L'Oreal Paris, Revitalift Laser X3, Krem przeciwzmarszczkowy o mocy lasera na dzień

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.61/5

zobacz więcej ofertzwiń

Wysokie stężenie składników aktywnych i potrójne działanie Anti - Age:
- wypełnia skórę i redukuje zmarszczki: Revitalift Laser X3 został wzbogacony o fragmentowany kwas hialuronowy, który wnika w warstwy skóry (test in vitro) by redukować zmarszczki,
- zagęszcza skórę: Formuła zawiera Pro-Xylane, który wzmacnia włókna skóry (test in vitro) by przywrócić jej gęstość,
- modeluje kontur: Jako pierwszy w gamie Revitalift krem Revitalift Laser X3 zawiera Pro - Xylane w stężeniu 3%, zdolny stymulować wytwarzanie naturalnych składników skóry (test in vitro), by ujędrnić ją i wymodelować kontur twarzy.

na dzień
dojrzała
przeciwzmarszczkowe, ujędrniające
w słoiczku
bogate

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Spełnione obietnice

Stosuję krem od miesiąca. Jest gęsty, ma śliczny kolor oraz delikatny, bardzo przyjemny zapach. Z łatwością i ogromną przyjemnością nakłada się go na skórę. Dzięki niemu moją skóra wyraźnie zyskała na gęstości, stała się elastyczna i dobrze nawilżona. Owal twarzy stał się wyraźniejszy. Opakowanie kremu jest bardzo nowoczesne i wyjątkowo atrakcyjne.

super krem

Witam zaczęłam stosować ten krem od niedawna, a już jestem super mile zaskoczona, rewelacyjne opakowanie, super lekkość i cudowny zapach. Krem nie zapycha porów ,a skóra nabiera blasku. Polecam z czystym sumieniem.

Krem na dzień

Krem ten stosuję łącznie z kremem-maską na dzień już od dłuższego czasu, jestem zadowolona z efektów jakie osiągnęłam dzięki nim na mojej skórze. Krem na dzień jest lżejszy w konsystencji, nawilżający i zdecydowanie ujędrnia skórę. Moja skóra jest po nim napięta, jędrna, elastyczna i świeża. Odżywia ja i nawilża jednocześnie. Jest stosunkowo lekki i nie zapycha mnie. Sprawdza się u mnie pod makijażem, jednak należy go rozprowadzić dokładnie i pozwolić mu wchłonąć się dobrze w naszą skórę . Wchłania się dobrze, nakładając odpowiednią jego ilość. Zauważyłam, że moja skóra wygląda bardziej promiennie i młodo. Jest odświeżona, podkreślone są rysy twarzy, a zmarszczki wypełniane. Zdecydowanie mniej widoczne i z całą pewnością ogranicza on powstawanie kolejnych. Kupiłam już kilka opakowań i z pewnością sięgnę po kolejne.

świetna seria

Produkty Revitalift L'oreal skradły moje serce! Są zamknięte w przepięknych opakowaniach, działają niemal natychmiastowo, ujędrniają, odżywiają oraz poprawiają kondycję skóry już w kilka dni. Pięknie pachną, są wydajne oraz mają przyjemną konsystencję. W 100% spełniły moje oczekiwania! Polecam!

Revitalift X3

Jeden z najlepszych produktów tego typu,z jakimi się spotkałam.Dzała rewelacyjnie,ładnie pachnie i ma przystępną cenę.Zdecydowanie wygładza zmarszczki,ujędrnia skórę,odżywiają i wygładza.

Wart uwagi

Krem testowany przez moją mamę, gdyż ja nie jestem jeszcze "w wieku" na takie kremy. Po 2 tygodnia stosowania zauważyła wyraźne nawilżenie i odżywienie skóry. Twarz jest znacznie jędrniejsza. Krem jest lekki, nie zapycha, szybko się wchłania i pięknie pachnie. Póki co nie można jeszcze stwierdzić jak radzi sobie ze zmarszczkami ale już widać powoli, że jest zdecydowanie bardziej skuteczny niż inne kremy dostępne w drogeriach. Cena wysoka, ale jak na takie działanie zdecydowanie wart wypróbowania. Nie podrażnia i jest bezpieczny dla skóry wrażliwej.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

skutecznosc

Zaczelam od niedawna uzywac tej serii ale musze przyznac,ze szybko widac roznice.Twarz wydaj sie jakby bardziej napieta-jakby zmarszczki sie prostowaly :D Uzywam cala serie bo zauwazylam z doswiadczenia ze przynosi to lepsze efekty.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Moje zmarszczki ?? Jakie zmarszczki !

Jestem kobietką dojrzała, ale to nie znaczy, że nie chcę dobrze wyglądać. Wręcz przeciwnie z wiekiem przykładamy coraz większą wagę do wyglądu. Próżność ? Nie. Dobre samopoczucie. A krem jest delikatny, przyjemna konsystencja, ale czy zmarszczki znikają ? Trochę tak ,zwłaszcza koło oczu.. Skóra również robi się przyjemna, milsza w dotyku, delikatniejsza. Jest świeższa i jaśniejsza.

miłe zaskoczenie

Długo wzbraniałam się przed rozpoczęciem "przygody" z kremami przeciwzmarszczkowymi - mam bardzo wrażliwą cerę i zawsze każda próba kończyła się podrażnieniem. Tym razem (po 2 tyg stosowania) spotkało mnie miłe zaskoczenie - nic mnie nie podrażniło a skóra stała się bardziej napięta. Krem ma lekką konsystencje i dobrze się wchłania. Cena też OK.

Jestem na tak

Jestem po 40-tce i pielęgnacja skóry twarzy jest dla mnie szczególnie ważna.
Krem mnie nie podrażnił, dobrze się wchłania, ma konsystencję, która lubię, czyli jest lekka, nietłusta. Poza tym krem mam miły zapach. Po kilku tygodniach użytkowania mam wrażenie, że moja cera stała się faktycznie gładsza, bardziej napięta. Wygląd na młodą i zrelaksowaną.
Jedynym minusem jest cena, ale rozumiem, że za dobry produkt trzeba zapłacić.

Dobry

Nie spodziewałam się, że krem spełni moje oczekiwania. Skóra wokół oczu stała się bardziej napięta i nawilżona. Wydaje mi się, że lekko zniwelował since pod oczami. Krem jest delikatny i ma dobrą konsystencje.

Tak!

Do tej pory używałam kremu nawilżającego na dzień, jako bazę pod makijaż.
Skutecznie podmieniłam go na krem przeciwzmarszczkowy.
Na ten czas zmiana bardzo mnie satysfakcjonuje. Działając jako formuła 2w1 - przeciwzmarszczkowo i ochronnie.