Dermedic, Hydrain 3 Hialuro, Krem pod oczy

Średnia ocena: 4.84/5

ezebra
Średnia ocena: 4.91/5

zobacz więcej ofertzwiń

Skutecznie pielęgnuje delikatną skórę wokół oczu. Zapobiega procesowi starzenia skóry wokół oczu. Przeciwdziała tworzeniu się opuchlizny wokół oczu. Do stosowania również pod makijaż. Wzmacnia fibroplasty odpowiadające za produkcję włókien kolagenowych i elastynowych.
Przeznaczenie: skóra wyjątkowo wysuszona, wymagająca intensywnej pielęgnacji nawadniającej.

Skuteczna profilaktyka przeciwzmarszczkowa.

Z serii Hydrain3 dotychczas stosowałam jedynie serum nawadniające oraz płyn micelarny. Zachęcona pozytywnym działaniem tego pierwszego (oraz promocyjną ceną) postanowiłam poznać również krem pod oczy.

Krem zamknięty jest w plastikową, miękką tubkę. Ma wygodny dziubek, dzięki któremu dozuje się idealną ilość - nawet jeśli potrzebujemy mikroskopijną kropelkę, to z nim się uda :ehem: Do tego jest to bardzo higieniczna metoda aplikacji.
Krem jest lekki, półprzezroczysty (kto zna serum, ten zna tę konsystencję), nieco wodnisty. Dzięki temu jest bardzo komfortowy w użyciu, nie pokrywa tłustą warstwą ani nie obciąża tak cienkiej skóry. Do tego szybko się wchłania (ale też nie zastyga w okamgnieniu, ma lekki poślizg), jest doskonały pod makijaż - nie roluje się, nie wchodzi w załamania. Trzymany w lodówce doskonale chłodzi, przynosi ukojenie.

Nie mam problemów z opuchlizną czy sińcami pod oczami, zależało mi jedynie na nawilżeniu skóry. Hydrain3 działa pod tym względem od pierwszego użycia - skóra staje się wyraźnie gładsza, jest nawodniona. Stosowany regularnie zapobiega powstawaniu zmarszczek mimicznych, skóra staje się bardziej napięta. Krem rozprostowuje linie spowodowane przesuszeniem skory. Sądzę, że istniejących głębokich zmarszczek może nie spłycać za dobrze, ale z pewnością zapobiega ich powstawaniu. Jest niezwykle delikatny dla oczu, nie powoduje ich łzawienia, podrażnień.

Zapach jest bardzo przyjemny, typowy dla całej serii.

To bardzo przyjemny krem, doskonały na dzień i na noc. Dla mnie stanowi podstawę profilaktyki przeciwzmarszczkowej. Krem ma dużą pojemność, jest bardzo wydajny. Wszystko to (+ częste promocje na markę) sprawia, że warto sięgnąć po ten kosmetyk.

Super nawilża

Skutecznie pielęgnuje i nawilża delikatną skórę wokół oczu. Redukuje opuchliznę wokół oczu poprzez zapobieganie nadmiernemu magazynowaniu wody w dolnej powiece. Dzięki obecności witaminy E i oleju ze słodkich migdałów, krem spowalnia proces starzenia się skóry wokół oczu. Składniki te mają silną zdolność zmiękczania naskórka i wzmacniania lipidowej bariery ochronnej skóry. Do stosowania również pod makijaż.

Używa produktu od: próbka

Słaby

Zazwyczaj jestem pozytywnie nastawiona do żelowych konsystencji, ale tu się zawiodłam. Na początku po nałożeniu jest to fajne uczucie zimna, ulgi, ale po niedługiej chwili żel zastyga i skóra robi się klejąca i ściągnięta. Jedyne co robił to łagodził wszelkie opuchnięcia wokół oczu, ale nie czułam nawilżenia. Pod makijaż bym się nie odważyła, przez to klejenie się po pewnym czasie od aplikacji.

Krem pod oczy

Skutecznie pielęgnuje i nawilża delikatną skórę wokół oczu. Redukuje opuchliznę wokół oczu. Dobry do Dostosowania również pod makijaż. Kupię ponownie. Polecam

Słabe nawilżenie

O ile kremy do twarzy z tej serii bardzo lubię to ten pod oczy totalnie mi się nie sprawdził. W skrócie: za słabo nawilża, nawet w gorące miesiące, gdy nie potrzebuje dużego nawilżenia się nie sprawdził. Zużyłam i na pewno więcej do niego nie powrócę.

