Jurlique, Daily Exfoliating Cream (Delikatny peeling kremowy)

Jurlique, Daily Exfoliating Cream (Delikatny peeling kremowy)

Delikatny peeling bez grudek. Zawiera płatki owsiane, migdały i miód. Usuwa martwe komórki skóry. Głęboko oczyszcza i odtyka pory. Wygładza skórę i dodaje jej blasku.

oczyszczające, wygładzające
w tubce
Struktura
drobnoziarniste
krem
50 – 100ml
mechaniczne

Mniam

Jest to 3 krem do mycia twarzy,który stosowałam.Lubię go,ale wolę Lush angels on....kiedy skończył mi się krem Hauschki wpadł mi w ręce Jurlique,więc postanowiłam spróbować:jedyny minus jak dla mnie to mało wydajny,używam go TYLKO każdego poranka, pozostawia cudownie miękka cerę.Nie wiem czy działa jak peeling bo stosuję go jak Hauschke czyli lekko wciskam w cerę nie pocieram twarzy jak zwykłym peelingiem.(tak każe producent) używam kwasy glikolowego więc peelingu nie potrzebuję .Krem bardzo lubię mam 2 opakowanie,ale chyba do niego nie wrócę...nie dlatego,że jest z nim cośnie tak po prostu wolę Lush AOBS :) i jest tańszy niż Jurlique.
+Ładnie pachnie
+dobrze oczyszcza??
+pozostawia delikatny film naskórze(nie tłusty)
+nie zapycha
-mało wydajny
-drogi

świetny produkt

Uwielbiam ten produkt. Skład prawie idealny (może poza alkoholem). Stosuję go co drugi dzień, świetnie koi i wygładza buzię. Jest to peeling mechaniczny, ale niezwykle delikatny (co jest dla mnie ważne: mam skórę wrażliwą i naczynkową). Dla osób lubiących mocniejsze tarcie będzie zdecydowanie za słaby.
Pachnie jak dla mnie ładnie, płatkami owsianymi. Jest gęsty, raczej średnio wydajny.

Odejmuję pół gwiazdki za:
- cenę
- podobne działanie daje u mnie wlasnoręcznie zrobiona papka z płatków owsianych z miodem...więc nie wiem czy go jeszcze kupię:))

Używam tego produktu od: 5 miesiecy