Eveline Cosmetics, Argan + Keratin, Arganowa odżywka do włosów 8 w 1

Eveline Cosmetics, Argan + Keratin, Arganowa odżywka do włosów 8 w 1

Technologia Pro-repair 4D gwarantuje natychmiastową poprawę wyglądu i kondycji włosów.
Odżywka do włosów 8 w 1 intensywnie regeneruje, nawilża i odbudowuje włosy farbowane, rozjaśniane oraz zniszczone. Innowacyjna formuła bogata w zaawansowane składniki aktywne, działające w synergii z olejkiem arganowym i płynną keratyną, skutecznie chroni kolor oraz nadaje włosom blask. Intensywnie nawilża, odżywia i głęboko regeneruje włókna włosów. Natychmiast po zastosowaniu włosy stają się odżywione i błyszczące. Łatwo się rozczesują i nie puszą się. Lekka formuła nie obciąża i nie zostawia żadnych osadów we włosach.
Działanie 8 w 1:
- odbudowa włókna włosa,
- nawilżenie i wygładzenie,
- odżywienie i wzmocnienie,
- intensywna regeneracja,
- połysk od nasady aż po same końce włosa,
- miękkie i elastyczne włosy,
- łatwe rozczesywanie i stylizacja.
- ochrona przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.
Olejek arganowy regeneruje włosy od wewnątrz i intensywnie wygładza ich strukturę. Wzmacnia i nawilża, nadaje miękkość i elastyczność, chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.
Keratyna to podstawowy budulec włosów - odpowiada za ich kondycję i zdrowy wygląd. Keratyna w naturalny sposób odbudowuje strukturę włosów, głęboko odżywia i regeneruje. Wygładza i dodaje blasku.
Masło shea intensywnie nawilża, regeneruje włókno włosa, odbudowuje włosy od cebulek po same końce. Wygładza powierzchnię włosów, nadając im niezwykły połysk.
Olejek łopianowy wzmacnia cebulki włosowe, koi podrażnienia i swędzenie skóry głowy. Odżywia osłabioną i uszkodzoną strukturę włosa, stymuluje porost włosów i hamuje ich wypadanie. Przywraca im zdrowy i piękny wygląd.
Wyciągi ze skrzypu i pokrzywy łagodzą i normalizują hydrolipidową równowagę skóry głowy, działają przeciwłupieżowo, wzmacniają cebulki włosów.
Proteiny jedwabiu sprzyjają intensywnej odbudowie uszkodzonych włosów, które stają się wyjątkowo miękkie i błyszczące oraz łatwo się rozczesują.
D - pantenol chroni, regeneruje i wzmacnia włosy. Odżywia skórę głowy, widocznie wzmacniając cebulki włosowe.
Witaminy A, E, F wspomagają wzrost włosów oraz chronią je przed niekorzystnym oddziaływaniem czynników atmosferycznych.

do włosów farbowanych, do włosów suchych i zniszczonych
wzmacniające, podtrzymujące kolor, nawilżające, regenerujące, łagodzące
w tubie
lekkie
Skóra głowy
normalna
Odcienie
ciemne

Przeciętna

Odżywki Eveline do włosów a do paznokci to inna bajka. Lakier 8 w 1 i 9 w 1, są świetne i to przekonało mnie do kupna odzywki do włosów. Skład okej ale działanie już nie. Po spłukaniu produktu włosy wydają się miękkie, ale bardzo ciężko się je rozczesuje, Włosy nie zostały zregenerowane, nawilżone ani wygładzone ani .

Nic specjalnego, nie warto kupować

Zacznę od tego, że opakowanie może skusić bo jest dość ładne, estetyczne i zachęcające do zakupu. Powiedziałabym, że nawet "gwarantujące" idealnie gładkie i odżywione włosy. Nic bardziej mylnego.
Zacznę od konsystencji - jak dla mnie super! Nie jest za gęsta, ani za rzadka. Idealnie się rozprowadza w dłoniach a co dopiero na włosach. Myślę, że to zaleta tego produktu bo tym samym sprawia wrażenie wydajnej. Co do zapachu to też zastrzeżeń nie mam. Nie jest ani drażniący, ani chemiczny ani przesadzony. Powiedziałabym "typowy" dla odżywek.
Natomiast najważniejsze -działanie. Jestem rozczarowana! Nie wiem co mam o tej odżywce powiedzieć bo nie robi niczego! Nie nawilża włosów, nie powoduje, że są bardziej miękkie, bardziej lśniące. Nie zauważyłam nawet jakiejś niewielkiej regeneracji. Jedynie włosy dobrze się po niej rozczesywały. Ale to gwarantuje akurat KAZDA odżywka...

Jestem rozczarowana bo do tej pory z Eveline byłam bardzo zadowolona.

