Eubiona, Aloe Vera Peeling Waschcreme (Peeling do twarzy z aloesem do cery cery mieszanej i normalnej)

Krem oczyszczająco - peelingujący z bio - wyciągami z aloesu i owoców granatu. Przeznaczony do odświeżającej pielęgnacji cery mieszanej i normalnej. Rozdrobnione pestki winogron oczyszczają pory oraz usuwają obumarły naskórek.

Delikatny

Mam cerę wrażliwą z lekką tendencją do przetłuszczania na nosie i brodzie. Do takiej cery ten krem peelingujący jest idealny. Osoby z mieszaną i tłustą cerą mogą być nieco rozczarowane. Nie jest to mocny zdzierak. Drobinki ścierające są ostre, ale jest ich niewiele. Stosuję go na zmianę z peelingiem enzymatycznym z savon noir i ten duet się sprawdza. Pory są czyste, a skóra gładka.

Kremowa konsystencja sprawia, że wygodnie się nakłada i rozprowadza. Zapach jest przyjemny i delikatny.

Podsumowując, nie jest to dla mnie kosmetyk niezbędny. Bardziej odpowiada mi peeling ryżowy Avy, który recenzowałam jakiś czas temu. Kupiłam go zaciekawiona produktami Eubiona, z uwagi na naturalny skład. Nie wiem, czy jeszcze kiedyś go kupię.