Artdeco, Perfect Finish Powder Brush (Rozświetlający puder sypki w pędzlu)

Artdeco, Perfect Finish Powder Brush (Rozświetlający puder sypki w pędzlu)

Puder z domieszką drobinek rozświetlających. Można stosować do włosów, dekoltu, twarzy w zależności od koloru. Praktyczne opakowanie pudru połączone z pędzlem umożliwia jego stosowanie w każdych okolicznościach. Puder nadaje skórze wyraźnie złocisty połysk, gwarantuje super łatwy makijaż twarzy, dekoltu i całego ciała

dobry

Całkiem fajny bajerek na wieczorne wyjscia dzieki swoim zlocistym drobinka, ale w ilosciach oszczednych mozna i na dzien.

Puder jest wydajny, bezzapachowy i ma bardzo ekonomiczne i poreczne opakowanie. Duzy plus za pedzel z całkiem dobrym włosiem, ktore nie wypada.

Drobinki sa duze i mocno połyskuja, wiec trzeba uwazac z dawkowaniem, bo mozna zrobic z siebie swiecaca bombke. Nadaje sie na twarz, szyje i dekold, a na włosy jeszcze nie probowalam.

Na mojej twarzy niezbyt trwaly, ale mam cere sucha i sie temu nie dziwie, ze szybko ze mnie znika.

Polecam, bo jest to naprawde dobry i uniwersalny kosmetyk.

Używam tego produktu od:ponad pol roku
Ilość zużytych opakowań:jeszcze mecze 1

sliczniutkie drobinki

puderek jest bardzo fajny,leciutki,slicznie brazuje i te drobinki-cudo-twarzyczka slicznie sie mieni.pedzel jest twardy ale nie przeszkadza mi to az tak bardzo,bo wynagradza mi to zawartosc pedzla.naprawde polecam

Taki sobie bajerek:-)

Skusilam sie ze względu na wygodne opakowanie - jedyny sypki puder ktory nie rozsypuje sie w torebce. Ale: z pędzla wyłażą włoski przy każdym użyciu, jest na tyle twardy ze mam wrazenie ze sciera mi podkład a puder w zbiorniczku może jest i dobry ale wysypuje sie go zdecydowanie za mało żeby to ocenić. Przyznaje ze produkt jest lepszy niż inne tego typu ale uważam ze nie warto kupować - wole nosić zwykły puder w proszku i nie rzucać torebką:-)