Lilibe, Wattepads (Płatki kosmetyczne z aloesem)

Lilibe, Wattepads (Płatki kosmetyczne z aloesem)

Płatki kosmetyczne do demakijażu z aloesem. Zawierają 100 % bawełny. Wybielane bezchlorowo.

• Trwałość / wykonanie: 1
  • Design produktu: 2

Nie, dziękuję.

Zawsze mi się wydawało, że płatki to płatki i nie ma w nich nic nadzwyczajnego. Używając różnych marek dostrzegłam, że jednak są różnice. I tym sposobem wiem, że te płatki kosmetyczne nie są moim ulubionym produktem. Są miękkie, mają nie zabezpieczone brzegi (nie są zszyte) i rwą się straszliwie. Nie są kompletnie wydajne. Na pewno ich plusem jest cena, ale nic poza tym.

• Trwałość / wykonanie: 2
  • Design produktu: 2

Niestety ale nie

Płatki kupiłam gdyż akurat skończyły mi się poprzednie a na te trafiłam przypadkiem. Płatki są niedrogie jest ich 60 wydaje się że dużo ale bardzo szybko znikają... Niestety ich tekstura jest bardzo "waciasta" wata ciągnie się z nich straszliwie a przez to utrudnia wyciąganie ich z rolki. Często zdarza się że pół wacika zostaje w środku. Są bardzo miękkie dzięki czemu nie podrażniają skóry. Wchłaniają dobrze wszelkie płyny, powiedziałabym że aż zbyt dobrze bo płyn wsiąka do środka waty. O ile przy demakijażu spisują się poprawnie o tyle w przypadku zmywania paznokci ciągnące się włosie z waty przeszkadza w domyciu lakieru. Więcej ich nie kupię .

• Trwałość / wykonanie: 2
  • Design produktu: 4

Nie, nie i jeszcze raz nie!

Miałam je już kilka razy dzięki mojej wspaniałej siostrze. Zawsze podbiera mi moje waciki, a potem leci do sklepu i mi odkupuje. I zawsze jej powtarzam: "JAK IDZIESZ MI ODKUPIĆ WACIKI, TO KUP MI OBOJĘTNIE JAKIE, TYLKO NIE TE Z ROSSMANNA". I co robi moja kochana siostra? Oczywiście idzie do Rossmanna i kupuje mi te aloesowe waciki! Bo przecież nie miała po drodze innej drogerii, aniżeli Rossmann!!! Chcąc, nie chcąc, ich używam.
Plusy:
+cena i dostępność
Minusy:
- fatalny materiał waciasty, z którego są wykonane
- za grube
- rozdwajają się
- wsiąkają mi dużo mleczka
- czasem muszę nimi tak trzeć oko, że mnie potem piecze

słabe

Płatki, w przeciwieństwie do tych zwykłych, nie są sprasowane i łatwo się rozwarstwiają, co utrudnia wyjmowanie ich z woreczka. Dobrze, że mniejsza paczka skończyła się 2x szybciej ;-)

Grubość jest standardowa, jednak przez swą włochatość wydaje się, że są grubsze. Miękkie, nie drapią, aloesu nie doświadczyłam - niestety lub na szczęście.

Używam tego produktu od: wakacji

100%-towa bawełna pozostaje na wszystkich palcach

Na uwagę zasługuje niska cena i delikatność. Płatki są gładkie, nie podrażniają skóry.
Bardzo się niestety rozwarstwiają pozostawiając włókna przylepione do palców po użyciu. Są dosyć grube co jak dla mnie skutkuje też większym zużyciem innych produktów (mleczka i płynu micelarnego).
Kupiłabym je ponownie tylko gdyby do wyboru nie było innych płatków odpowiednich dla wrażliwej cery.

Ilość zużytych opakowań: 1 x 60 płatków

Po prostu dobre...

Płatki nie rozwarstwiają się, a co najważniejsze są niezwykle delikatne dla skóry twarzy i powiek. Idealne do demakijażu, zarówno przy użyciu płynu micelarnego, jak i toniku. Nadają się również do usuwania pozostałości po maseczkach czy lakieru do paznokci.

Hmmm......

O ile z płatków MAXI LILIBE byłam raczej zadowolona to z płatków LILIBE w wersji aloesowej już nie do końca. Jedynymi chyba ich plusami są miękkość,to, że nie zostawiają na twarzy kawałków, cena, dostępność i rzekoma zawartość aloesu. Minusy tych wacików to rozwarstwianie się, nie są one zgrzane na brzegach, a to sprawiłoby, że jednak nie byłoby problemu z rozwarstwianiem się. Dosyć ciężko zmywa się nimi makijaż, a płatki same w sobie są dosyć grube. Do tego ciężko wyjmuje się je z opakowania...

Używam tego produktu od: tygodnia

moje ulubione :)

Pierwszy raz kupiłam je bardzo dawno temu .Zachęcona
po prostu niską ceną.Bardzo mi podpasowało i teraz bardzo często ich używam

Plusy
- cena
- miękkie
- delikatne
- nie podrażniają
- nie zdarza się często,żeby się rozwarstwiały
- wydajne
- odpowiada mi ich grubość i wielkość,nie są ani za małe ani za duże dla mnie idealne

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Strasznie się rozwarstwiają

Plusy:
+ niska cena (w dodatku trafiłam akurat na promocję)

Minusy:
- płatki są dla mnie za grube
- okropnie się rozwarstwiają przez co już nigdy ich nie kupię

OK

PLUSY:
- płatki są tanie
- dostępność
- są odpowiedniej grubości
- nie podrażniają oczu
- są miękkie

MINUSY:
- troszeczkę się rozwarstwiają
- ciekawy motyw z aloesem, ale nie potrafię sobie wyobrazić gdzie jest on zawarty ;P

Używam tego produktu od: niedawna

OK

Lubię te płatki i stale ich używam. Kupuję je na zapas, kiedy są w promocji.

Dużą zaletą jest ich grubość i miękkość. Nie podrażniają oczu, nawet przy lekkim ich pocieraniu. Nie rolują się. Są dostępne w każdym Rossmanie, w przystępnej cenie.

Czasami zdarza się, że przy wyjmowaniu ich z opakowania rozwarstwiają się, ale nie miałam jeszcze płatków, które by tego nie robiły.

Nie wiem o co chodzi z tą zawartością aloesu, bo ani nie są zapachowe, ani niczym nasączone.

Ogólnie - jak najbardziej polecam.

Używam tego produktu od: ok. 3 lata
Ilość zużytych opakowań: dużo

To jakieś żarty!

Kupiłam je z czystej ciekawości - każdy je chwali więc i ja postanowiłam się skusić. Żałuję! Te płatki nie zasługują nawet na miano płatków!

Zalety:
- dostępność
- liczba w opakowaniu
- w miarę przystępna cena

Minusy:
- rozwarstwiają się niemiłosiernie
- łatwo je porwać przy wyjmowaniu z woreczka
- są bardzo szorstkie - oko po ich użyciu jest natarte i czerwone i piecze!

Nigdy więcej! Mam tańsze płatki i 100 razy lepiej się spisują niż te!

Używam tego produktu od: Używałam wiosną 2013
Ilość zużytych opakowań: Jedno w wielkich bólach