Apis, Professional Line, Vitamin Balance, Serum z witaminą C i białymi winogronami

Serum o delikatnej konsystencji czerpie swoje wyjątkowe właściwości z bogactwa witaminy C , która wspomaga syntezę włókien kolagenowych , wygładza skórę , odświeża , poprawia ukrwienie i stan naczyń krwionośnych . Jednocześnie ekstrakt z białych winogron , mango , kwasu hialuronowego nawilża , odżywia , poprawia koloryt skóry i przyspiesza odbudowę nowych komórek. Redukuje wolne rodniki jednocześnie opóźniając proces starzenia.

Skład: Aqua, Grape Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Grape (Vinis Vinifera) Extract, Rutin, Silk Protein, Sodium Hyaluronate, Ginkgo Biloba Extract, Mangifera Indica (Mango) Fruit Powder, Amino Acid Complex, Allantoin, Carbomer, Triethanoloamine, Cetearyl Alcohol & Ceteareth 20, Alcohol & Tocopherol & Vegetable Oil & Ascorbyl Palmitate & Ascorbic Acid & Citric Acid, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Benzyl Alcohol, Parfum.

Nowy skład! Uwaga!

Zamówiłam serum skłoniona pozytywnymi recenzjami na wizażu. Produkt, który do mnie dotarł ma mało wspólnego z serum opisanym na tej stronie, bo... skład radykalnie się zmienił.

Mój komentarz został usunięty, wstawiam ponownie nowy skład kosmetyku, bo to po prostu nie fair, żeby inne osoby nacinały się na ten podany na wizażu.

Aqua, Glycerin, Mineral Oil, Lecithin, Silk Amino Acids, Sorbitol, D-Panthenol, Glucose, Trilaureth-4-Phosphate, Magnesium Pca, Pyridoxine, Citric Acid, Carnitine, Ceramide 6, Saccharomyces Hyaluronate, Ascorbyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Ceteareth 20, Carbomer, Grape (Vinis Vinifera) Extract, Triethanoloamine, Ginko Biloba Leaf Extract, Argania Spinosa Oil/Argania spinosa Kernel Oil, Butyrospermum Parkii, Algae Extract, Aloe Extract, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Parfum, Peg-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid.

Jestem średnio zadowolona. Serum ma sztuczny zapach, jak napój \'Helena\'. Konsystencja dośc rzadka, łatwa w aplikacji. Pomaga w tym dobrze wykonany dozownik. Pojemność jest bardzo duża, więc serum jest wydajne.
Na opakowaniu brak informacji, zeby stosować je pod krem, jak to z reguły bywa z serum. Być może dlatego, że samo bardziej przypomina właśnie krem. Nie wchłania się całkowicie, ale buzia wygląda estetycznie i się nie świeci.
Właściwości pielęgnujące ograniczają się do nawilżenia i odświeżenia.
Z podowu dużej ilości parafiny w nowym składzie używam tego produktu bardzo żadko.

Używam tego produktu od: trzy miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1/5 buteleczki

Średnie

Serum jest tanie i wydajne a do tego ładnie pachnie. Po aplikacji szybko się wchłania. Dzięki niemu skóra jest nawilżona i odżywiona. Nie zauważyłam za to, żeby poprawiał koloryt skóry bądź ją rozjaśniał. Moim zdaniem to bardziej krem niż serum.

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

odradzam

Zamówiłam to serum z pewnej strony internetowej zachęcona oceną na wizazu. jakie też było moje zdziwienie gdy po otworzeniu paczki spojrzałam na skład produktu. został zmieniony i to okropnie. na drugim miejscu znajduje sie gliceryna która mnie zapycha a na trzecim mineral oil czyli paskudztwa bardzo wysoko. jestem zawiedziona i nie polecam tego produktu, chyba że komuś nie przeszkadzają te składniki tak wysoko w składzie.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 100ml

Krem dla alergików i nie tylko-bardzo dobry!

Już 2 tuba tego kremu zużyta i caly czas cieszy się u mnie dobrą opinią. Dlaczego?

