Dermedic, Hydrain 3 Hialuro, Krem pod oczy

Średnia ocena: 4.84/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń

Dermedic Hydrain3 Hialuro Krem pod oczy skutecznie pielęgnuje delikatną skórę. Zapobiega procesowi starzenia skóry wokół oczu i przeciwdziała tworzeniu się opuchlizny. Do stosowania również pod makijaż. Wzmacnia fibroplasty odpowiadające za produkcję włókien kolagenowych i elastynowych. Przeznaczony dla skóry wyjątkowo wysuszonej, wymagającej intensywnej pielęgnacji nawadniającej.
Wypróbuj również inne dermokosmetyki z serii Dermedic Hydrain3 Hialuro i ciesz się zdrową i pięknie wyglądającą skórą każdego dnia!
Składniki aktywne:
Kompleks Aqualare® (Woda termalna + 4 postacie kwasu hialuronowego + Glikozaminoglikany + Trehaloza), Dermochlorella, Witamina E, Olej migdałowy, Alantoina

kremy pod oczy
nawilżające, przeciwzmarszczkowe, wygładzające
bez alkoholu, bez parabenów, bez silikonów
z pompką

Całkiem fajny

Krem jest bardzo lekki, odżywczy, skóra pod oczami staje się nawilżona, krem szybko się wchłania, nadaje się pod makijaż. Aplikacja jest bardzo prosta bo opakowanie jest wyciskane dzięki czemu jest bardziej higieniczne i ekonomiczne. Ogólnie polecam

Hydrain3 Hialuro to bardziej taki żel-krem niż krem pod oczy. Ma lekką konsystencję i delikatny, przyjemny zapach. Używałam go przeważnie na wieczór, ale czasem też dwa razy dziennie. Wodnista konsystencja sprawia, że nikt nie byłby w stanie z nim przesadzić. Szybko się wchłania zostawiając przyjemną, gładką warstwę. Po aplikacji nie odczuwałam żadnego pieczenia ani nie zauważyłam żadnego zaczerwienienia skóry. Nie zauważyłam też, aby negatywnie wpływał na jakość makijażu.

Przy regularnym stosowaniu tego produktu problem z suchymi kącikami całkowicie zniknął. Nawet zimą, gdy skóra bardziej się wysusza, okolica oczu stała się nawilżona, uelastyczniona i gładsza, a spojrzenie stało się świeższe i rozjaśnione. Na opakowaniu napisane jest, że krem opóźnia proces starzenia się skóry co trudno jest raczej zauważyć, a tym bardziej po jednym zużytym opakowaniu. W składzie tego kosmetyku znajdziemy m.in. ditlenek tytanu, który chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym (na czwartym miejscu), więc po tym składniku możemy wnioskować, że faktycznie krem ma też właściwości opóźniające proces starzenia skóry. Produkt jest bardzo wydajny i wystarcza z pewnością na około 3/4 miesiące używania dwa razy dziennie.

Nowy ulubieniec pod oczy

Krem w 100% spełnia obietnice producenta. Moja skóra pod oczami zawsze była kapryśna (zasinienia, opuchnięcia i suchość), jednak odkąd zaczęłam terapię Izotekiem zaczęła potrzebować jeszcze większej dawki nawilżenia. Dorwałam go na promocji za kilkanaście złotych i jestem nim zachwycona! Moja okolica oczu nigdy nie wyglądała tak dobrze jak w trakcie używania tego kremu. Zdecydowanie do niego wrócę :)

Przyjemnie nawilża

Krem o bardziej treściwej formule, bardzo nawilżający I zmiękczający okolice oczu. Bardzo szybko się wchłania I nie pozostawia tłustej powierzchni. Stosuję na noc, ponieważ potrzebuje coś bardziej odżywczego, na dzień używam raczej lekkich kremów lub żelów. Ale mimo to sprawdza się także pod makijaż. Bardzo wydajny, zamknięty w małej tubie. Zapach niewyczuwalny.

Super nawilża

Skutecznie pielęgnuje i nawilża delikatną skórę wokół oczu. Redukuje opuchliznę wokół oczu poprzez zapobieganie nadmiernemu magazynowaniu wody w dolnej powiece. Dzięki obecności witaminy E i oleju ze słodkich migdałów, krem spowalnia proces starzenia się skóry wokół oczu. Składniki te mają silną zdolność zmiękczania naskórka i wzmacniania lipidowej bariery ochronnej skóry. Do stosowania również pod makijaż.

