BingoSpa, Silnie złuszczający preparat z 50% kwasami AHA

Średnia ocena: 0.00/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Hebe

Preparat służy do złuszczania warstwy rogowej skóry stóp poprzez działanie kwasów owocowych AHA (kwasy alfa-hydroksylowe) oraz ekstraktów i olejków roślinnych o działaniu złuszczającym i nawilżającym.
Wiele problemów skórnych związanych jest z nadmiernym rozbudowywaniem się warstw martwego naskórka, które powodują, że skóra staje się gruba i matowa. Proces ich zmniejszenia ma więc istotne znaczenie zarówno we wszystkich sytuacjach prowadzących do nadmiernej keratynizacji naskórka, jak i w przypadku skóry zmęczonej, zestresowanej, w której rozpoczęły się już procesy starzenia.
Kwasy AHA pomagając w usunięciu warstw nagromadzonych na powierzchni skóry, zapewniają efekt peelingu stymulującego odnowę komórkową. Proces ten inicjuje bowiem odpowiednią odbudowę komórek głębiej położonych. Powoduje on także pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny. W wyniku zachodzących procesów w sposób widoczny poprawia się stan skóry stóp. Lepiej gromadzi ona wilgoć, co wpływa na wygładzenie zmarszczeń i bruzd oraz poprawę ogólną wyglądu stóp.
Przy długotrwałym stosowaniu (6 miesięcy i dłużej) preparatów zawierających kwasy owocowe odbudowują się włókna sprężyste. Zwiększa się produkcja włókien kolagenowych i mukopolischarydów, dzięki którym poprawiają się biologiczne i fizyczne właściwości skóry.
Nie zawiera sztucznych barwników i kompozycji zapachowych.
Preparat przeznaczony do profesjonalnych zabiegów gabinetowych. Można stosować w warunkach domowych przestrzegając zaleceń i wskazówek producenta umieszczonych na etykiecie.
Intensywny zabieg gabinetowy: nanieść preparat na wilgotną dłoń lub gąbkę, energicznie masować stopy przez 5 - 10 min. Po zakończeniu stopy opłukać pod bieżącą wodą i osuszyć.

popękana, sucha, z defektami
złuszczające, nawilżające, wygładzające
zapachowa
peelingi do stóp
w słoiku
lekkie

Kąpiel działa cuda!

Jak w tytule, zgodnie z instrukcją użyłam tego preparatu raz mozolnie trąc stopy przez 10min, pomyślałam to nie dla mnie.. Jednak wpadłam na pomysł kąpieli stóp z tym proszkiem zupełnie jak u kosmetyczki :) to był strzał w 10! Stopy są miękkie jak u niemowlaka, stary zrogowaciały naskórek znika, po prostu cuuudo <3 Zdecydowanie mój hit i to nie tylko latem ;)
Polecam szczególnie w wersji kąpielowej

Niemiec używać zgodnie z zaleceniami producenta

Produkt zkaupilam z uwagi na wiecznie szorstkie stopy. Przy kilkukrotnym stosowaniu produktu zgodnie z zaleceniami producenta produkt uznałam za beznadziejny i w ogóle niedziałający. Gdy miałam już go wyrzucać stwierdziłam, ze nasypie resztkę produktu do miski z woda i wymocze w tym stopy, bo co mi zależy. Po 20 min nastąpił kosmetyczny cud :D skora ze stop zaczęła sie okropnie łuszczyć, zszedł cały martwy naskórek. Nie przesadzając stopy były jak u niemowlaka. Od tego czasu zabieg powtarzam co tydzień dla zachowania miękkich stop. Produkt który miał wyładować w koszu został ze mną na wiele miesięcy.

Dobry ale kłopotliwy w użyciu

Produkt ten jest w sypkiej postaci, przypomina sól lub drobny cukier. Nakładamy go na zwilżone stopy i masujmy kilka minut.
Produkt sam w sobie uważam za całkiem udany, dobrze peelinguje a dodatek kwasów zmiękcza i dodatkowo złuszcza naskórek. Jednak jest on dla mnie raczej uzupełnieniem złuszczania zrogowaciałego naskórka niż panaceum na całe zło. W dalszym ciągu jest to tylko peeling i nie zadziała tak skutecznie jak skarpetki złuszczające lub użycie tarki.
Problem mam też z jego postacią, jest sypka i nie jest to specjalnie praktyczne, ciężko o precyzyjne nałożenie i nie rozsypanie.
A najbardziej nie lubię w takich peelingach tego że ciężko mi peelingować stopy przez parę minut bo moje dłonie są na to zbyt delikatne, założenie jakichkolwiek rękawiczek osłabia efekt peelingu, więc i tak źle i tak nie dobrze.
W kategorii peelingów do stóp najlepszy, natomiast czy peelingi przynoszą spektakularne efekty?