- Bardzo przyjazny skład

- Nawilża i odżywia

- Nie pozostawia u mnie tłustego filmu więc jest bardzo dobry na co dzień pod makijaż

- Spore opakowanie w śmiesznie niskiej cenie

- Przyjemny zapach

- Nie podrażnia,idealny po zabiegach kosmetycznycha ale też przy podrażnieniach skóry spowodowanych alergią itp

Jako lekki krem dla cery typowo trądzikowej

Kosmetyki firmy Apis bardzo lubię, dotychczas nie pisałam Wam o ich produktach (jedynie o świetnym płynie do demakijażu oczu), ale na pewno to się zmieni. Serum z witaminą C i białymi winogronami to chyba drugi, najpopularniejszy kosmetyk tej firmy (tuż po kremie z olejem arganowym i żurawiną) , trafił od do polskich pereł kosmetycznych i generalnie zbiera bardzo pozytywne opinie. Moja opinia mogę już to powiedzieć na samym wstępie również będzie przychylna, aczkolwiek miałam nieco wyższe wymagania co do tego produktu.

Jest do kosmetyk z serii profesjonalnej, czyli przeznaczony jest do użytku w salonach kosmetycznych.. Analizując jednak skład, możecie go spokojnie stosować w domu, nawet codziennie. Tak naprawdę serum ma konsystencję lekkiego kremu i bije na łeb lekkie kremy Sylveco, za którymi moja skóra nie przepada. Nie ukrywam, że spróbuję innych wariantów, aczkolwiek wersja z winogronami jest godna polecenia.

Skład produktu bardzo przypadł mi do gustu. Na samym początku mamy wodę, olej z pestek winogron, witaminę C, ekstrakt z winogron, rutynę, proteiny jedwabiu, kwas hialuronowy, ekstrakt z miłorzębu japońskiego, ekstrakt z owoców mango, kompleks aminokwasów i alantoinę. Tuż za substancjami aktywnymi znajdziemy poprawiacze lepkości, konserwanty i regulatory pH oraz kompozycję zapachową. Substancja aktywne są już na samym początku składu, a poniżej opiszę wam ich działanie na skórę.

<b> Olej z pestek winogron</b> otrzymywany jest z nasion winorośli właściwej. Posiada bardzo wysoki poziom nienasyconych kwasów tłuszczowych (powyżej 90%), jest bogatym źródłem witaminy E, zwanej witaminą młodości (do 120 mg/100 g). Ponadto zawiera również flawonoidy, witaminy A i B6, resweratrol, minerały i lecytynę. Olej ten jest całkowicie przyjmowany i wchłaniany przez skórę, nie pozostawia nieprzyjemnie tłustej powierzchni.Dzięki wysokiej zawartości witaminy E wykazuje działanie przeciwrodnikowe, hamuje procesy starzenia skóry, polecany jest szczególnie do skóry dojrzałej, ma właściwości kojące i łagodzące, przyspiesza regenerację naskórka i rozświetla cerę, jako delikatny emolient wygładza, lekko natłuszcza i nawilża skórę, przeciwdziała powstawaniu zaskórników, ma działanie tonizujące i przeciwzapalne, poprawia napięcie i jędrność skóry, z uwagi na to, że jego skład przypomina strukturę lipidową skóry, wzmacnia jej naturalną barierę ochronną. Źródło

<b> Palmitynian askorbylu</b>, estrowa pochodna kwasu askorbinowego o zwiększonej lipofilowości i stabilności. Witamina C działa antyoksydacyjnie, wpływa na syntezę kolagenu, stymuluje lepsze ukrwienie skóry, uelastycznia i ujędrnia skórę, rozjaśnia przebarwienia, działa antybakteryjnie i ułatwia gojenie ran. Wzmacnia także naczynka krwionośne.
<b> Ekstrakt z winogron</b> zawiera głównie polifenole, spośród nich należy wymienić grupę proantycyjanidyn, które są jednymi z najskuteczniej działających antyoksydantów. Ekstrakt działa antyoksydacyjnie, przeciwzapalnie, przeciwhistaminowo, regenerująco, nawilżająco oraz stabilizuje poziom elastyny i kolagenu w skórze.
<b> Rutyna</b> wzmacnia i przywraca elastyczność ścianom naczyń krwionośnych oraz hamuje ubytek kolagenu.

