Fridge by yDe, 1.9 Serum Bomb! (Serum przeciwzmarszczkowe)

Fridge by yDe, 1.9 Serum Bomb! (Serum przeciwzmarszczkowe)

Esencjonalne serum przeciwzmarszczkowe o unikalnej kompozycji olejów roślinnych: arganowego, truskawkowego oraz dwóch niezwykle cennych, różanych (pozyskanych z owoców dwóch gatunków róży). Ekstrakty z miłorzębu, melisy oraz lnu znakomicie odżywią i wygładzą nawet najbardziej wymagającą skórę. Silnie nawilżające właściwości zapewnia mocznik, który zatrzymuje wodę naskórku przez długi czas po aplikacji serum. Posiada apetyczny, owocowy zapach.
Prawdziwa bomba witamin, minerałów i składników aktywnych, które penetrując w głąb skóry zapewniają jędrność i witalność.
Wspaniale odżywia i regeneruje zmoczoną, przesuszoną skórę. Zapewnia doskonałe nawilżenie i natłuszczenie przez całą dobę. Skóra odzyskuje witalność i zdrowy koloryt.
100% naturalne, bez konserwantów, alkoholu i związków syntetycznych.
Okres ważności to 2,5 miesiąca od daty produkcji. Serum przechowuj w lodówce.

Ideał ♥️

Moja mieszana cera ze skłonnością do podrażnień pokochała ten krem. Zero suchych skórek, cera nawilzona, promienna i naładowana witaminami. Efekt którego szukałam od dawna.

Ideał

No cóż, marka Fridge idealnie wie, jak zrobić idealny krem. Ja swoją przygodę zaczęłam od kremu różanego, bombę kupilam dopiero ostatnio i jest to faktycznie ideał. Początkowo, po kremie dyniowym wydawało mi sie, że konsystencja jest za rzadka i ze mi sie posłuży, ale bardzo się myliłam. To faktycznie bomba, opóźnionym zapłonem. Nawilza, wydadzą, uelastycznia, momentalnie wchłania i doskonale współpracuje z podkładem FF. Wydajność standardowa, dodatkowy plus za mało wyczuwalny zapach.

Przyjemny ale średni

Serum ma lekką konsystencję, piękny zapach i dobry skład. Na mojej skórze zachowywało się średnio. Nie zauważyłam zmniejszenia zmarszczek, za to nawilżenie skóry i jej miękkość w dotyku poprawiła się. Trochę powodował nasilenie zmian skórnych. Dodatkowy plus, to to że trzymane w lodówce zmniejsza obrzęki twarzy. Wystarczyło na około 1,5 miesiąca codziennego stosowania, co jednak jest dosyć krótkim czasem przy tej cenie i przy tym co otrzymujemy w zamian.
Przyjemny, ale nie wart ceny.

Dla mnie średniaczek...

Przez ostanie kilka miesięcy stałam się fanką marki i zawzięcie poszukuje swoich ideałów wśród produktów marki. Przemawia mnie filozofia i cała otoczka. Jak zdążyłam się przekonać, kosmetyki marki warto mimo wszystko próbować , bo każda skóra jest inna i z czymś zupełnie innym będzie w stanie się "dogadać". Wśród kosmetyków marki mam już i swoich ulubieńców, do których wracam i wracać będę.
Serum zakupiłam dwukrotnie, za każdym razem w cenie promocyjnej (w okresie zimowym i wiosennym). Nie jest to stricte serum, a krem ze skoncentrowanymi składnikami. Stosowałam zarówno solo i próbowałam też jako serum (ale tego nie polecam, marnotrawstwo kremu nakładanego na serum).

ulubione

Ze wszystkich produktów Fridge ten należy do moich ulubieńców. Bywa, że mam go trochę dość, ale po przerwie (zazwyczaj krótkiej), jednak wracam do tego serum, ponieważ moja skóra wygląda po nim pięknie. Jest lekko zaróżowiona, miękka, zdrowa... do tego uwielbiam jego zapach. U mnie starcza równo na dwa miesiące, stosowane dwa razy dziennie, bez żadnych warstw makijażu i innych dodatkowych mazideł :)