Raczej nie.

Kupiłam ten krem, bo potrzebowałam czegoś pod oczy dość pilnie. Był tani - kupiłam go na Allegro za jakieś kilkanaście złotych. Niestety za dużo nie robi - przyjemnie się wklepuje na zimno, ale to wszystko - nie widzę efektów, nie jest też zbyt wydajny.

Średniaczek

Dla mnie ten produkt jest neutralny, ponieważ ani mnie nie zawiódł, ani nie zachwycił. Oceniam go więc neutralnie, ma kremową konsystencję, a ja preferuję pod oczy konsystencję żelowe, gdyż one dużo szybciej się wchłaniają. Krem nawilża tak optymalnie, skóra nie jest sucha, ale też nie czuje super nawilżenia.

Bardzo lekki!

Krem ma niesamowicie leciutką, wodną konsystencję. Dzięki temu jest lekki, nieobciążający, bardzo szybko się wchłania i natychmiastowo nawilża. Pozostawia skórę ładnie napiętą, nawilżoną i miękką. Nie roluje się i nie waży. Dobrze wygląda pod makijażem, nie przeszkadza mu i nie powoduje wchodzenia korektora i pudru w załamania skóry. Nadaje się na powieki, bo nie zostawia żadnej lepkiej warstwy. To jego duży plus - wchłania się i pozostaje niewyczuwalny, ale daje przyjemny efekt na skórze. Jest zaskakująco mocno wydajny. Używałam próbki, która ma 7 ml. Wystarczyła mi na 2,5 miesiąca codziennego używania. Krem nie ma zapachu, nie podrażnia oczu i nie powoduje ich łzawienia.

Super pozytywne zaskoczenie

Dostałam zestaw prezentowy Dermedic, w którym było opakowanie kremu pod oczy Hydrain 3 Hialuro 7 ml. Tak się złożyło, że skończył się krem, który ostatnio testowałam (nie byłam z niego zbytnio zadowolona) a z nowym kurier jeszcze nie dotarł, więc otworzyłam Hydrain 3 Hialuro. Konsystencja mnie zaskoczyła, ponieważ jest to przezroczysty żel, nie biały krem. Stosowałam go na wypróbowane serum pod oczy, rano i wieczorem. Żel błyskawicznie się wchłania. Po ostatnim kremie moja skóra pod oczami była w gorszym stanie i pojawiły się zmarszczki z wysuszenia. Myślałam, że taki lekki żel nie poradzi sobie, więc z wytęsknieniem czekałam na kuriera. Jednak mile się zaskoczyłam:) Skóra stała się nawilżona i ładnie napięta. Naprawdę napięta - w jak najbardziej pozytywnym sensie. Dawno już tak ładnie nie wyglądała. Makijaż pięknie się na niej prezentuje (zwłaszcza korektor pod oczy dużo lepiej leży). Kiedy przyszedł mój nowy krem pod oczy odłożyłam go na półkę i dalej stosowałam Hialuro. Właśnie skończyłam opakowanie. Polecam to cudeńko:) A cena do tego jest rewelacyjna:)

A ja jestem na tak!

Jedne z niewielu produktów z całej serii, na którym się nie zawiodłam.
Produktu używałam jednocześnie z żel-krem, płynem micelarnym oraz kremowym żelem do mycia twarzy.

OPAKOWANIE:
Ma standardowe opakowanie jak dla kremów pod oczy, które do tej pory używałam. Mała tubka, z której wylatuje produkt po jej naciśnięciu. Nic nie ucieka samoistnie.

ZAPACH/KONSYSTENCJA:
Zapach bardzo delikatny, prawie nie wyczuwalny, ale z nutą świeżości. Spodziewałam się że będzie to konsystencja bardziej żelowa lub żelowo-kremowa, ale jest to biały krem. Lekki ale nie rozpływający się na palcu. Przy nakładaniu go czuć już, że jest nawilżający ponieważ przy wklepywaniu w skórę, czuć jakby się rozpływał pod wpływem ciepła, w delikatną wodę.

