Fridge, 1.7 Strawberry Bloom (Ujędrniający krem do twarzy)

Fridge, 1.7 Strawberry Bloom (Ujędrniający krem do twarzy)

Krem przeznaczony do cery dojrzałej i wiotczejącej. Dzięki dużej zawartości tłoczonego na zimno oleju z pestek truskawek jest bogaty w unikalną kombinację kwasów omega (3, 6, 9) niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania bariery lipidowej naskórka. Nienasycone kwasy tłuszczowe omega nie tylko chronią przed utratą wody, ale także normalizują pracę gruczołów łojowych. Witamina E chroni przed uszkodzeniami błon komórkowych oraz powstawaniem przebarwień. Neutralizuje wolne rodniki i zapobiega uszkodzeniom DNA. Skóra po aplikacji kremu staje się miękka, doskonale nawilżona i odżywiona. Zmarszczki ulegają zauważanej gołym okiem redukcji.
100% naturalny, bez konserwantów, alkoholu i związków syntetycznych.
Okres ważności to 2,5 miesiąca od daty produkcji. Krem przechowuj w lodówce.

hipoalergiczna
z pompką
dojrzała, mieszana, sucha, wrażliwa
bogate
uniwersalne
nawilżające, regenerujące

Bardzo dobry, bardzo treściwy.

Udało mi się go kupić w promocji, co mnie niezmiernie cieszy. Szkoda, że moje koleżanki nie używają kremów tej firmy, ponieważ kupując w 3 osoby, najbardziej się opłaca.
Ale pisząc o kremie. No jest świetny. Nie jestem fanką truskawek, ale z tym kremem się bardzo polubiliśmy. Mam cerę delikatną i naczynkową, łatwo ją przesuszyć, jeszcze łatwiej podrażnić. Krem sprawdził się na niej znakomicie.
Jest bardzo treściwy, na noc doskonały, ale na dzień też pasuje, fajnie się wchłania, dobrze gra z podkładem. Tylko w sezonie wiosna/lato niestety trzeba dokładać kremów z filtrem.
Także polecam, ale warto w tej marce polować na promocje, które na szczęście są często.
A jeśli ktoś nie jest przekonany, niech sięgnie najpierw po próbkę.

Świetny krem

To chyba najlepszy krem (a zdecydowanie najdroższy) jaki do tej pory używałam. Byłam zachwycona już od momentu otwarcia - pięknie, elegancko i starannie zapakowany w folie z przepięknymi kokardkami z tasiemki, w cudownym opakowaniu, które przyciąga wzrok i torbie termicznej marki. Dał mi poczucie wyjątkowości.

OPAKOWANIE
Krem zamknięty jest w czarnym słoiczku z materiałową naklejką z nazwą, z tyłu znajdziemy naklejkę z opisem oraz składem. Krem zabezpieczony jest dodatkowo w środku nakładką. W zestawie znajdziemy dołączoną szpatułkę, co jest ważne, ponieważ pozwala ona na higieniczne korzystanie z kremu, który warto zaznaczyć nie posiada konserwantów, a co za tym idzie może łatwo ulec zepsuciu i namnażaniu bakterii. Opakowanie jest urocze, dołączony kryształek wygląda ciekawie i zawadiacko, całość pięknie się prezentuje. Słoiczek jest klasyczny, na zakrętkę, dosyć ciężki jak na takie opakowanie, ale praktyczny i funkcjonalny.

KREM

Krem wykonany jest ze składników naturalnych, bez dodatku konserwantów, stąd ma bardzo krótką datę ważności i musi być przechowywany w lodówce. Taka ekstrawagancja, która sprawiła, że z chęcią sięgałam codziennie do lodówki :) Krem ma lekką, jakby kremowo-żelową konsystencję, białą barwę. Jest jakby trochę niejednorodny i przy rozsmarowywaniu widać to, samo wmasowanie kremu nie wystarczy, trzeba go jeszcze wklepać, ale to u mnie standard, więc nie mogłam na to narzekać, bo taki poranny rytuał jest potrzebny mojej cerze. Po wklepaniu twarz jest praktycznie matowa z leciutką wyczuwalną warstewką. Kremu używałam na początku na noc i na dzień, potem stosowałam zamiennie z kremem 1.1 na dzień a na noc z 1.3 lub stosowałam 1.7. W każdym połączeniu spisywał się doskonale - świetnie nawilża, wygładza, łagodzi drobne zmarszczki mimiczne. Podczas jego używania skóra się uspokoiła, pojawiało się też mniej niedoskonałości. Wyraźnie polubił się z moją cerą. Stosowałam go również pod makijaż - współgrał z każdym pokładem, nie rolował się. Jeśli chodzi o zapach - nie przypomina mi on kwiatów truskawki, jest to raczej przejrzała truskawka, która trochę już przeleżała w koszyczku i nie jest pierwszej świeżości. Nie jest on nieprzyjemny, ale nie n to liczyłam. Co do wydajności - wystarczył mi na prawie 2 miesiące stosowania, ale nie oszczędzałam go z uwagi na krótką datę przydatności i obawę, że może się zepsuć. Uważam więc, że jest wydajny. Co do ceny - jest wysoka, ale może kiedyś go jeszcze zakupię. Jestem nim oczarowana, dałabym mu ocenę 4,5, ale zawyżę do 5.

PLUSY
+ lekka konsystencja
+ nawilżenie, wygładzenie i odżywienie skóry
+ mniejsza ilość niedoskonałości
+ można go stosować pod makijaż
+ wydajność
+ piękne opakowanie
+ wspaniały skład

MINUSY
- zapach
- krótka data przydatności

Zdecydowane must have (a przynajmniej must try :))

Warto zacząć od tego, że krem daje nam wszystko to, co obiecuje producent na swojej stronie :)
Pięknie nawilża, wchłania się po prostu ekspresowo, zostawiając efekt matu, przepięknie pachnie.
Ten krem jest po prostu idealny jeśli chodzi o właściwości. Lepszego jeszcze nie znalazłam,a używałam naprawdę dużo.
Niestety ma też kilka minusów:
-cena (290 zł). Na szczęście często są promocje i można go dostać -20%. Co daje jakieś 230 zł więc ciągle strasznie dużo!
- termin przydatności. Ponieważ kosmetyki są naturalne, to należy je trzymać w lodówce,a termin ważności to 2,5 miesiąca. Niby można zużyć opakowanie w takim czasie, ale jest to używanie "na siłę", gdyż wiadomo,że nie ma co oszczędzać bo termin użytkowania jest krótki. Normalnie spokojnie wystarczyłby na 4 miesiące.
To tyle. Na pewno wrócę do niego, ale tylko jak znowu będzie promocja i tylko jak sobie zaoszczędzę taką kwotę, bo jest naprawdę wysoka.

Ilość zużytych opakowań: 1 (30 gram)