Avon, Anew Vitale 25+, Night Gel Cream (Żel - krem na noc)

Avon, Anew Vitale 25+, Night Gel Cream (Żel - krem na noc)

Anew Vitale czyli eksplozja energii dla twojej skóry. Avon przedstawia linię Anew Vitale, która powstała z myślą o kobietach w wieku po 25 roku życia, prowadzące aktywny i wymagający tryb życia i muszą sprostać wyzwaniom każdego dnia. Anew Vitale pozwala zrekompensować skórze brak snu i zmęczenie, sprawiając, że wygląda ona pięknie i zdrowo. Anew Vitale powstało w oparciu o ProEnergy Complex - mieszankę witamin, antyoksydantów i peptydów, która wzmacnia strukturę skóry i chroni ją przed oznakami przedwczesnego starzenia. Drobne zmarszczki, poszarzały koloryt, oznaki zmęczenia, powiększone pory - znikają. Skóra wygląda jak po 8 godzinach kojącego snu. Łatwo wchłanialna formuła, nie zatyka porów.

Uzupełnienie pielęgnacji

Plusy:

+ piękny zapach
+ przyjemna żelowa konsystencja
+ wchłania się bardzo szybko
+ cera się poprawiła jest nawilżona, wypoczęta, ma zdrowy koloryt
+ nie zapycha
+ brak podrażnień, uczuleń
+ skóra miła w dotyku

Minusy:

- mniej wydajny od wersji na dzień, mam wrażenie że ze słoiczka tego kremu ubywa szybciej, a zaczęłam używać kremików jednocześnie
- cena nie jest niska

Mogę szczerze polecić osobom z cerą mieszaną lub tłustą. Skóra katowana różnymi środkami wysuszającymi zazna cudnej ulgi.

Co do zmarszczek nie mogę się wypowiedzieć, ponieważ jeszcze - podkreślam JESZCZE ich u siebie nie zauważyłam, z racji cery mieszanej (jakiś plus musi być! :D )

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca

Roluje się

Krem ten mnie denerwuje, bo pomimo wszystkich jego zalet: nie zapycha, lekki, łatwo się wchłania itp., nie jestem w stanie go używać, bo masakrycznie roluje sie na mojej skórze.

Próbowałam nakładać go mniej, więcej, po peelingu, na tonik, bez niczego i niestety zawsze efekt jest ten sam.

Ręce mam upaciane w zrolowanych paprochach. Jak potrę policzki, to czuć jak najnormalniej w świecie ten krem się roluje i jakby osypuje.

Zapach wydaje mi się być za ostry i za mocny. Coś tam nawilża, ale ogólnie ja nie polecam, przynajmniej do cer tłustych. Może na innych nie ma tego problemu (rolowania).

Krem pozostawia fajną, nawilżoną i miłą w dotyku skórę. Miałam szczęście dostać do gratisowo do czegoś i jestem z niego bardzo zadowolona. Cena 35 zł za taki krem to trochę dużo i prawdopodobnie do niego nie wrócę ze względu na nią właśnie, ale bardzo lubię testować nowe kremy, więc mało do którego wracam. Ogólnie bardzo polecam, ale raczej osobom, które nie mają większego problemu ze skórą twarzy. Ja mam cerę mieszaną i się sprawdza, ale nie wiem, czy tak samo by się sprawdzał w przypadku bardzo suchej. Tak czy inaczej - nie rozstaję się z nim póki co.

Używam tego produktu od: dwóch- trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno i nadal w trakcie

Bardzo dobry.

Krem bardzo ładnie pachnie, ma lekką konsystencję (prawie identyczną jak wersja na dzień, wbrew temu, co jest napisane na opakowaniu nie jest to żel, tylko lekki krem), nie zapycha, dobrze nawilża, nie zostawia tłustego filmu. Skóra po użyciu jest tak gładka i przyjemna w dotyku, jak po żadnym innym kosmetyku. Do tego ma śliczne opakowanie. Z minusów mogę wymienić tylko cenę (do tej pory używałam zielonej serii Solutions, która jest sporo tańsza) i to, że spodziewałam się, że coś zrobi z rozszerzonymi porami, ale jak na razie nie ma efektu.

Super!!!!

Kupiłam ten krem w promocji. Moja nastawienie było dosyć sceptyczne, zwłaszcza, że wycofali w Avonie moje kremy po 25 roku zycia właśnie z serii Anev.W zamian pojawiły się własnie te w różowej oprawie:)
Plusy:
-pięknie pachnie
-super się wchłania
-bardzo dobrze nawilża skórę
-nie podrażnia
-rano skóra jest napięta i rozpromieniona
-po nałożeniu czuję jakby moja skóra piła ten krem

minusy:
-trochę cena

Podumowując polecam wszystkim dziewczyną, które potrzebują nawilżenia skóry i nie lubia lepkich konsystencji.Jest to tylko krem więc spłycenia zmarszczek nie można oczekiwać ale jako basam dla skóry na noc i na serum jest Genialny!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Bardzo dobry krem

Posiadam obydwie wersje na dzień i na noc :)
\\nod razu przejdę do meritum:
\\n+ ładne opakowanie
\\n+ śliczny kwiatowy zapach
\\n+ konsystencja kremo-żelu w używaniu jest bardzo przyjemna, czuję jakbym miałam lekką chmurkę na twarzy
\\n+ nie zapycha
\\n+ odżywia skórę, jest bardziej wypoczęta rano, taka bardziej promienna
\\n+ jest względnie tani (szczególnie w promocji)
\\n
\\n- średnio nawilża (to chyba jedyny minus, moja skóra potrzebuje dodatkowej dawki nawilżenia, mam skłonność do skórek niestety i ten krem średnio sobie z tym radzi)
\\n- działanie przeciwzmarszczkowe = chcę w to wierzyć :D chociaż nie mam za bardzo zmarszczek, ciężko to zweryfikować
\\n- aaa może nie być super wydajny, bo żelo-kremy się szybko zużywa
\\n
\\nPolecam, bardzo przyjemny krem!