<b> Proteiny jedwabiu</b>, surowiec uelastycznia, wygładza i doskonale nawilża tworząc na skórze film hamujący transepidermalną utratę wody. Daje efekt lekkiego liftingu. Zhydrolizowane białko jedwabiu sprawia, że skóra staje się przyjemna w dotyku i jedwabiście gładka. Aminokwasy o mniejszej masie cząsteczkowej wchodzące w skład fibroiny, wnikają do wnętrza włosów lub do wnętrza naskórka skóry, zwiększając efekt głębokiego nawilżenia. Polipeptydy o długim łańcuchu i wysokiej masie cząsteczkowej wchodzące w skład fibroiny, posiadają silne właściwości błonotwórcze, dzięki czemu są szczególnie polecane do pielęgnacyjnego skóry i włosów nadmiernie przesuszonych.
<b> Sól sodowa kwasu hialuronowego</b> w naturalny sposób osłania skórę, tworząc film na jej powierzchni. Ma doskonałe właściwości łagodzące, skutecznie nawilża przesuszoną skórę ze skłonnościami do pierzchnięcia, nadmiernie wysuszoną. Wygładza, poprawia elastyczność, ujędrnia. Dobrze nawilżona warstwa rogowa naskórka staje się bardziej przepuszczalna dla substancji czynnych.
<b>Ekstrakt z miłorzębu japońskiego</b> działa pobudzająco i wzmacniająco na układ krążenia, polepsza ukrwienie, wzmacnia system naczyń krwionośnych, jest bardzo silnym antyoksydantem. W kosmetyce jest stosowany głównie ze względu na wzmacnianie tkanki łącznej skóry - hamuje proces starzenia się skóry. Poza produktami anty-aging jest on powszechnie stosowany w kosmetykach antycellulitowych, ujędrniających, rozjaśniających cienie pod oczami, do pielęgnacji cery naczynkowej. Ekstrakt z miłorzębu japońskiego zawiera wiele cennych oraz unikatowych związków czynnych wśród których należy wymienić polifenole - terpenoidy (ginkgolidy, bilobalidy), flawonoidy i ich glikozydy.
<b>Ekstrakt z owoców mango.</b> Pyszny, aromatyczny owoc mango zawiera wiele składników pozytywnie wpływających na zdrowie i urodę w postaci witamin, flawonoidów, polifenoli, minerałów i karotenoidów. Składniki te wykazują działanie antyoksydacyjne, odżywcze i przeciwzmarszczkowe. Szczególnie cenne w pielęgnacji skóry są witamina C i karotenoidy. Witamina C to jeden z najskuteczniejszych antyutleniaczy, który walczy z wolnymi rodnikami, stymuluje syntezę kolagenu w skórze, a tym samym zwiększa gęstość skóry właściwej, poprawia jej elastyczność i spłyca drobne zmarszczki powierzchniowe. Karotenoidy normalizują grubość i strukturę warstwy rogowej naskórka co prowadzi do wzmocnienia jego funkcji ochronnej i zmniejszenia TEWL. Poprawiają stan tkanki łącznej skóry właściwej, a tym samym skóra staje się bardziej jędrna, elastyczna oraz zmniejsza się ilość zmarszczek. Karotenoidy pochłaniają nadmiar promieniowania UV, wiążą wolne rodniki i nadają skórze ładny koloryt.
<b>Kompleks aminokwasów</b> działa przeciwzapalnie i łagodząco.
<b>Alantoina</b> łagodzi wszelkie podrażnienia i nawilża.

Oprócz składników aktywnych, w składzie znajdziemy wodę, emulgatory, zagęstnik, witaminę E, regulatory pH, konserwanty i kompozycję zapachową. Obawiałam się, że serum o takiej konsystencji może zaszkodzić mojej skórze, ale okazało się mimo swojej gęstości jest bardzo lekkie i przyjemne w użyciu.

