Tony Moly, Red Appletox (Krem nawilżający do twarzy)

Tony Moly, Red Appletox (Krem nawilżający do twarzy)

Tony Moly Red Appletox odżywia i nawilża skórę twarzy. Głównymi składnikami kremu są ekstrakty z miodu Manuka, propolisu, mleczka królewskiego oraz czarnego miodu. Krem jest źródłem antyoksydantów, działa antybakteryjne oraz antyseptycznie. Nawilża i koi podrażnioną i przesuszoną skórę twarzy. Ponadto kwas jabłkowy wygładza skórę.
Nanieść krem równomiernie na oczyszczoną skórę twarzy. Delikatnie wklepać aż się wchłonie. Dzięki lekkiej konsystencji krem szybko się wchłania. Można używać na dzień i na noc.

w słoiczku
50 – 100ml
uniwersalne
Struktura
lekkie
krem

dobry

Uwielbiam zapach tego kremu, myślę że to jego największa zaleta, marzę o balsamie do ciała który by tak pachniał :-). Doskonale nawilża, nie podrażnia mojej skóry, nie zapycha jej, ma dość niezły skład, szybko się wchłania, ma przyjemną żelową konsystencję.
Wady -
1 - cena, zwłaszcza na allegro sporo drożej niż na ebay, czasem drugie tyle.
2 - zawiera silikony.

Używam tego produktu od: od ok 8 miesięcy

tego szukałam!

Kiedyś dostałam próbkę i od pierwszego użycia kompletnie się zakochałam! Momentalnie zamówiłam całe opakowanie.
Przemówił do mnie nie tylko skład: miód manuka, propolis, mleczko pszczele... ale także konsystencja, zapach i opakowanie. No i efekt, ma się rozumieć.
Na początku używałam go tylko na noc, bo bałam się, że nie będzie się nadawał pod podkład/krem bb, ale szybko okazało się, że jest to najlepsza na świecie baza pod makijaż.
Postać kremu-żelu jest rewelacyjna, nie daje efektu ciężkości i tłustości, jak to dzieje się w przypadku wielu kremów niestety (a przynajmniej w moim przypadku). Wchłania się błyskawicznie, zostawia na skórze delikatny film ochronny, który doskonale komponuje się z wszelakimi podkładami i kremami BB, nie roluje się. Bardzo dobrze radzi sobie z wszelkiego rodzaju podrażnieniami, wywołanymi różnymi czynnikami - moja skóra potrafi reagować pieczeniem i zaczerwienieniem z byle powodu. Po zastosowaniu na noc, rano cera wydaje się bardziej sprężysta, odżywiona i gładka, o bardziej wyrównanym kolorycie.
Minusy? Za szybko się kończy ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 całe, czekam na kolejne

można, nie znaczy trzeba przetestować...

Miałam próbki i na nich poprzestanę. Krem jest dość lekki, ze spora domieszka zelu, za czym nie przepadam. zapach delikatny, jabłkowy. Dobrze się rozsmarowuje, dość długo wchłania, twarz pozostaje dłuższy czas nie co lepka, czego tez nie lubię. Nawilża. Niby nic złego mi nie zrobił, ale ponowny zakup mnie nie kusi :)

Używam tego produktu od: jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: ok 30 ml

Całkiem fajny :)

+opakowanie - niestety nie było mi dane go zobaczyć, bo miałam tylko odlewkę, ale sądząc po zdjęciach w internecie jest super :) lubię takie urocze opakowania
+ zapach - soczyste, słodkie jabłuszka
+ super nawilża skórę i sprawia, że staje się miękka

-/+ konsystencja bardziej żelu niż kremu
-/+ długo się wchłania

- kolor...zielono-żółty
- w delikatniejszych partiach twarzy odczułam szczypanie
- klei się

Ilość zużytych opakowań: dwa małe opakowania

Fajny

Jest to naprawdę fajny, dobry krem ale raczej na wiosenno letni okres z uwagi na jego lekkość. W opakowaniu jest 80 ml, przepięknie, smakowicie pachnie, posiada też fajne opakowanie. Używam go codziennie rano pod makijaż i przy mojej mieszanej cerze bardzo dobrze się sprawdza. Szybko się wchłania- chociaż na początku może zostawić troszkę lepką warstwę, wyrównuje koloryt i uspokaja cerę, dobrze nawilża, nie zapycha a z tym mam spory problem. Dobrze tez trzyma makijaż (używam bb z innisfree). Cena w stosunku do ilości i jakości jest też bardzo opłacalna (kupuję tylko na ebay\'u).

Używam tego produktu od: od roku
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

bardzo dobry

Krem bardzo szybko się wchłania i odżywia. Stosuję go od dawna i mam wyraźnie bardziej napiętą skórę. Przy mojej suchej, mało elastycznej skórze sprawdza się bardzo dobrze. Nakładam go pod makijaż i jestem zadowolona z efektów. Dla mnie wart wysokiej ceny.

+ spełnia obietnice producenta
+ nawilża, odzywia i uelastycznia
+ ładne opakowanie

- zostawia delikanie lepką skórę (nie mogę go nałożyć i od razu kłaść się do łóżka)

Ilość zużytych opakowań: 1 nadal używam

niesamowity :)

na plus
+ opakowanie
+ zapach
+ konsystencja
+ działa tak jak obiecuje producent
+ idealny pod makijaż
+ nie zapycha
+ nie podrażnia
+ niesamowicie nawilża

na minus
nie ma minusów :)

no to w skrócie, krem świetny, coś co należy wypróbować obowiązkowo. Łatwo się nakłada, szybko wchłania, nie zostawia paskudnego tłustego filmu na twarzy, a jednocześnie czujemy taką delikatną ochronną powłoczkę, ale jest to uczucie bardzo przyjemne. Jeśli ktoś używa kremów bb które ciężko rozprowadzić bez dobrego "poślizgu" to ten krem jest wybawieniem. Nie lepi się nic a nic, no jest po prostu idealny.
nie zapycha, nie podrażnia, wręcz przeciwnie. Moja skóra skłonna do wysuszeń już nie jest skłonna do wysuszeń :D nie boję się już eksperymentować z maskami oczyszczającymi czy peelingami, wiem że już po pierwszym razie taka niesprawdzona na mnie nowość nie będzie miała okazji siać spustoszenia na mojej twarzy :)
Osobiście używam go po różnego rodzaju peelingach, szybko koi skórę i niweluje podrażnienia, już po 5 min od nałożenia znika zaczerwienienie, skóra jest uspokojona i bardzo wdzięczna :)

jednakże nie mogę ocenić go pod względem niwelowania przebarwień, używam wiele kosmetyków które maja takie właściwości więc obiektywnie nie jestem w stanie powiedzieć czy ten też to robi.

polecam :)

uwielbiam

Krem ten idealnie pasuje do mojej mieszanej cery! skóra jest świetnie nawilżona, pomaga mi zwalczać suche skórki na policzkach. stosuję go pod makijaż :). cieszę się, że go kupiłam. jest jak najbardziej wart swojej ceny (kupuję na ebay).

Ok...

Plusy: opakowanie, zapach, wygląda pysznie. Dobrze się nadaje na bazę pod podkład czy BB, jeśli komuś się przsusza cera. Wydajny.
Minus: cudów nie zdziała, jest drogi. I mimo że wygląda pysznie, to ma dziwną, lepiącą konsystencję, cięzko go nadładać.

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe