Dr Breta, Aromaterapia, Tonik ß do skóry suchej z olejkiem różanym

Dr Breta, Aromaterapia, Tonik ß do skóry suchej z olejkiem różanym

Łagodny bezalkoholowy tonik przeznaczony do pielęgnacji skóry suchej i wrażliwej.
Zawiera naturalny olejek różany - jeden z najcenniejszych składników kosmetyków, używany od czasów starożytnych na całym świecie. Działa na tkanki i komórki skóry odżywczo i odmładzająco. Silnie ją nawilża, wygładza, odświeża i uelastycznia. Poprawia ukrwienie, łagodzi podrażnienia. Działa relaksująco. Pozostawia ciepły, kwiatowy zapach. Ogranicza ilość wolnych rodników. PH neutralne dla skóry.

odświeżające
bez alkoholu
w butelce, z pompką
płyn
>100ml

Świetny produkt!

Szukałam dłuższy czas toniku do pielęgnacji skóry suchej. W końcu zdecydowałam się na ten, przekonała mnie cena i fakt, że można go kupić tylko na stronie z produktami naturalnymi, jest bezalkoholowy i łagodny.
Nie żałuję wyboru, jest genialny!
Tylko po miesiącu stosowania problem z suchymi skórkami pod oczami i na nosie zniknął, w dodatku oprócz skórek zmagałam się z brązowawymi/czerwonymi plamkami pod oczami, teraz koloryt mi się wyrównał i wygląda to tak dobrze, że nawet rzadko używam podkładu. ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

nie dla mnie

Tonik zakupiłam, aby służył mi jako łagodny, nawilżający tonik. Po aplikacji skóra jest delikatnie nawilżona, czuć przyjemne odświeżenie, nie ma tłustego filmu. Nie zauważyłam żeby łagodził podrażnienia,a mam skórę bardzo wrażliwą. Zapach trochę mi nie odpowiada, jest dosyć intensywny więc nie każdemu przypadnie do gustu.
Największym minusem jest jego zapychanie - podczas stosowania wyskakiwały mi niespodzianki. Najgorzej było na samym początku stosowania, potem się ustabilizowało, ale problem ten nie znikł zupełnie (w składzie zapychający Propylene Glycol na drugim miejscu). Ogólnie tonik ten jest godny polecenia, ładnie odżywia skórę, ale niestety na mojej się nie sprawdził (cera mieszana, tłusta w strefie T, wrażliwa).