Artdeco, Perfect Finish Powder Brush (Rozświetlający puder sypki w pędzlu)

Artdeco, Perfect Finish Powder Brush (Rozświetlający puder sypki w pędzlu)

Puder z domieszką drobinek rozświetlających. Można stosować do włosów, dekoltu, twarzy w zależności od koloru. Praktyczne opakowanie pudru połączone z pędzlem umożliwia jego stosowanie w każdych okolicznościach. Puder nadaje skórze wyraźnie złocisty połysk, gwarantuje super łatwy makijaż twarzy, dekoltu i całego ciała

sliczniutkie drobinki

puderek jest bardzo fajny,leciutki,slicznie brazuje i te drobinki-cudo-twarzyczka slicznie sie mieni.pedzel jest twardy ale nie przeszkadza mi to az tak bardzo,bo wynagradza mi to zawartosc pedzla.naprawde polecam

dobry

Całkiem fajny bajerek na wieczorne wyjscia dzieki swoim zlocistym drobinka, ale w ilosciach oszczednych mozna i na dzien.

Puder jest wydajny, bezzapachowy i ma bardzo ekonomiczne i poreczne opakowanie. Duzy plus za pedzel z całkiem dobrym włosiem, ktore nie wypada.

Drobinki sa duze i mocno połyskuja, wiec trzeba uwazac z dawkowaniem, bo mozna zrobic z siebie swiecaca bombke. Nadaje sie na twarz, szyje i dekold, a na włosy jeszcze nie probowalam.

Na mojej twarzy niezbyt trwaly, ale mam cere sucha i sie temu nie dziwie, ze szybko ze mnie znika.

Polecam, bo jest to naprawde dobry i uniwersalny kosmetyk.

Używam tego produktu od:ponad pol roku
Ilość zużytych opakowań:jeszcze mecze 1

Taki sobie bajerek:-)

Skusilam sie ze względu na wygodne opakowanie - jedyny sypki puder ktory nie rozsypuje sie w torebce. Ale: z pędzla wyłażą włoski przy każdym użyciu, jest na tyle twardy ze mam wrazenie ze sciera mi podkład a puder w zbiorniczku może jest i dobry ale wysypuje sie go zdecydowanie za mało żeby to ocenić. Przyznaje ze produkt jest lepszy niż inne tego typu ale uważam ze nie warto kupować - wole nosić zwykły puder w proszku i nie rzucać torebką:-)