Evree, Foot Care Intensive, Max Repair, Intensywnie regenerujące serum do stóp

Evree, Foot Care Intensive, Max Repair, Intensywnie regenerujące serum do stóp

Max Repair Intensywnie regenerujące serum do stóp przynosi natychmiastowe ukojenie i odżywienie, a efekt nawilżenia utrzymuje się przez długi czas.
Produkt zawiera wysoko skoncentrowaną formułę, opartą na idealnie dobranych naturalnych składnikach aktywnych, która długotrwale zregeneruje nawet bardzo suchą, zrogowaciałą i popękaną skórę. Dodatkowo sprawi, że stopy będą miękkie i gładkie oraz pokryje je niewidoczną warstwą ochronną, która zabezpieczy je przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych. Dodatkowo serum skutecznie nawilży i zmiękczy zrogowaciały naskórek.
Składniki aktywne :
*regeneruje
*nawilża
*zmiękcza
*niweluje zrogowacenia.
Aż 50% składników aktywnych. Skoncentrowana formuła na zrogowacenia i pękającą skórę stóp i pięt.
Formuła dermokosmetyku zawiera: olejek arganowy, kompleks nawilżający Hydromanil, olej canola, urea.

Dobre działanie, ale nieprzyjemny w użytkowaniu

Krem do rąk z tej serii jest fantastyczny, ale wersja do stóp nie przypadła mi do gustu. Fakt, działanie ma dość dobre, nawilża i zmiękcza. Ale po nałożeniu pozostawią dziwną "talkową" warstwę, która kompletnie mi nie odpowiada. Niby szczegół, ale powoduje niechęć do stosowania tego produktu.

Dobre

Lubię testować produkty do pielęgnacji stóp, ponieważ to moja problematyczna cześć ciała. Przyznam na samym początku, że miodowe serum z Rossmana jest lepsze. Ale ten kremik działa równiez nieźle, w szczególności w połączeniu ze skarpetkami.

Jestem na tak!

Zawsze przed nałożeniem jakiegokolwiek serum czy balsamu radze używać pumeksu.
Plusy:
-serum szybko się wchłania
-nie pozostawia śladu
-działa bardzo fajnie w połączeniu z bawełnianymi skarpetkami
-ma fajny zapach
-nawet bez pumeksu skóra dzięki niemu jest gładziutka
-jest wydajne,nie potrzeba dużej ilości
Minusy:
-jak na razie brak

bez wow

Kupiłam to serum pod wpływem pozytywnych opini na youtube. I troszke się rozczarowałam. Zdziwiłą mnie już sama konsystencja byłam przekonana że skoro to serum to będzie gęsta a jest lżejsza niż w kremie do rąk z tej samej serii.Produkt szybko się wchłania pozostawiając ochronną warstewke, ma przyjemny zapach i jest wydajny. Zauważyłam nawilżenie stóp nie zauważyłam jednak pełnej regeneracji a tego właśnie się spodziewałam

genialny

Jestem zachwycona tym serum. Mała ilość wsmarowana w stopy już daje rezultaty na drugi dzień. Stopy są gładkie, miękkie, a serum świetnie się rozprowadza szybko się wchłania. jestem na prawdę zadowolona i polecam!!!!!!

Ujdzie

Mam mieszane uczucia co do tego kosmetyku. Niby serum więc powinno być skuteczne, a jakoś tego nie widzę. Dobrze się rozsmarowuje, w miarę szybko wchłania. Wystarczy naprawdę niewielka ilość, jest wydajne. Jeśli za duzo się go zaaplikuje to niestety nadmiar zostaje na stopach, przez co się lepi. Pomimo regularnego stosowania od ponad dwóch tygodni nie zauważyłam oszałamiającej poprawy, stopy nadal są popękane i spierzchnięte. Na plus zasługuje cena oraz wydajność, a także to że nie ma zapachu.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Dobry, ale mało wydajny...

Serum zakupiłam w promocji za ok. 6 zł. Stosowałam na noc pod bawełniane skarpetki i budziłam się z nawilżonymi i gładkimi stópkami. Wszystko byłoby pięknie, gdyby nie to, że nim się obejrzałam- serum już nie było. Niestety okazało się baardzo mało wydajne- za co niestety muszę odjąć gwiazdkę. Myślę, że gdyby pojawiła się większa wersja tego produktu- byłabym skłonna dać mu jeszcze jedną szansę.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: zużyłam jedno całe opakowanie

przeciętny krem

Krem jak krem, może bardziej tłusty i treściwy, ale jakiś taki.. mało wydajny? Dość sporo musiałam go nakładać. Opakowanie ok, zapach ok. Nie nawilża wybitnie, wracam do kremu z łojem jelenia z Rossmanna.

godne polecenia

Świetny produkt dla stóp, nawet do codziennej pielęgnacji.
Ma kremową, treściwą konsystencję. Nie jest lepki!!! czego nie znoszę w kosmetykach do stóp.
Serum szybko sie wchłania, zmiękcza i wygładza skórę.
Nie wiem czy poradzi sobie z bardzo przesuszonymi piętami, ale średnio suche spokojnie :)

Zostanę dłużej przy serum i kremie do stóp evree :)

Ilość zużytych opakowań: opakowanie 50ml

Bardzo dobry krem

Jakiś czas temu zużyłam całe opakowanie tego kremu. Kupiłam go zupełnie przez przypadek.
Krem sam w sobie ma bardzo bogatą konsystencję, super nawilża i wyrównuje szorstką skórę.
Jeśli szukacie czegoś ciekawego w przystępnej cenie polecam.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1 d

jest ok

Moje stopy to wyzwanie dla każdego kosmetyku. Pięty mam na maxa suche! Co miesiąc kupuje inny krem do stóp mając nadzieję na super odkrycie. Skusiła mnie promocja-to fakt. Zapach i konsystencja-rewelacja. Mam wrażenie że krem zostawia na skórze warswę ochronną. Ogólnie uwielbiam ten krem za to jak działa na moje stopy. Jest jedno ale... NIE RADZI SOBIE Z MOIMI PIĘTAMI :-( Reasumując pewnie to normalnych stóp ten krem jest super. Jeśli masz suche i pękające pięty to nie pomoże. Odkryłam jednak że dłonie po tym kremie są niesamowicie miękkie i nawilżone i chyba resztę kremu na nie właście zużyję:)

Ilość zużytych opakowań: 2 standardowe opakowania

Polecam!

Polecam to serum, ponieważ świetnie wygładza skórę stóp oraz doskonale radzi sobie z szorstkimi piętami. Plusem jest również to, że szybko się wchłania. Ma bardzo przyjemny, delikatny zapach i małe poręczne opakowanie.