Paul & Joe, Light Cream Foundation S (Lekki podkład do twarzy)

Paul & Joe, Light Cream Foundation S (Lekki podkład do twarzy)

Lekki podkład, zawierający kwas hialuronowy oraz ekstrakty roślinne, utrzymuje cerę nawilżoną przez cały dzień, rozświetla, ujednolica ją oraz poprawia jej ogólną kondycję. Kremowa konsystencja idealnie stapia się ze skórą.
Dostępny w sześciu odcieniach.

Lekkie krycie, idealny odcień.

Kupiłam go głównie ze względu na odcień, bo mi jako osobie o bardzo bladej cerze trudno jest znaleźć jakikolwiek podkład, a już na pewno nie z żadnej popularnej marki wysoko (próbowałam wszystkie typu Lancome, Dior, Chanel, YSL, Estee Lauder etc) jak i niskopółkowej.
Niestety kosmetyki P&J nie są na razie dostępne w Polsce, to można je bez problemu i za przystępną cenę zakupić na wielu stronach www. (Ja zamówiłam na beautybay.)

Zamawiając przez internet wybrałam odcień 00 - Alabaster, polecony mi przez koleżankę z UK i muszę przyznać, że jest idealny! Większość jasnych podkładów ma różowy pigment, podczas gdy moja cera jest jasna z żółtawym pigmentem. Ten właśnie taki posiada.

KRYCIE: bardzo delikatne, cera jest ujednolicona ale żeby zamaskować niedoskonałości konieczny będzie korektor. Niestety nakładanie kolejnych warstw kosmetyku nie pomoże.

OPAKOWANIE: piękne! Z pompką. Niestety, nie będę wiedziała czy i kiedy podkład się skończy, bowiem pojemnik nie jest szklany, a co za tym idzie nie widać ile jeszcze produktu pozostało.

EFEKT: naturalny, nie robi na twarzy efektu maski.

KONSYSTENCJA: płynna, wodnista, jak przystało na podkład o lekkiej formule.

Nie wiem, czy kupię ponownie. Chciałam mieć w kosmetyczce jakiś lekki podkład na lato, myślę że ten będzie się nadawał, ale na codzień wolę używać czegoś bardziej kryjącego.
Jest jeszcze coś, co mi przeszkadza- ZAPACH- podkład ten pachnie jak perfumy, czego nie znoszę. Większość perfumowanych kosmetyków ma tendencje do zapychania porów i niestety tak może być w tym przypadku.

Polecam dla osób o mało problemowej cerze i takim, którym zależy na lekkim kryciu i naturalnym efekcie.

Załączam foto z porównaniem odcieni niektórych z moich podkładów, może się komuś przyda. ;)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go