Wykorzystała: kilka próbek

Bardzo dobry skład

Od razu zaznaczę, że testowałam tylko 2 próbki.
Serum podejrzewam, może mieć naprawdę dobre działanie. Wydaje mi się, że jest to krem, którego dobrze użyć, np po letnim przesuszeniu skóry, albo po zimie, żeby ją doenergetyzować. Jednakże ja wolę inne kremy z tej firmy.
Próbki mi się sprawdziły, bardzo fajnie się wchłaniały, zapach nieprzeszkadzał. Ale jakoś bardziej wierzę w ich produkty Strawberry Bloom lub Face The Green. Myślę, że to produkt dla 30+ i 40 - :-)

Niestety bez rewelacji

Od dłuższego czasu kusiły mnie kosmetyki marki fridge, w końcu postanowiłam je wypróbować i zamówić zestaw próbek, w tym między innymi rzeczone serum.

Moja próbka okazała się być wypełniona dość hojnie, wystarczyła mi na tygodniowe stosowanie serum rano i wieczorem.

ZAPACH/KONSYSTENCJA/DOZNANIA: serum ma postać lekkiego kremu o żółtym zabarwieniu. Dla mnie pachnie lekko cytrusowymi owocami. Jest wydajne, niewielka ilość starcza na pokrycie całej twarzy i szyi. Normalnie byłby to duży plus, jednak biorąc pod uwagę fakt, że na zużycie całej buteleczki mamy 2,5 miesiąca dobra wydajność może okazać się minusem. Przy takiej cenie żal przecież wyrzucać część kremu. Serum szybko się wchłania. Trzeba pamiętać o dobrym osuszeniu twarzy przed aplikacją, inaczej będzie się bardzo mazać.

DZIAŁANIE: i tutaj niestety zachwytów nie będzie. Serum jest jednym z droższych kosmetyków i tak nie taniej marki, tymczasem z wypróbowanych przeze mnie próbek wypadło najgorzej ....
Mi nie zastąpił kremu na dzień. Nakładany pod krem nie zwiększył też poziomu nawilżenia.
Po użyciu na noc cera rano była dokładnie w takim stanie, jak po użyciu kremu cztery razy tańszego.
Nie zaobserwowałam żadnego, nawet minimalnego wygładzenia zmarszczek, czy poprawy kolorytu skóry. Na plus jedynie optymalny poziom nawilżenia.

Tutaj jedynie na marginesie dodam, że w czasie stosowania serum wyskoczyło mi na prawdę sporo wyprysków. Oczywiście nie można wykluczyć, że na pojawienie się niedoskonałości miały wpływ inne okoliczności, niemniej przykre wrażenie, że było to jednak związane z serum pozostaje.

PODSUMOWUJĄC: to przyjemny w stosowaniu kosmetyk, który niestety ani trochę nie dopomógł mojej cerze. Więcej do niego nie wrócę.

świetne serum!