Skład jest odżywczy, odpowiedni dla każdego typu skóry, której brakuje blasku, czy nawilżenia. Polecam go szczególnie cerze wrażliwej, naczynkowej, ze zmianami trądzikowymi - moja problematyczna skóra bardzo się z nim polubiła, mimo obaw, stosowałam go bardzo regularnie i muszę powiedzieć, że nie zrobił mi żadnej krzywdy. Jest odpowiednie dla młodych osób, bowiem nie jest on wyjątkowo treściwy, skoncentrowany, naszpikowany substancjami aktywnymi - działa głównie nawilżająco, lekko rozjaśniająco i delikatnie wygładza.

No właśnie, wszystko zależy może od tego jak pojmujemy słowo \'serum\'. Dla mnie serum, to kosmetyk bardziej skoncentrowany niż np. krem, działa intensywniej i przynosi szybsze efekty. Byłam bardzo zaskoczona konsystencją tego produktu (choć to już moje drugie opakowanie) , ponieważ serum kojarzy mi się zazwyczaj z lekką emulsją bądź cieczą. I oczekiwałam mocniejszego działania (co nie oznacza, że ten produkt nie działa), po prostu miałam nadzieję,że serum zadziała podobnie jak np. serum z BU. Nie jest to zły produkt, ma mniejszą siłę rażenia, działa delikatnie, powolnie i dba o nawilżenie skóry. Dlatego polecam go osobom młodym, ponieważ osoby starsze mogą być nieco rozczarowane jego działaniem.

Serum naprawdę działa. Jego największym plusem jest to, że nie zaszkodził mojej skórze i nie spowodował żadnych zmian trądzikowych. Świetnie nawilża i odżywia . Cera nie promienieje tak jak po Flavo C z BU, ale za to APIS działa pielęgnująco i czuję, że te wszystkie dobroczynne składniki są wystarczająco wysoko, by zadowolić moją wymagającą skórę. Dlatego kosmetyk stosuję na noc, na dzień mam silniejsze produkty o działaniu antyoksydacyjnym. Nie oznacza to jednak, że nie sprawdza się stosowany na dzień! Mimo konsystencji jest bardzo lekkie. Wchłania się błyskawicznie, nie tłuści, nie brudzi i nie roluje się. I nie obciąża skóry.

Serum nie przepieściło mojej cery, co zdarzało się przy moich recepturach. Jest to optymalne rozwiązanie, ponieważ nie rozpulchnia, a nawilża. .Delikatnie wygładza, po jego użyciu skóra jest bardzo delikatna i miękka w dotyku. Podoba mi się ten efekt.

Skutecznie łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia.Delikatnie rozjaśnia, ale nie jest to taki efekt jaki otrzymuję po własnych kosmetykach.Skóra jest widocznie odświeżona, delikatnie napięta, wygląda lepiej. Działa jak krem bardzo dobrej jakości, idealny dla cery młodej. Świetnie współgra z serum z witaminą C stosowaną rano.

Konsystencja jest lekka, ale delikatnie zbita. Cudownie rozprowadza się po skórze i wystarczy niewielka ilość, by pokryć nim twarz, szyję i dekolt.

Zapach jest dla mnie przyjemny, pachnie jak przesłodzone napoje winogronowe, nieco sztucznie, ale kompozycja zapachowa przypadła mi do gustu :) Umila mi stosowanie kosmetyku.

Kosmetyk dostajemy w porządnym opakowaniu z pompką. Plastik jest dość gruby, ciężko jest go przeciąć i wydobycie produktu do końca jest prawie niemożliwe. Aplikacja przebiega higienicznie,a pompka się nie zacina. Serum ma aż 100ml pojemności i jest ważne 6 miesięcy po otwarciu. Dla mnie to ogromna ilość, nie wiem czy wykorzystam go do końca, ostatnio mi się to nie udało :( Przemawia do mnie bardzo niska cena - myślę, że 30 złotych nie jest dużym wydatkiem przy takiej jakości i pojemności produktu. I jak mogłabym nie wspomnieć o szacie graficznej.. bardzo lubię skromne, takie czyste i ładne opakowania.