Bardzo dobry produkt

Rewelacyjny produkt pomagający utrzymać stopy w idealnym stanie. Właśnie kończę drugie opakowanie, zakupię kolejne, jest to taki mój pewniak jeśli chodzi o stopy. Używam albo samodzielnie masując preparatem stopy przez 10 minut albo po zwykłej tarce dla dopełnienia efektu, i tak i tak sprawdza się super. Jest bardzo wydajny , opakowanie starcza na długi okres czasu. Przy okazji wykonuje również szybki peeling dłoni, naprawdę super produkt godny polecenia.

lepszy od zabiegów w salonie kosmetycznym

jest bardzo łatwy w użyciu i naprawdę bardzo skuteczny. Złuszcza twardy naskórek już przy pierwszym użyciu i pozostawia stopy gładkie na długo. Żaden peeling się mu nie równa. Starcza na bardzo długo jest bardzo wydajny. Nie da się z nim przesadzić

Najlepszy dla moich stóp. Świetnie wygładza i zmiękcza skórę oraz poprawia jej kondycję. Sam efekt złuszczania nie jest powalający ale jeśli wcześniej użyje się tradycyjnej tarki do pięt albo elektronicznego pilnika do stóp i dopiero potem wykona się zabieg z tym preparatem efekty są naprawdę imponujace. Preparat jest w formie soli, producent radzi by wykonać nim kilkuminutowy masaż, ja osobiście nigdy nie miałam do tego cierpliwości więc wsypuję trochę do wody i morze stopy po czym nie tyle je masuje co nacieramy niewielką ilością i to w zupełności wystarcza.
Polecam produkt wszystkim, jak dla mnie nie ma wad.

Jest ok

Niby jest ok, ale jakoś nie jestem w 100% przekonana. Widać, że rzeczywiście stopy są gładsze, ale te wcieranie przez 10 minut jest dość męczące. Jak tarłam mniej to słabiutko z efektem. Do tego nie jest to produkt łatwo dostępny.

najlepszy do stóp i nie tylko

+wydajny
+natychmiastowe działanie
+stopy mięciutkie
+prosty w użyciu
+0,5kg preparatu kosztuje 25zł
+starcza na baaardzo długo regularnego stosowania
+czasami stosuję również na nogi, pozostawia super gładką i przyjemną w dotyku skórę

UWAGA :) POMAGA NA ROZSTĘPY :)
Dla mnie same plusy, używałam go też do rozmasowania świeżych rozstępów na piersiach i stopniowo znikały i teraz nie mam już śladu po nich. Taki efekt uboczny :)

Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań 500g

Najlepszy!

Produkt ma teraz trochę inne opakowanie niż na zdjęciu, ale skład taki sam. Kupiłam zachęcona opinią koleżanki i jestem pozytywnie zaskoczona. Nigdy żaden produkt do stóp nie zadziałał u mnie tak dobrze i to już po pierwszym użyciu. Stosowałam też skarpetki złuszczające i nie ma porównania. Przy tym preparacie efekt jest natychmiastowy, nie trzeba czekać 2 tyodnie i skóra nie schodzi płatami.
Stosuję trochę inaczej niż producent zaleca. Najpierw wsypuję łyżkę do miski z wodą i moczę stopy ok. pół godziny. Później używam pumeksu a na sam koniec grubą wartswę preparatu nakładam na stopy i mocno masuję. Wytwarza się biała piana. Na koniec stopy spłukuję pod bieżącą wodą. Efekt jest widoczny natychmiast. Stopy są gładkie, zrogowacenia znikają. Aż chce się dotykać stópek ;) Dawno po żadnym kosmetku nie byłam tak mile zaskoczona. Zabieg powtarzałam co kilka dni, po dwóch tygodniach już nie ma takiej konieczności. Wystarczy raz w miesiącu a efekt jest cały czas wspaniały.
Zrobiłam takie spa mamie, sis i przyjaciółce i wszystkie są zadowolone.
Kosmetyk jest bardzo wydajny i wystarczy mi na pewno na długo.
Gorąco polecam :)

Żaden peeling do stóp nie może się z nim równać

Jeśli żadne peelingi do stóp nie zdają u Was egzaminu to warto zainteresować się właśnie tym produktem. Dlaczego?
Plastikowy, zakręcany pojemnik mieści 600 g produktu. Na pierwszy rzut oka można pomyśleć, że to zwykła sól z odrobiną zapachu - nota bene, bardzo przyjemnego zapachu. Szybko jednak okazuje się, że formuła jest o wiele bardziej złożona. W kontakcie z wilgotną skórą tworzy się pasta, która dobrze pokrywa stopy - nie spływa i nie osypuje się.