Od dawna nie stosuję kosmetyków drogeryjnych. Mieszkając w Azji nie musiałam stosować w ogóle niczego poza mydłem i szamponem, gdyż wilgotność powietrza była tak duża, że skóra wciąż wyglądała na napiętą i nawilżoną. Niestety po powrocie do Polski dość szybko przypomniałam sobie, że mam ponad 30 lat i mieszaną cerę, z bardzo suchą skórą na policzkach oraz bolącą na czole. Przez pewien czas naprawdę dobrze sprawdzał się krem różany firmy Alteya, jednak z nastaniem cieplejszych dni zaczęłam szukać czegoś lżejszego. Zastanawiałam się nad kremami Phenome, ale akurat Fridge miało promocję na serum, więc po szybkim zakupie kilku próbek i przetestowaniu wybranych produktów, kupiłam pełnowymiarową buteleczkę.
Początki nie były zachęcające, miałam wrażenie, że serum wręcz zapycha mi skórę i wolałam spokojnie kończyć próbkę doskonałego kremu truskawkowego tej samej firmy.
Dopiero po tygodniu zauważyłam zmiany. Serum wchłaniało się coraz lepiej, a cera stawała się coraz bardziej promienna. Wydaje mi się, że na początku używałam po prostu za dużo produktu, potem przyszło opamiętanie i stosowanie dwóch "psiknięć" na twarz oraz szyję. Oczywiście po wcześniejszym zwilżeniu skóry hydrolatem. Po dwóch miesiącach z niewielkim ogonkiem wydobyłam ostatnie resztki serum... i czekam na następną promocję ;) Serum jest świetne, moja cera zmieniła się tak dalece, że odnoszę wrażenie, iż bliżej jej teraz do normalnej niż mieszanej. Drobne zmarszczki wygładziły się, gdyż skóra wyglądała wciąż na dobrze nawilżoną.
Nie wiem, jak serum sprawdza się pod makijażem, gdyż jedynym, co kładę na twarz jest od czasu do czasu odrobina pudru mineralnego.
Niestety serum jest drogie. Jasne, jest skuteczne, a Fridge to nie Caritas, tylko firma mająca przynieść właścicielce, oprócz satysfakcji, również dochód. Rozumiem to, szanuję, podziwiam za doskonałą pracę, ale 330zł za buteleczkę wystarczającą na 2,5 miesiąca jest dość wysoką ceną. Na szczęście Fridge robi promocje :) Dodatkowo dla trzech osób kupujących ten sam produkt, oferowana jest bardzo duża zniżka (około 30 %). Żałuję, że nie mam dwóch koleżanek, które również chciałyby kupić Serum Bomb, ale jeśli macie ochotę zawiązać trzyosobowy mini sabat, to piszcie :)
Aha, serum świetnie sprawdza się także jako krem pod oczy.
Podsumowując, była to dla mnie mała rewolucja kosmetyczna. Nie musiałam sama kręcić kremów, mała buteleczka serum zastąpiła mi krem pod oczy, na dzień i na noc,a w dodatku spełniła wszystkie obietnice składane przez producenta. Właściwie jedynym minusem, oprócz ceny, było wydobywanie serum z buteleczki już pod koniec, kiedy zostało go niewiele.
Jednak pomimo tego, szczerze polecam!

OK

Niepodwazalnym atutem kremow za taka cene i z tak krotkim terminem przydatnosci jest fakt, ze nie oszczedzamy wsmarowujac je w twarz, szyje i dekolt.

Zdecydowniam kosmetyki fridge sa bardzo dobrze tolerowane przez skore. Nie uczulaja, nie powoduja wypryskow, nie zapychaja (bardzo wazne!). Zapach jest zawsze bardzo delikatny i naturalny.

Serum bomb bardzo dobrze sie u mnie sprawdzilo w okresie wczesno jesiennym. Tresciwa konsystencja o delikatnym zapachu. Bardzo ladne opakowanie z pompka ulatwia higieniczne uzywanie ale utrudnia, kiedy kremu jest juz malo w buteleczce. Uzywalam 4 m-ce i nic sie z kremem nie stalo pomimo 3.5 m-cy przydatnosci. Krem uspokoil moja skore, zadzialal kojaco, lagodzaco. Skora byla zawsze promienna i odzywiona. Liczylam jednak na mocniejsza dawke nawilzania i tym przyznam, ze bylam troche rozczarowana. Zabraklo mi troche kropki nad i. Takiego wow. Dodam ze mam wymagajaca sucha skore i naprawde nie jest latwo jej sprostac.

Uwazam, ze za cene 335 pln dzialanie mogloby byc lepsze.

Mysle, ze warto sprobowac zeby wyrobic sobie wlasna opinie.

Używam tego produktu od: 3 m-ce
Ilość zużytych opakowań: 1, 30g