Essence, Nail Art, Duo Stylist (Aplikator do zdobienia paznokci)

Essence, Nail Art, Duo Stylist (Aplikator do zdobienia paznokci)

Pojemność 1 szt

DUO Stylist marki Essence. Aplikator do zdobienia paznokci, nakładania ozdób i tworzenia precyzyjnych wzorów.
Sposób aplikacji ozdób:
1. Nałóż odrobinę kleju na paznokieć w miejscu, w którym chcesz przykleić ozdobę.
2. Wilgotną końcówką aplikatora wybierz ozdobę przykładając aplikator do ozdoby.
3. Przyciśnij ozdobę do paznokcia w miejscu gdzie został nałożony klej.
4. Utrwal stylizację paznokci lakierem nawierzchniowym.
Produkt dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych.

przyda się

do klejenia cyrkonii, robienia mazów, kropek... Zastosowań jest mnóstwo. Jest bardzo poręczny. Precyzyjnie i ładnie pomaga ozdobić paznokcie. Bardzo dobrze łapie ozdoby.

Genialne;)

Mój niezbędnik w zdobieniu paznokci świetny produkt można nim wykonać zdobienia od kropeczek do przeróżnych wygibasów, bardzo dobrze wykonany,nie rdzewieje po umyciu i dezynfekcji,ładny wygląd genialny produkt w nie wysokiej cenie polecam! :)

fany bajer

Jeśli lubicie wykonywać zdobienia na paznokciach to taki aplikator jest wygodnym rozwiązaniem.
Można oczywiście używać zapałek, wykałaczek, ołówków i innych zamienników ale po co skoro mamy takie rozwiązanie. Aplikator jest wygodniejszy i ładniejszy a kosztuje grosze.
Dwie końcówki o różniej wielkości pozwalają osiągnąć różne efekty.

Bardzo przydatny aplikator!

Niegdyś do zdobienia paznokci używałam zwykłej pensety, która jednak potrafiła mi przypadkiem zepsuć pracę.
ten aplikator rozwiązał ten problem!

Bardzo łatwo "złapać" nim drobinkę i nałożyć na paznokieć.

Również dobry do zdobień lakierem - chociaż chyba wolę robić to pędzelkiem.

Cena całkiem ok, z uwagi na to, że posiada dwie różne końcówki.

Minusów nie ma ;)

Używam tego produktu od: około rok
Ilość zużytych opakowań: 1 aplikator

Super

Wygodna w użyciu sonda, cena bardzo przystępna, idealna do moich niewielkich potrzeb. Sprawdza się do aplikowania ozdób oraz robienia wzorków.
Jednak trzeba uważać przy czyszczeniu, ponieważ ta metalowa część może wysunąć się z tej plastikowej.

uwielbiam ten aplikator

Używam tego aplikatora już kilka miesięcy. Pozwolił mi on nauczyć się podstaw zdobienia paznokci i zakochać się w tworzeniu nowych zdobień. Nie wyobrażam sobie bez niego manicure\'u

Używam tego produktu od: kilku miesięcy, około 5
Ilość zużytych opakowań: mam 2 aplikatory

Przydatna i wygodna sonda :)

Jak najbardziej pozytywna sonda w przystępnej cenie :) Posiadam ją w przyjemnym kolorze różu, jest wygodna i skuteczna - szczerze skuteczność jej jest zbyt duża... dlatego właśnie odejmuje pół gwiazdki. Sonda czasem jak chwyci ozdobę to nie chce jej puścić ;) często dzieje mi się tak z cyrkoniami jak wtapiam je np w hybrydy.

Ale i tak ją uwielbiam i nie żałuje że mam :) Jest wygodna i łatwa w użytku! Plusem następnym jest że sonda jest dwustronna, świetnie radzi sobie z ozdabianiem pazurków :) wzorki, naklejki, cyrkonie i inne ozdoby są mniej straszne :D
Etui do sondy nie jest paskudnie liche a wręcz przyjemne i porządnie wykonane dzięki czemu sonda nigdzie mi się nie gubi i ciągle jest czysta :) Zresztą jest łatwa w czyszczeniu - wystarczy przetrzeć i raz dwa wszystko schodzi.

Jednym słowem polecam :)

Plusy:
+ skuteczna... świetnie radzi sobie ze zdobieniem pazurków
+ łatwa w użytku
+ etui do sondy
+ łatwa w czyszczeniu
+ cena
+ estetyczny wygląd
+ dostęp

+/- jest tak skuteczna że czasami nie chce puścić ozdoby

Minusy: moim zdaniem typowych brak

Super :)

Nadaje się tak samo do robienia wzorków jak i nakładnia różnych ozdób .
+cena
+różny rodzaj kuleczki (mniejsze i większa)
+dobrze się go czyści (troche zmywacza i jest czysty)

Polecam :p

Ilość zużytych opakowań: jeden aplikator

Proste rozwiązanie - bardzo dobry aplikator . Polecam

Bardzo dobry produkt :) Lubię ozdabiać sobie paznokcie kropeczkami (szczególnie serdeczny i kciuk) kiedyś robiłam to wykałaczką, ale aplikacja była bardzo trudna. W tym przypadku aplikator zakończony jest mniejszą i trochę większą kuleczką przez co kropeczki wychodzą idealne :) Poręczny i łatwo się go czyści.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 aplikator