Radical, Suchy szampon do każdego rodzaju włosów

Radical, Suchy szampon do każdego rodzaju włosów

Suchy szampon w aerozolu w prosty i szybki sposób oczyszcza skórę głowy oraz włosy pomiędzy myciami. Skrobia kukurydziana pochłania nadmiar sebum oraz zanieczyszczenia, pozostawiając włosy świeże i pachnące. Dodatkowo ekstrakt ze skrzypu polnego i aloesu wyraźnie wzmacnia włosy oraz zapobiega ich przetłuszczaniu, przywracając witalność i blask. Po użyciu szamponu fryzura nabiera objętości i lekkości, włosy są uniesione u nasady oraz bardziej podatne na stylizację.

suche szampony, do włosów bez objętości, do włosów normalnych
oczyszczające, wzmacniające
Skóra głowy
normalna
Odcienie
jasne
w spray'u

Stanowczo nie

Rzadko sięgam po tego typu szampony, ale niekiedy faktycznie na szybko się przydaje. Zakupilam szampon w aptece. Szampon pozostawia biały nalot na włosach, który ciężko usunąć. Odświeżac odświeża. Ale moje blond włosy wyglądy bardziej na siwe jak odswiezone. Duża wada jest to że bardzo wysusza i ciężko po nim rozczesac włosy. Nie kupię więcej.

Bardzo słaby

W mojej ocenie szampon nie jest wart drogeryjnego koszyka.

Nie poprawia wyglądu włosów.

Po rozpyleniu pozostawia na nich biały nalot.
Skleja włosy.
Plącze i wysusza.

Włosy są oklapnięte, szorstkie i nieestetycznie wyglądają.

Nie polecam.

Przeciętniak

Szampon w zasadzie spełnia swoją rolę ale nie zostawia efektu woow. Włosy po nim wyglądają lepiej. Zostawia dość mocny biały nalot ale nie ma problemu by się go pozbyć. Opakowanie szatą graficzną przypomina lek z apteki.
Ja kupiłam go na promocji i jak za ta cenę jest ok ale nic wiecej.

Porażka

To nie jest produkt, do którego chciałabym wrócić. On po prostu w ogóle na mnie nie działa. Włosy są nieświeże, siwe i oklapłe. Porażka. Używałam go tak jak opisał producent, tak jak używałam innych suchych szamponów, przy innych efekt był, tutaj... No cóż... Null

Mój nr 1. ale nigdzie go już pewnie nie kupię...

Stara wersja była wspaniała. Nowa nie jest aż tak dobra ale co dziwne nie można go nigdzie dostać. Z Hebe zniknął i od jakiegoś roku już nie jest dostępny ale pos cenowy nadal jest na półce.
Szampon ładnie odświeżał, nie zostawiał białych śladów, lekki, nie był lakierem w pakiecie (czyli nie usztywniał włosów) czego ja w suchych nienawidzę, wrrr... No cudo ! Robił włosy jak po umyciu.
Przetestowałam wiele suchych szamponów ale żaden taki wspaniały nie był...

Nigdy więcej

To był pierwszy suchy szampon w mojej karierze i uważam, że szkoda było tych kilku złotych na tak zły produkt. Odświeża włosy na góra dwie godziny, a nawet nie... mówię o szybko przetłuszczających się włosach, które trzeba myć codziennie. Niestety szampon w moim przypadku nie spełnia oczekiwań.

Starczył mi na góra 8-10 użyć, im włosy były tłustsze, tym gorzej to wszystko wyglądało. Biały nalot nie chciał wniknąć. Jeśli włosy były jeszcze w miarę świeże to ładnie można było ten proszek rozetrzeć. Ja jestem na nie, ale moje włosy są naprawdę bardzo wymagające. Będę szukać dalej.

Niestety, ale nie.

Jest to kolejny suchy szampon przetestowany przeze mnie i niestety, ale nie zostanie ze mną dłużej. Nie widzę po nim efektów. Włosy po zastosowaniu wyglądają tak samo, jak przed użyciem. Zatem, niestety, nie widzę korzyści ze stosowania tego produktu.

Niby tak, ale nie do końca.

Szampon zakupiłam po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii na jego temat, i choć ciężko jest z dostępnością w sklepach stacjonarnych , to na allegro można go złapać już z 6zł.

Opakowanie w formie sprayu zamkniętego w metalowej, białej butelce z zieloną szatą graficzną. W środku opakowania znajduje się metalowa kulka która wydaje denerwujące odgłosy przy wstrząsaniu kosmetyku- odgłos identyczny jak przy stosowaniu farby do malowania w sprayu. Szampon powinien być bardzo dobrze wymieszany przed zaaplikowaniem go na włosy dzięki czemu nie pozostawia on białego nalotu. Opakowanie przypomina typowy dezodorant,ma pojemność 150ml, ale dzięki formie jaka została tu zastosowana jest bardzo wydajny.

Aplikacja jest banalnie prosta, porządnie wstrząsamy pojemnik aby dokładnie wymieszać jego zawartość i rozpylamy na suche , wyczesane włosy z odległości 20 cm, po 2 minutach wyczesujemy szampon w włosów.

