HiPP, Babysanft, Żel do mycia ciała i włosów dla niemowląt

HiPP, Babysanft, Żel do mycia ciała i włosów dla niemowląt

HiPP Waschgel oczyszcza delikatne włosy i skórę dziecka, pozostawiając ją gładką w dotyku. Idealny dla całej rodziny.
Dobrze tolerowany przez skórę wrażliwą i skłonną do wyprysków:
- bez olejków mineralnych, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia alergii,
- bez olejków eterycznych,
- bez barwników,
- bez konserwantów,
- bez mydła,
- bez PEG - emulgatorów,
- bez parabenów.
Łagodny dla oczu. Testowane dermatologicznie.

oczyszczające
w butelce, z pompką
żel

Idealny dla najmłodszych

Produkt ma opakowanie z pompką, a przez to jest bardzo wydajny. Płyn ma bardzo dobry skład. Jest pozbawiony parabenów, substancji zapachowych, silikonów, barwników i mydła, a mimo to bardzo dobrze się pieni i ma delikatny zapach. Nie wysusza delikatnej skóry dziecka, nie podrażnia i nie zostawia tłustej warstwy. Nadaje się idealnie do pielegnacji od pierwszych dni życia. Staly bywalec naszej łazienki.

Polecam szczerze żel do mycia dla niemowląt

Stosujemy go przez dłuższy czas, ma ładny zapach, sprawia, że skóra dziecka jest delikatna i pachnąca po kąpieli. Bardzo łatwy i wygodny w użyciu. Cena odpowiednia do wydajności. Starcza na długo :)

Fantastyczny

To jeden z ideałów całej naszej rodziny!
Świetnie sprawdza się jako delikatny preparat do mycia dzieciaczków, dorosłych i osób o bardzo problematycznej skórze.
Nie wywołuje żadnych podrażnień, nie wysusza skóry, nie uczula.
Delikatnie nawilża i pielęgnuje.
Ma subtelny zapach - dla mnie lekko rumiankowy.
U mnie nie do końca daje radę jako szampon, ale do dziecięcych włosków nadaje się świetnie-nie plącze i nie tłuści.
Bardzo wydajny- wystarczy niewielka ilość by umyć całe ciało!
Opakowanie- duże, prawdziwie rodzinne. Praktyczna pompka ułatwia dozowanie.
Cena - dość wysoka ale adekwatna do jakości!

Jestem na TAK

Żel kupiłam ponieważ miałam na niego kupon do Rossmann. Okazał się być super zakupem! przepięknie pachnie, jest wydajny i ma ładny skład bez zbędnego syfu. Polecam

taki sobie

być może nawilża,być może jest dobry ,mi on śmierdzi mokrym kotem:( pytalam kolezanek z ktorymi bylam w rossmanie i mysla tak samo,..nie mogę znieść tego zapachu,pompka,fajna,ergonomiczne opakowanie,balsam/mleczko jest bez zarzutu,myślałam ,ze to jakiś gorszy sort(drogeria internetowa),ale sprawdzalam w Rossmanie i to samo:(

Cudo

Świetny dla noworodków. Ma bardzo dobry skład, bez alergizujacych detergentów. Jest wydajny i ma łagodny zapach. Nie wysusza delikatnej skóry maluszka. Delikatnie się pieni i łagodnie myje. Nasz numer jeden

Dobry żel

Dobry kosmetyk do mycia ciała i włosów maluszków. Ładne opakowanie, przyjemny zapach a do tego do tego dobry skład bez zbędnej parafiny czy drażniących detergentów. Nie pieni się zbyt mocno ale myje dobrze. Co prawdą nie nawilża jakoś super zauważalnie skóry ale jest to poprawny kosmetyk do codziennego użytku.

Bez zachwytu

Żelu używam z przerwami od 8 lat, stosowałam na dwójce dzieci i zdążyłam go dokładnie poznać. Jest dobry, jeśli dziecko nie ma problemu bardzo suchej skóry. Dla mojej córki gdy była noworodkiem był zbyt słabo nawilżający i pomimo stosowania go razem z mleczkiem do ciała tej samej marki był niewystarczający by skóra doszła do siebie. Dopiero inne, silniejsze i z gorszym składem kosmetyki (!) wyprowadziły skórę córki na prostą i wówczas mogłam nadal stosować ten żel. Z synkiem, który ma normalną, zdrową skórę nie ma tego problemu, jednak oprócz mycia nie zauważyłam żadnego pielęgnacyjnego działania. Nie wysusza skóry, ale też jej nie nawilża. Jak dla mnie wcale nie jest wydajny - o wiele bardziej wydajne są np. kosmetyki Musteli. Ten żel bardzo szybko się u mnie kończył. Zapach niegdyś mnie zachwycał, dzisiaj znam o wiele lepiej pachnące kosmetyki dla dzieci i ten chwilowo mnie męczy. Kiedyś był super wyborem, ale dzisiaj jest mnóstwo marek oferujących lepsze kosmetyki. Na plus oczywiście dostępność i opakowanie z pompką, która ułatwia używanie.

Wszystko co powinien mieć żel do mycia dla niemowląt

Nie jest to produkt, który zrobiłby na nas jakieś wielkie wrażenie ale na pewno jest to kosmetyk, który ma wszystko co powinien mieć żel do mycia ciała i włosów dla niemowląt.

Jest delikatny dla skóry i oczu dziecka, jego zapach jest ... zwykły nie robiący wrażenia - za tą cenę oczekiwałam czegoś lepszego :)

Rewelacja

Dość długo używaliśmy tego żelu służył całej rodzinie i nie tylko do ciała ale u dzieci także do włosów .Wygodne opakowanie z pompką to duży plus ,żel jest gęsty świetnie się pieni i jest bardzo wydajny i ma ładny ale delikatny zapach .Nie podrażnia skóry nawet u dzieci z alergią ,polecam od pierwszych dni życia.

Dla maluszka

Dobry skład, bez parafiny i drażniących czy agresywnych detergentów.Oczyszcza skórę i włosy, nawilża, zmiękcza i pielęgnuje skórę.Jest bardzo delikatny w działaniu, nie podrażnia skóry i nie wysusza.Kosmetyk można stosować już od pierwszych dni życia dziecka.Żel ma gęstą konsystencję, świetnie się rozprowadza i bardzo dobrze się pieni dzięki czemu skóra jest dokładnie umyta. Włosy po tym żelu są delikatne i pachnące.Opakowanie bardzo wygodne z pompeczką, co przy tego rodzaju kosmetyku ma duże znaczenie, bo zwalnia jedną rękę

Genialny

Żel który można stosować u niemowląt i my go stosowalismy. Pieknie pachnie, dla mnie to produkt który sama uwielbiam używać. Nadaje skórze miękkości, delikatnie oczyszcza i pielęgnuje, dobrze myje też włoski i pozostawia ten piękny zapach. Bardzo wydajny, z bardzo dobrym składem. U nas od kilku lat to nasz hit. Jest świetny i warto go poznać.