Kosmetyk potraktowałabym bardziej niż krem, aniżeli serum. Nie jest to \'zastrzyk\' dla skóry, ale przyjemnie nawilża, odżywia i wygładza. Oczekiwałam silniejszego działania antyoksydacyjnego i rozjaśniającego, jednak nie oznacza to, że nie jestem z niego zadowolona! Mam od tego innego produkty, a Apisowskie sera sprawdzają się u mnie jako lekkie kremy na noc (zamiast olejowania twarzy). Jeśli poszukujecie dobrego nawilżacza- koniecznie spróbujcie :)

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

świetne dla mieszanej

Jest to lekki krem o świetnym składzie.
Mam skórę mieszaną skłonną do wyprysków. U mnie powodował, że niespodzianki rzadziej wyskakiwały i szybciej się goiły. Trzymał moją cerę w ryzach. Do tego przyjemnie pachnie, żywymi winogronami. Nawilżenie jak na moją mieszana cerę jest wystarczajace.
Minerałki świetnie się trzymają na tym kremiku, bardzo wydłuża trwałość makijażu.
Nie ma mowy o zapchaniu czy zatykaniu porów. Świetnie się rozprowadza i błyskawicznie wchłania ale nie do matu, jest to zdrowy look, ani mat ani glow.
Okolice wrażliwych oczu trochę odczuwają obecność wit. C i lekko je wysuszał po dłuższym stosowaniu.
Lekko rozjaśnia skórę i zaczerwienienia. Bardzo przyjemnie się używa. Na bank do niego wroce, ale jak na razie testuje inne nowosci.

Używam tego produktu od: ponad rok

Świetne serum pod Derma Roller

Na to serum skusiłam się, ponieważ było w promocji w ACTIVESHOPie. Zainteresowała mnie również witamina C, która jest dobra na rozszerzone naczynka. Zaczęłam również używać Derma Roller w domowych warunkach i właśnie do tego używam serum, a okazało się jak znalazł.

Wskazania producenta: dla cery wrażliwej, naczynkowej, pozbawionej blasku.
Taką właśnie cerę posiadam-wrażliwą i naczynkową, a w okresie zimowym również pozbawioną blasku.

Będą same +, ale nie jest to mój KWC, bo ciągle liczę, że znajdę jeszcze lepszy kosmetyk od tego. Który naprawdę zrobi coś z moimi naczynkami. Myślę, że jednak nie ma co się łudzić, bo używałam już niezliczoną ilość kremów i maseczek, a naczynka dalej są-mniej lub bardziej widoczne. Ale jak na razie dość długo się trzymam Apisa. :)

+ SKŁAD! Serum urzekło mnie swoim składem i krótkim terminem przydatności po otwarciu. Wywnioskowałam, że musi być mało naszpikowane chemią i konserwantami.

+ NIE TESTOWANY NA ZWIERZĘTACH! Dla mnie to ważny komunikat.

+ POJEMNOŚĆ! 100 ml to naprawdę dużo do wykorzystania na pół roku, zwłaszcza, że wystarczy jedno wciśnięcie pompki i mamy porcję na całą twarz. :)

+ ZAPACH! Cudowny, delikatny, zapach winogronek. Nie jest to zapach chemicznego winogrona.

+ KONSYSTENCJA! Ani gęsta, ani rzadka-idealna! Nie spływa z ręki przy aplikacji.

+NATURALNY biały kolor.

+SZYBKO SIĘ WCHŁANIA!

+NIE ROLUJE SIĘ! A to bardzo ważne dla mnie.

+EFEKTY! Przy regularnym stosowaniu po Derma Rollerze zauważyłam, że moja skóra jest jaśniejsza, a co za tym idzie drobne przebarwienia i ślady po wypryskach zniknęły. :) Nie zauważyłam żeby naczynka całkowicie mi zniknęły, ale są mniej widoczne i na razie nie tworzą się nowe.

+Nie podrażnia, nie uczula, nie wysusza-przynajmniej mojej cery.

Nie wiem jak bardzo to dobroczynne działanie, to zasługa samego serum, a jak bardzo efektu całego zabiegu z Derma Rollerem, ale naprawdę polecam, jeśli ktoś za niewielką cenę (kupiłam go za 25 zł) chce rozjaśnić i nawilżyć swoją buzię, a także zmniejszyć widoczność swoich rozszerzonych naczynek. :) :)

Ilość zużytych opakowań: 1, w trakcie 2 opakowania