Domowe Recepty, Witaminy dla włosów, Spray wzmacniający i pobudzający wzrost włosów z witaminami B1, B6, H

Spray Witaminy dla włosów pozwoli przywrócić włosom objętość, zdrowy wygląd i silny wzrost. Jest to preparat naturalny, efektywny i prosty w zastosowaniu. Zawiera niezbędne dla zdrowia włosów witaminy B1, B6, H, mikroemulsję oleju dzikiej róży oraz cyklodestryny pomagające za pomocą `molekuł transportujących` głęboko wniknąć witaminom w głąb struktury włosa.
Witamina B1 - odnawia strukturę włosa, czyni włosy elastyczniejszymi.
Witamina B6 - zwalnia proces starzenia się komórek, przeciwdziała wypadaniu włosów.
Witamina H - jedna z najaktywniejszych witamin w procesie poprawy wzrostu włosów i ich wzmocnienia.
Mikroemulsja oleju dzikiej róży - bogata w karotenoidy (prowitamina A), tokoferole (witamina E) i witaminę C, niezastąpiona dla poprawy siły wzrostu włosów.
Cyklodestryny - pochodzą ze skrobi ryżowej, zawierają aminokwasy keratynowe o strukturze identycznej ze strukturą włosa oraz oligoelementy termalne. Niezwykle mały rozmiar cząsteczek cyklodestryn zapewnia selektywne wnikanie właściwych substancji aktywnych do wnętrza struktury kapilarnej włosa. Transport substancji aktywnych zapewniają `molekuły transportujące`.

Dobry

Spray jest w miarę tani i wydajny. Po jego zastosowaniu włosy są lśniące, gładkie, miękkie i nie obciążone. Nie zauważyłam, żeby jakoś specjalnie zwiększał objętość włosów, ale za to przeciwdziała wypadaniu włosów zmniejszając je. Minusem jest to, że można go kupić tylko przez internet.

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Jest ok, ale bez szału (niestety podrażnił mnie)

Używałam przez około miesiąc, początkowo pomógł mi z wypadaniem włosów jednak później podrażnił moją skórę głowy i spodowodał wysyp łupieżu, i całkiem solidne swędzenie skóry. Wydaje mi się, że przez ten początkowy okres nieco przyspieszył porost włosów. Niestety mam delikatną i lekko suchą skórę głowy, może stąd te późniejsze problemy... Szkoda, że nie mogłam przeprowadzić pełnej kuracji, może lepiej sprawdzi się u osób z przetłuszczającą się skórą głowy, myślę, że może pomóc właśnie z tym problemem:)