Przeciętna

Miałam okazję używać tej odżywki na wyjeździe u rodziny. Niestety, nie wrócę do niej u siebie. Nie spowodowała u mnie co prawda nic negatywnego, ale pozytywów też widzę niewiele.
Odżywka ma bardzo ładne i solidne opakowanie z elegancką szatą graficzną. Z tuby łatwo wycisnąć odpowiednią ilość odżywki. Konsystencja nie jest ani za gęsta, ani za płynna, w sam raz. Bardzo wygodnie rozprowadza się po włosach i nie ma się poczucia, że w nich "znika", że ciągle jest za mało- czasem tak się czuję mając zbyt płynną odżywkę, wydaje się za mało "treściwa". Mimo, iż ta nie jest specjalnie gęsta, oceniam ją pozytywnie pod tym względem. Ma delikatny, przyjemny zapach.
Niestety, jeśli chodzi o działanie, nie ma efektu "wow". Taka sobie zwykła odżywka, która pomaga złagodzić niszczące działanie szamponu i nie pozostawia włosów tylko po myciu bez żadnej pielęgnacji. Są po niej minimalnie bardziej miękkie i łatwiej się rozczesują, ale nie robi nic więcej- nie czuję ani nawilżenia, ani odbudowy i regeneracji (zresztą, keratyna była dość daleko w składzie; maska jest bardziej emolientowa niż proteinowa).
No, właśnie, taka sobie odżywka, taka po prostu, nic specjalnego.

Średniawka

Odżywkę zakupiłam wraz z szamponem z tej samej serii. Opakowanie to wygodna, miękka tuba, z której bardzo łatwo aplikuje się kosmetyk. Jej minusem jest to, iż się odkształca, więc średnio cieszy oko ;)
Konsystencja odżywki jest gęsta, lecz bardzo lekka. Jest średnio wydajna, potrzeba jej dużo aby porządnie pokryć włosy.
Produkt ma ładny, lekko słodki zapach. Wyczuwalne są nuty waniliowo-arganowe. Ładnie utrzymuje się na włosach jeszcze jakiś czas po spłukaniu.
Odżywka doprowadza włosy do ładu, po plątaninie którą powodował szampon. I to jej największy plus.
Po pierwsym myciu z jej pomocą moje włosy były ładne, gładkie i ujarzmione. Nie puszyły się i nie odkształcały za dnia. Niestety, już przy trzecim myciu efekt był mniejszy, a przy każdym kolejnym stopniowo zanikał. Po którymś z kolei odżywka nie robiła nic. Czyżby włosy się do niej przyzwyczajają? Dziwne.

Polecam:-)

Genialna odzywka. Piękne gładkie i łatwo rozczesujące sie włosy.Jedna z lepszych odżywek jakie używałam z tego przedziału cenowego a mogę powiedzieć, że i nawet lepsza niż te dużo droższe.

nieporozumienie

odżywka użyta w tandemie z szamponem
trudno ocenić, które gorsze, czy wzajemnie potęgują skalę zagrożenia
włosy były sztywne
jakby niedomyte, nieświeże
paskudnie się rozczesywały
piękny zapach i eleganckie opakowanie to jedyne plusy

Bardzo ją lubie, polecam!

Posiadam włosy suche i zniszczone (kręcone). Odżywka bardzo mi się sprawdziła, podkreśliła również skręt moich włosów. Na początku niezbyt mnie przekonała, jednak po czasie zaczęłam używać jej regularnie i zakochałam się w niej!

Nadaje miękkość

Zalety:
- ma bardzo lekką kosnsytencję która dobrze pokrywa włosy i nie spływa z nich
- ma działanie bardzo wygładzające, zapobiegające puszeniu, ułatwia ukłądnaie włosów
- po jej użyciu włosy nie plączą się
- ma ładny zapach

Wady:
- nie regeneruje

świetna odżywka!

Kiedyś kupiłam przez przypadek, głównie kierując się ładnym zapachem, teraz wróciłam do niej i jestem zadowolona, idealnie wygładza włosy, nawilża, i zmniejsza skłonność do puszenia. Jestem zadowolona i polecam :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

moja ulubiona

Moja ulubiona odżywka, kupiłam ją w przecenie w biedronce za 12 zł :)
Nie kupuję jej tylko dlatego że teraz kosztuje 20zł.
Włosy po jej użyciu były tak miękkie, nawet maseczka z biovaxa nie spisała się tak dobrze.
Miałam ochotę ciągle ich dotykać, zdecydowanie jeszcze nie raz ją kupię ♥

Używam tego produktu od: dawno
Ilość zużytych opakowań: 3 :)

U mnie sprawdziła się świetnie

Odżywka znajduje się w eleganckiej, miękkiej tubce z zatrzaskiem. Nie widać zużycia produktu. Odżywka ma biały kolor i niezbyt gęstą konsystencję, ale nie spływa z włosów. Zapach , lekko waniliowy, ale jest tak delikatny, że na włosach nie wyczuwam go prawie wcale. Trochę szkoda. Po tej odżywce moje włosy nie plączą się, bardzo ładnie się rozczesują. Przestały się puszyć, są nawilżone i wygładzone, zyskały też piękny połysk. Produkt nie obciąża włosów i nie powoduje szybszego przetłuszczania się. Jest wydajna i daje satysfakcjonujące mnie efekty.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

za dużo oczekiwałam

Skusiłam się na ten produkt ponieważ zapewniał cudowne rezultaty i to po pierwszym użyciu! Nic bardziej mylnego :/ Po użyciu odżywki kilkukrotnie włosy są suche, ciężko się je układa oraz są ciężkie. Poza tym równie szybko się przetłuszczają. Plusy tej odżywki to jedynie wygodne opakowanie, aksamitna kompozycja i niedrażniący zapach.

Używam tego produktu od: 3-4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 200ml