Luvos Heilerde, Getontes Gesichtsfluid (Krem tonujący do twarzy)

Luvos Heilerde, Getontes Gesichtsfluid (Krem tonujący do twarzy)

Krem typu BB - fluid tonujący powstały na bazie kremu nawilżająco - rewitalizującego z glinką Luvos i olejkiem z pestek moreli. Intensywnie pielęgnuje skórę twarzy, odżywia, nawilża i przywraca elastyczność. Aktywne substancje roślinne pobudzają skórę do regeneracji i wzmacniają jej barierę ochronną. Dzięki delikatnej konsystencji krem bardzo dobrze się wchłania, dając lekko matowy efekt. Dodatkowo wyrównuje koloryt skóry, maskuje drobne niedoskonałości cery i nadaje naturalny odcień.
Przeznaczenie: do każdego typu cery. Może być stosowany jako lekki podkład lub stanowić bazę pod typowy podkład kryjący. Wyrównuje koloryt na linii twarz-szyja-dekolt. Lekko matuje skórę.
Występuje w dwóch odcieniach:
- jasny beż - dla osób o karnacji jasnej lub normalnej - pielęgnuje i wyrównuje koloryt skóry,
- ciemny beż - dla osób o karnacji jasnej (ale nie bardzo jasnej) lub normalnej - nadaje naturalny odcień zdrowej cery; dla osób o karnacji ciemnej lub do opalonej skóry - pielęgnuje i wyrównuje koloryt skóry.
Odcienie można łączyć ze sobą, uzyskując kolor pośredni.
Produkt wolny od syntetycznych barwników, substancji zapachowych. Testowany dermatologicznie.

może być, ale bez szału

Mam obie wersje kolorystyczne : do jasnej i normalnej cery oraz do normalnej i opalonej. Wersja ciemniejsza nie jest aż tak ciemna jak się spodziewałam na początku. Zdecydowanie jest to kolorystyka przeznaczona dla naszego klimatu. W obu przypadkach krem fluid ładnie stapia ze skórą. Dobrze wyrównuje koloryt. Jest to całkiem porządny krem tonujący. Nie pozostawia świecącej warstwy na skórze - to mi się bardzo podobało. Stosowałam zarówno jako bazę pod podkład jak również samodzielnie. Jego działanie kryjące jest raczej znikome, więc nie zatuszuje żadnych niedoskonałości. Dosyć łatwo go zetrzeć, zawsze zostawał mi na telefonie.

Świetny

Krem mogę polecić z czystym sumieniem. Jest naprawdę super. Nie ma się do czego przyczepić.

Plusy:

- naturalny skład,
- zapach...hmmm...ajerkoniak;)
- konsystencja ani nie za rzadka ani nie za gęsta,
- mimo mojej dosyć tłustej cery, kremik na spory czas
ją delikatnie matuje,
- idealnie wtapia się w skórę,
- nawilża,
- tworzy efekt promiennej cery,
- cena nie wygórowana w stosunku do jakości.

Ciężko ocenić wydajność, ponieważ dopiero zaczęłam go używać. Myślę jednak, że będzie ok.

Lubię go!