Phytorelax, Olio di Argan Hair Shampoo with Pure Argan Oil (Szampon z olejem arganowym) (Szampon z olejem arganowym)

Szampon do włosów z czystego oleju arganowego. Olej arganowy jest wyciągiem z drzewa arganowego, które rośnie tylko na południu Maroka. Przez tysiące lat, kobiety berberskie używały go jako eliksir piękna. Ten bogaty szampon z oleju arganowego działa w harmonii z naturą i jest szczególnie odpowiedni do mycia włosów koloryzowanych i zniszczonych. Chroni i wzmacnia kolor. Ten produkt nie zawiera SLES, parabenów, silikonów, sztucznych barwników i olejów mineralnych.

Nie zawsze naturalny znaczy lepszy

Szampon Phytorelax, Olio di Argan Hair Shampoo with Pure Argan Oil wraz z innymi kosmetykami dostałam na urodziny od koleżanek z pracy. Wiedziały, że zmagam się z niesfornymi włosami i postanowiły sprawić mi naturalne kosmetyki.
Nie był to jednak trafiony prezent :( Nie umiałam sobie poradzić z szamponem, włosy mi się plątały przy rozczesaniu, podczas mycia szampon się bardzo słabo pienił, na prawdę trzeba było użyć go więcej niż innych szamponów, by włosy były umyte. Mojej siostrze bardzo się podobał, może dlatego, że ma cienkie i krótkie włosy. Chciała kupić sobie ten szampon, jednak w naszych lokalnych drogeriach jak rossman, czy natura takich szamponów nie mają. Mi jedynie podobała się butelka i zapach. Cena szamponu też jest zbyt duża.

nie do końca to czego szukam

Szampon ten nie różni się specjalnie od powszechnie dostępnych w drogeriach. Po jego dłuższym stosowaniu mam mieszane uczucia

+ olejek arganowy na wysokim miejscu w składzie
+ delikatnie się pieni
+ duże opakowanie
+dość wydajny ale niezbyt mocno się pieni

- niestety moje włosy słabo znoszą naturalne szampony - plączą się i trudno je rozczesać
- cena jest zbyt wygórowana
-dostępność- ja znalazłam ten szampon w TK MAX