Włosy po zastosowaniu, wyglądają dość ładnie , są odświeżone i oczyszczone, niestety u mnie zawsze stawały się pozbawione blasku i matowe.
Są uniesione u nasady , podatne na układanie, nie nabierają sztywności a wręcz przeciwnie są miękkie i przyjemne w dotyku a ich objętość ulega zwiększeniu.
Przy zaaplikowaniu zbyt dużej ilości lub niedokładnym wymieszaniu bieli włosy i pozostawia biały nalot, który jest dość ciężki do usunięcia.
Delikatny w swoim działaniu nie powoduje podrażnień skóry głowy i nie obciąża włosów. Efekt odświeżenia u mnie utrzymywał się cały dzień.

Skład krótki z dobroczynnym skrzypem polnym i aloesem ,ale znalazła się tu również sól aluminium pod postacią Aluminium Starch Octenylsuccinate, którya nie jest zbyt przyjazna dla naszego organizmu.

Ja osobiście sporadycznie używam takiego typu produktów , ale zawsze mam w zapasie jakiś suchy szampon na sytuację awaryjną, z działania Radicalu niby jestem zadowolona , ale następnym razem poszukam czegoś innego.

nie jest zły

Nie jest moim wyborem nr 1, ponieważ zostawia trochę bardziej widoczne ślady niż inne suche szampony, których używałam. Ponadto podczas rozpylania tworzy dość dużą chmurę białego pyłu, który osiada wszędzie w łazience. Pomijając te wady, jest całkiem ok. Ma kulkę w środku przez co łatwiej go wymieszać. Nie podrażnia skóry głowy i nie powoduje swędzenia.

Świetny

Szampon zakupiłam za grosze, gdyż około sześciu złotych na promocji w drogerii. Przyznam, że raczej nie oczekiwałam od niego zbyt wiele, a wzięłam go jedynie z ciekawości. Jednak jestem pozytywnie zaskoczona!
Produkt ma wygodne, dość niskie opakowanie. Ma on w środku metolową kulkę, dzięki czemu jest on dokładnie wymieszany i jednolity. Rozpylacz dozuje optymalną mgiełkę szamponu, oraz nie zacina się i nie zapycha.
Zapach kosmetyku jest intensywnie świeży, ale nie duszący. Łączy on w sobie ziołowe nuty, z czymś a'la kwiatowym. Ładnie osiada na włosach i utrzymuje się na nich.
Konsystencja szamponu skutecznie pochłania nadmiar sebum i zabrudzenia, pozostawiając włosy przyjemnie świeże, a biała Poświata dobrze się wyczesuje. Produkt ładnie odbija kosmyki u nasady, dając im objętość i naturalny wygląd. Dzięki lekkiemu usztywnieniu sprawdzi się on i na codzień, gdy zależy nam poprostu na tym efekcie. Posiada on zatem właściwości stylizacyjne.
Po zużyciu całego opakowania, śmiało mogę powiedzieć, że jest to produkt bez wad, do którego jeszcze nie raz wrócę z przyjemnością.

Średni produkt

Mój pierwszy suchy szampon do włosów i nie byłam nim jakoś specjalnie zachwycona. Co prawda odświeżał włosy, ale efekt był naprawdę krótkotrwały. Zapach miał straszny i nie był jakoś specjalnie wydajny.

bardzo dobry

Nie mam zbyt dużego doświadczenia w stosowaniu tego typu produktów. Jeszcze do niedawna traktowałam tego typu kosmetyk jako zupełnie zbędny i niepotrzebny. Moja przygoda z suchym szamponem rozpoczęła się zupełnie przypadkowo. W jednym z konkursów internetowych wygrałam niewielką paczkę z kosmetykami. Większości z nich wcześniej nie znałam . Był w niej również ten oto szampon. Było to moje pierwsze zetknięcie z takim produktem.
Długo do nie go podchodziłam ale w końcu zdecydowałam się go użyć.
Już na początku przeraziłam się dziwnym odgłosem z wnętrza opakowania. Tak jakby latała tam jakaś dużych rozmiarów kulka. Myślałam że trafiłam na jakiś wadliwy egzemplarz ale okazało się, że ten typ tak ma. Poczytałam o tym produkcie w internecie i przekonałam się że to normalne i nie ma się czym przejmować. Produkt ma dobry rozpylacz, który dozuje odpowiednią ilość szamponu. Kosmetyk ma nietypowy trudny do określenia zapach trochę kwiatowy, trochę ziołowy. Nie każdemu może się spodobać mnie osobiście zupełnie nie przeszkadza. Oczywiście przy tego typu kosmetykach trzeba uważać z jego ilością bo wtedy efekt proszku we włosach gwarantowany.
Zaskoczył mnie efekt działania tego produktu - rzeczywiście nieco odświeża włosy i przywraca je do życia ale zauważyłam też że ma pewne zdolności stylizacyjne. Mam krótszą fryzurę, która wymaga odpowiedniej stylizacji. Zauważyłam że po użyciu produktu włosy są pełniejsze, uniesione u nasady i usztywnione co mnie osobiście się bardzo podoba. Minusem jest to że powoduje efekt matu na włosach. Moje farbowane ciemne włosy zazwyczaj bardzo ładnie lśnią - po użyciu tego szamponu są zwyczajnie matowe bez śladu połysku. Po za tym ten produkt to dla mnie pozytywna niespodzianka.