Green Pharmacy, Sól do kąpieli `Trawa cytrynowa i werbena`

Green Pharmacy, Sól do kąpieli `Trawa cytrynowa i werbena`

Pojemność 1 300 g

Olejek werbeny przyspiesza proces regeneracji skóry. Olejek z trawy cytrynowej działa antyseptycznie, doskonale odświeża i zapewnia przyjemne uczucie orzeźwienia.

świeże cytrusy w wannie :)

Podoba mi sie połacznie trawy cytrynowej z werbeną.. w duecie tworzą bardzo orzeźwiający, swiezy zapach. Sól dobrze rozpuszcza sie w wodzie, nie podraznia skory i ma wygodne plastikowe opakowanie. Całkiem wydajna. Na pewno kupie ponownie :)

Całkiem ok

Mimo, że sól złożona z dużych kryształków i długo się rozpuszcza, jednak naprawdę jestem z niej zadowolona.
Lekko zmienia koloryt wody, ale nie barwi wanny, także bez obawy ;)
Nawilża skórę, dzięki czemu udało mi się wyleczyć ręce na których miałam niewielkie uczulenie...
Całkiem wydajna, jednak jak na sól do kąpieli, którą miałam do wyboru w drogerii była jedną z droższych.

Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Fajna, ale zapach nie bardzo

Zakupiłam tą sól, bo byłam bardzo zadowolona z tej w wersji lawendowej. Jest zamknięta w dużym, plastikowym, przezroczystym słoju z zakrętką. Widać dokładnie stopień zużycia produktu.
Sól posiada duże kryształki i trzeba troszkę poczekać na ich rozpuszczenie w wodzie, ale mi to kompletnie nie przeszkadza. Sól dodaje wodzie lekko zielonej poświaty. Nie barwi wanny i nie pozostawia na niej żadnych osadów.
Za zapach odejmuje gwizdkę. Jest cytrynowy, świeży, niby wszystko ok, ale jednak coś mi w nim nie odpowiada. Sama nie wiem co, może za mało soczysty jest ten aromat.
Sól nie wysusza skóry, delikatnie ją nawilża.
Jest wydajna.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: prawie całe