DZIAŁANIE:
Krem jest dosyć lekki i delikatny. Uważam, że w 100 % spełnia swoje zadanie i super nawilża okolicę oczu. Przez swoją delikatność bardzo dobrze sprawdza się pod makijaż. korektor ani podkład się na nim nie rolują.
Osobiście nie mam za dużych śińców czy przebarwień pod oczyma, chyba że po ciężkim dniu (ale bardzo rzadko się to zdarza). Nie wymagam od kremu redukcji sińców, tylko nawilżenia lub delikatnej redukcji zmarszczek. Ten krem zakupiłam licząc na nawilżenie i je dostałam.
Nie zauważyłam, żeby krem się rolował czy wchodził jakoś mocno w załamania.

PODSUMOWANIE:
Ładnie się wchłania, jest wydajny i nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. Jest to jeden z lepszych kremów pod oczy jakich używałam.

Nie, dziękuję.

Ja: Mam cerę suchą i odwodnioną. Naczyniową, wrażliwą i skłonną do podrażnień.

Opakowanie: Plastikowa, niewielka tubka z aplikatorem. Dość dobrze się dozuje z niej krem, nie widać zużycia produktu.

Wrażenia: Kupiłam za namową sprzedawcy i właściwie żałuję tego zakupu. Krem, a właściwie żel delikatnie pachnie. Jest bardzo wydajny, ma dość lejącą konsystencję ale dobrze się nakłada i rozprowadza. Dość szybko się wchłania i ma bardzo delikatny zapach, który szybko się ulatnia. I to byłby koniec plusów tego produktu. Ze skórą nie robi nic. Totalnie. Po prostu jest. Pod makijażem jest masakra, wszystko się roluje, na noc nie zauważyłam żadnego działania, z resztą na dzień też. Może to nie jest produkt odpowiedni dla mnie i oczekuję jakichkolwiek efektów. Moim zdaniem skóra nie jest bardziej nawilżona, napięta czy odżywiona. Cienie pod oczami ani delikatna opuchlizna nie schodzą po użyciu tego kosmetyku. Do tego cena jest dla mnie na minus. Myślę, że z tej półki cenowej bez problemu znalazłabym lepszy kosmetyk, który spełni moje oczekiwania. Ten najwidoczniej nie jest dla mnie. Wydaje mi się, że byłyby z niego zadowolone dziewczyny poniżej 30 roku życia, produkt byłby dobry na pierwszy delikatny krem pod oczy. Plus tego produktu jest również taki, że nie podrażnia i nie uczula. Ale co z tego skoro właściwie nie robi nic?
Póki co jest to mój kandydat na projekt denko – używam go z zupełnie innym przeznaczeniem, żeby po prostu wykończyć i więcej nie wracać.

Doskonale nawilża skórę, rano twarz jest wypoczęta i napięta.

Kremik bardzo mi się sprawdził. Uwielbiam jego konsystencję i to jak działa na moją skórę. Nawilża, wygładza i odżywia cienką skórę pod oczami. Powoduję ulgę po nałożeniu. Nie szczypie w oczy, nie podrażnia.Właśnie skończyłam swoje pierwsze opakowanie. Stosowałam go z serum nawadniającym które też jest rewelacyjne.  Krem jest bardzo delikatny, nie uczulił moich wrażliwych oczu. Ma delikatny zapach. Dzięki swojej konsystencji jest bardzo wydajny. Starcza na bardzo długi okres. Ja stosowałam go 2 razy dziennie i tubka starczyła mi na ok pół roku. Ładnie nawilżył moją skórę wokół oczu. Czy spowalnia proces starzenia się skóry wokół oczu ciężko mi stwierdzić ;) Natomiast nie zauważyłam by redukował opuchlizny wokół oczu,.bardzo dobry produkt godny polecenia

Za słaby

Ciężko jest mi ocenić ten krem, z jednej strony brak pozytywnych efektów, z drugiej-krzywdy nie robi. Myślę, że po prostu nie dopasowałam go do wieku.
Mam problematyczną skórę pod oczami, oczekuję nawilżenia i lekkiego napięcia. Ten krem ma rzadką konsystencję, jest lekki, a mimo to nie nadaje się u mnie pod makijaż, korektor się na nim roluje. Używam go na noc i tu też się średnio sprawdza. Słabo nawilża, brak jest jakiegokolwiek efektu. Plusem jest to, że jest bezzapachowy, nie uczula, jest wydajny, cena jest przystepna. Myślę, że sprawdzi się jako pierwszy krem dla młodych osób, po 30-tce jest za słaby. Miałam lepsze kremy w tej cenie. Jest to po prostu produkt nie dla mnie.