami pod oczy, z niektórymi robi nieestetyczne plamy. Po zaschnięciu pod okiem robi się lepki i "skleja" okolicę pod oczami. Nie pachnie. Przyjemna konsystencja żelu, bardzo przystępna cena, ale czy warto skoro nie zauważam żadnych zmian?

przyjemny i wydajny

Floslek nabyłam przypadkiem, dorzuciłam go do koszyka podczas zakupów internetowych, żeby sprawdzić czy może nie jest jakąś nieodkrytą perełką. Co się okazało - jest fajny, przede wszystkim bardzo wydajny, a konsystencja żelu rzeczywiście w miły sposób łagodzi okolicę pod oczami. Moim zdaniem dla niewymagających ultra nawilżenia w tych rejonach, jest całkiem ok :) i ma korzystną cenę.

Przyzwoity

Żel służmy mi do codziennej pielęgnacji skóry okolic oczu. Usuwa objawy zmęczenia, łzawienia, podrażnienia i pieczenia okolic oczu. Obecny w składzie świetlik wykazuje właściwości przeciwzapalne oraz kojące, a ekstrakt z zielonej herbaty przeciwświądowe. Produkt ten jest także całkowicie bezpieczny przy szkłach kontaktowych oraz można go stosować pod makijaż. Szybko się wchłania, nie pozostawia na skórze żadnego filmu. Można go także przechowywać w lodówce, a potem taki schłodzony nanosić na skórę - wtedy daje dużo lepszy efekt ukojenia. Pod wpływem zimna konsystencja wcale się nie zmienia i aplikuje się go tak samo łatwo. Wygodna i praktyczna kaniula zabezpiecza przed wkładaniem palców do żelu i zanieczyszczeniem go. Te same kosmetyki w wersji w słoiczkach od FlosLeku wydały mi się dużo mniej higieniczne i zrezygnowałam z nich na rzecz podłużnych opakowań. Żel nie ma żadnego zapachu. Regularna aplikacja żelu powoduje, że rzadziej sięgam po krople do oczu, a podrażnienia występują w dużo mniejszym stopniu i nasileniu.

Ok

Żel kupiłam z mysla o redukowaniu cieni pod oczami. W mojej opni w tej roli sie niestety nie sprawadza, jednak mimo to polubiłam ten żel. Stosuję rano, gdy mam podpuchniete oczy. W tej roli produkt sprawdza sie bardzo dobrze, redukuje opuchniecia i przynosi ulgę. Nie uczula.
Produkt jest wydajny, bezzapachowy.
Szybko się wchłania.
Cena rownież bardzo atrakcyjna.
Wygodne opakowanie.

Ok

Używam od dawna tych żeli i są bardzo fajne, lekkie i szybko się wchłaniają. Nie zapewniają niesamowitego nawilżenia bo za taką cenę nie można się tego spodziewać ale dają radę. Być może ten żel nawet lekko pomaga mi walczyć z cieniami pod oczami ale to może subiektywne odczycie. Tak czy inaczej, polecam.

Bez rewelacji

Krem żel jest kompletnie bez rewelacji. Nie lubię tej lekko lepkiej konsystencji. Nie robi chyba nic pożytecznego, więc nie ma sensu kupować ponownie. Można sokojnie wysmarować się masłem. Jeżeli ktoś go lubi to jedynym plusem jest jego wydajność.

Jako żel bardzo dobry

Żel spełnia wszystkie obietnice producenta. Super się wchłania i z pewnością może być używany pod makijaż. Jako, że jest żelem nie zostawia tłustej powłoki co bardzo mi odpowiada. Zawartość zielonej herbaty pobudza krazenie.
Dla mnie idealny jest sclodzony z lodoweczki :)