Słaby

Zazwyczaj jestem pozytywnie nastawiona do żelowych konsystencji, ale tu się zawiodłam. Na początku po nałożeniu jest to fajne uczucie zimna, ulgi, ale po niedługiej chwili żel zastyga i skóra robi się klejąca i ściągnięta. Jedyne co robił to łagodził wszelkie opuchnięcia wokół oczu, ale nie czułam nawilżenia. Pod makijaż bym się nie odważyła, przez to klejenie się po pewnym czasie od aplikacji.

Krem pod oczy

Skutecznie pielęgnuje i nawilża delikatną skórę wokół oczu. Redukuje opuchliznę wokół oczu. Dobry do Dostosowania również pod makijaż. Kupię ponownie. Polecam

Słabe nawilżenie

O ile kremy do twarzy z tej serii bardzo lubię to ten pod oczy totalnie mi się nie sprawdził. W skrócie: za słabo nawilża, nawet w gorące miesiące, gdy nie potrzebuje dużego nawilżenia się nie sprawdził. Zużyłam i na pewno więcej do niego nie powrócę.

Raczej nie.

Kupiłam ten krem, bo potrzebowałam czegoś pod oczy dość pilnie. Był tani - kupiłam go na Allegro za jakieś kilkanaście złotych. Niestety za dużo nie robi - przyjemnie się wklepuje na zimno, ale to wszystko - nie widzę efektów, nie jest też zbyt wydajny.

Średniaczek

Dla mnie ten produkt jest neutralny, ponieważ ani mnie nie zawiódł, ani nie zachwycił. Oceniam go więc neutralnie, ma kremową konsystencję, a ja preferuję pod oczy konsystencję żelowe, gdyż one dużo szybciej się wchłaniają. Krem nawilża tak optymalnie, skóra nie jest sucha, ale też nie czuje super nawilżenia.

Bardzo lekki!

Krem ma niesamowicie leciutką, wodną konsystencję. Dzięki temu jest lekki, nieobciążający, bardzo szybko się wchłania i natychmiastowo nawilża. Pozostawia skórę ładnie napiętą, nawilżoną i miękką. Nie roluje się i nie waży. Dobrze wygląda pod makijażem, nie przeszkadza mu i nie powoduje wchodzenia korektora i pudru w załamania skóry. Nadaje się na powieki, bo nie zostawia żadnej lepkiej warstwy. To jego duży plus - wchłania się i pozostaje niewyczuwalny, ale daje przyjemny efekt na skórze. Jest zaskakująco mocno wydajny. Używałam próbki, która ma 7 ml. Wystarczyła mi na 2,5 miesiąca codziennego używania. Krem nie ma zapachu, nie podrażnia oczu i nie powoduje ich łzawienia.

Super pozytywne zaskoczenie

Dostałam zestaw prezentowy Dermedic, w którym było opakowanie kremu pod oczy Hydrain 3 Hialuro 7 ml. Tak się złożyło, że skończył się krem, który ostatnio testowałam (nie byłam z niego zbytnio zadowolona) a z nowym kurier jeszcze nie dotarł, więc otworzyłam Hydrain 3 Hialuro. Konsystencja mnie zaskoczyła, ponieważ jest to przezroczysty żel, nie biały krem. Stosowałam go na wypróbowane serum pod oczy, rano i wieczorem. Żel błyskawicznie się wchłania. Po ostatnim kremie moja skóra pod oczami była w gorszym stanie i pojawiły się zmarszczki z wysuszenia. Myślałam, że taki lekki żel nie poradzi sobie, więc z wytęsknieniem czekałam na kuriera. Jednak mile się zaskoczyłam:) Skóra stała się nawilżona i ładnie napięta. Naprawdę napięta - w jak najbardziej pozytywnym sensie. Dawno już tak ładnie nie wyglądała. Makijaż pięknie się na niej prezentuje (zwłaszcza korektor pod oczy dużo lepiej leży). Kiedy przyszedł mój nowy krem pod oczy odłożyłam go na półkę i dalej stosowałam Hialuro. Właśnie skończyłam opakowanie. Polecam to cudeńko:) A cena do tego jest rewelacyjna:)