Avon, Skin So Soft, Soft & Smooth Moisturising Silky Shave Gel (Nawilżająco - wygładzający żel do golenia (nowa wersja))

Pozostaje na skórze, dopóki go nie zgolisz. Pozwala na bardzo dokładne usunięcie owłosienia, chroniąc przed zacięciami. Zawiera olejek z nasion pianki łąkowej, która nawilża i koi skórę podczas depilacji.

100 – 250ml
Skóra
normalna
nawilżające
w tubie
żel

Nie kupię ponownie

Kupiłam go pod koniec października zeszłego roku na promocji za 4,99 zł (normalna cena to 15 zł). Skład jest długaśny. Na początku SLS, mimo to żel słabo się pieni. Po rozprowadzeniu na skórze kosmetyk zmienia kolor z granatowego na przezroczysty. Maszynka sprawnie przesuwa się po skórze (zawiera silikony).
KONSYSTENCJA: gęsta
KOLOR: granatowy

super

Bardzo fajny produkt. Golenie staje się przyjemnością nawilża i wygładza natychmiastowo skórę co ułatwia golenie i nie powoduje zadrapań . Polecam później użyc dodatkowo balsamu nawilżającego mimo że skóra jest perfekcyjna i niesamowicie miła w dotyku ponieważ wtedy efekt utrzyma się dłużej .

Najlepszy żel do golenia

Używam go od kilku dobrych lat. Nie znalazłam jeszcze lepszego. Nawilża skórę i chroni przed zacięciami. Na długo wystarcza. Jest bardzo gęsty i do tego tani.

Dobry

Dzięki temu żelowi mogę golić spokojnie nogi nie martwiąc się o zacięcia i zaczerwienia. Po ogoleniu moje nogi są gładkie, a skóra nawilżona. Zapach jest okey, nie wyróżnia się raczej niczym szczególnym. Produkt jest niedrogi, także na plus. Opakowanie jest również wygodne, ponieważ nie trzeba wszystkiego okręcać, aby móc wycisnąć kosmetyk. Zmieniłabym tylko trochę konsystencje żelu ponieważ mimo, że produkt jest koloru niebieskiego ciężko zobaczyć czy jest równomiernie rozsmarowany na nogach.

Lubię go!

Zawsze miałam problem z depilacją nóg. Większość produktów powodowała u mnie podrażnienia lub w ogóle przed nimi nie chroniła. Żel z avonu bardzo ratuje moje przewrażliwione nogi :)

Jest to żel i wystarczy nałożyć niewielką ilość na skórę. Nie podrażnia. Po zmyciu zostawia BARDZO nawilżoną i gładką skórę!!!

Szału nie ma

Żel jak dla mnie jest zbyt rzadki i przez to niewydajny. Golenie przy jego użyciu jest przyjemne, ale mam wrażenie, że troszkę wysusza skórę. Istnieją lepsze żele do golenia, więc tego już nie kupię, szkoda pieniędzy.

nie przepadam za nim

Miałam poprzednią wersję i byłam zadowolona- myślałam , że zmieni się tylko szata graficzna a formuła będzie bez zmian , widzę jednak pewne różnice przemawiające na niekorzyść tego żelu

Tuba w którą jest opakowany produkt jest bardzo miękka , nie ma problemu z wydobyciem żelu. Zamyka się go na klik. Zatyczka dobrej jakości nie pęka

Żel dość gęsty , niebieskawy - czasem zdarza się , że żele pod wpływem aplikacji na skórę zmieniają sie w piankę , ten tego nie robi- w kontakcie ze skórą robi się transparentny - nie lubie tego efektu- gdyby bielił wiedziałabym gdzie dokladnie przyłożyć maszynkę , a tak czasem zdarza się , że zrobie sobie ''omijaka''

Pachnie przyjemnie zapach niby świeży ale z nutką cukru

Nie gęstnieje jak typowa pianka przez co nie jest zbyt wydajny. Maszynkę dobrze prowadzi sie po skórze pokrytej tym żelem , jednak gdy go nakładam czuje takie jakby oblepienie , jakby skóra pod nim nie oddychała - to na spory minus

Nie podrażnia skóry , nie dostałam po nim żadnej wysypki , alergii czy przesuszeń

Ma jednak więcej minusów niż plusów- zdecydowanie do golenia wolę jednak męskie pianki :)

Zbędny

Mialam ten żel już bardzo dlugo. Często o nim zapominam podczas golenia , ponieważ bez problemu mozna go było zastąpić zwykłym żelem do kąpieli lub odżywką.

Konsystencja : żel o niebieskim, przezroczystym zabarwieniu i średnio stałej gęstości. Nie spływa i bez problemu można go szybko zrozpowadzic.
Zapach: ma w sobie coś świeżego , ale nie jest to zapach ciekawy.
Użycie: ułatwia golenie, maszynka dobrze sunie po skórze.
Nie zauważyłam jakiegoś nawilżenia ani znaczących , pozytywnych efektów po goleniu. I tak musiałam szybko nawilżyć skórę.

Czy kupię ponownie ? Nie, Ponieważ po zużyciu nie zauważyłam jego braku, a wręcz ucieszyłam się, ze mam miejsce na coś nowego.

Nigdy więcej

Kupiony z ciekawości. Niestety, nic nadzwyczajnego. Nie lubię marnować kosmetyków lub je wyrzucać, więc męczę się z nim i wściekam na siebie, że w ogóle to jeszcze trzymam i czekam aż się wreszcie skończy...

Jest ok

Mam go jeszcze trochę, mimo czasu. Żel ma niebieski kolor, który pomaga w jeszcze perfekcyjniejszy sposób okolic nogi :)
Golenie jest szybkie i przyjemne. Faktycznie jest w tym jakas magia. Nie robią krzywdy (nigdy nie czułam dyskomfortu, nie zacielam się, nie miałam krostek i innych brzydkich śladów)
Żel jest bardzo wydajny i warto mieć go na półce w łazience. Skóra jest miła w dotyku, taka zdrowa.
No jestem pod wrażeniem

bardzo lubię

Po użyciu tego żelu skóra po goleniu jest cudownie miękka i gładka. Żel faktycznie nawilża. Zapobiega podrażnieniom i spełnia swoją funkcję. Na pewno będę go cześciej kupować.

Must have!

Poleciła mi go koleżanka,
mam rogowacenie okołomieszkowe, więc zawsze po goleniu pojawiały mi się krostki.
Od kiedy używam tego żelu, nie mam problemu, nie występują u mnie podrażnienia pach- mogę od razu użyć dezodorantu.
Dobrze się go nakłada, nie ścieka, nie pieni się mocno.
Skóra po goleniu jest nawilżona.