Preparat stosowałam początkowo codziennie, po tygodniu przeszłam na stosowanie 3 razy w tygodniu. Obecnie, w zależności od potrzeb stosuję 1-2 razy w tygodniu i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że moje stopy są gotowe na sandałki. Drobinki nie są ostre, nie kaleczą i nie drapią nadmiernie. Mimo to, dzięki swojej olbrzymiej koncentracji działają niczym mikrodermabrazja do stóp.

5 minutowy masaż intensywnie wygładza, z każdą kolejną aplikacją stopy stają się delikatniejsze w dotyku, zgrubienia i zrogowacenia znikają, a skóra zyskuje zdrowy koloryt. Dodatkowo odczuwamy cudowne rozluźnienie i odprężenie. Wszelkie kosmetyki pielęgnacyjne ( kremy, balsamy ) wchłaniają się w tempie ekspresowym. Wiem, że ciężko uwierzyć w takie zachwyty, samej ciężko było mi uwierzyć tym bardziej, że peelingi do stóp nigdy nie zdawały u mnie egzaminu. W tym konkretnym przypadku połączenie peelingu mechanicznego z mocą kwasów owocowych okazało się strzałem w dziesiątkę.

Cena 600 g kosmetyku to 23,90 zł do kupienia w sklepie BingoSpa.

Jeśli problemy ze stopami nie są Wam obce to szczerze polecam oba produktu. Myślę, że nie będziecie zawiedzeni :)

Ekstra preparat na piękniejsze stopy

Najlepszy preparat do stop jaki dane mi było poznać.

Biały proszek przypominający na pierzy rzut oka sól lecz nią nie jest. Konsystencja sypka milutka w dotyku dla nosa również zapachową cudowna :)

Używam go raz w tygodniu i muszę powiedzieć ze już po pierwszym razie zauważyłam efekty. Przede wszystkim nakładany na mokra stopę i wmasowany w mokra stopę daje jej dokonały relaks. Dodatkowo bardzo dobrze i intensywnie złuszcza naskórek dzięki czemu topy przez długi czas pozostają delikatne i bardzo fajne w dotyku. A sam efekt utrzymuje się dość długo na stopach

Preparat bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: od pewnego czasu

Fajny

ekstrakt z melisy,
ekstrakt z nagietka.
Wydajność:Bardzo duża!
Konsystencja:Biały proszek
Zapach:Ostry,lekko cytrynowy,jak dla mnie kosmetyk charakterystyczny z pracowni kosmetycznej.
Działanie:Przede wszystkim za nim się go kupi należy mieć chociaż minimalne pojęcie o kwasach i ich działaniu,później dokładnie przeczytać to,co pisze producent i zaopatrzeć się w rękawiczki ochronne na ręce.Trzymać z dala od dzieci i zwierząt a także aby pod żadnym pozorem nie dostały się w okolice oczu.
Najwygodniej jeśli wykonuje się ten zabieg komuś,samemu sobie też można,ale trzeba się troszeczkę natrudzić i stać w dziwnej pozycji,która nie jest wygodna.Ale przejdźmy już do wrażeń.Preparat kupiłam głównie z myślą o mojej mamie i babci,które mają problem ze zrogowaciałymi piętami i nie działają na nie zwykłe peelingi do stóp itp.Moja mama była bardzo zadowolona z efektu.Już po pierwszym zabiegu widziała o wiele gładsze stopy,a po drugim zabiegu były one jak nowe.U mojej babci było ciut gorzej,gdyż skóra na stopach nie była całkiem jak nowa,ale naskórek zdecydowanie stał się milczy w dotyku i zredukowany.Preparat spełnił ich oczekiwania.Niestety jedynym minusem tego kosmetyku jest to,że aby efekt gładkich stóp się utrzymał należy zabieg powtarzać raz w tygodniu.
Moja opinia:Sama też próbowałam sobie wykonać taki peeling kwasami-niestety w moim przypadku było troszkę ciężej gdyż szybko cierpły mi plecy,ale efekty zauważyłam równie dobre.Skóra na stopach stała się bardzo gładka,a zrogowaciały naskórek zniknął-niestety i w moim przypadku jeśli nie stosuje preparatu to problem wraca.Szczerzę mogę Wam go polecić z ręką na sercu.Bardzo dobry na pięty.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 70 %