Stara Mydlarnia, ECO Receptura, Olejek arganowy z witaminą C

Stara Mydlarnia, ECO Receptura, Olejek arganowy z witaminą C

Energizujący olejek do twarzy, Arganowy z witaminą C, doskonałe połączenie przeciwutleniaczy: witaminy C i E oraz olejku arganowego.
Skutecznie chroni skórę przed wolnymi rodnikami powodującymi jej starzenie, wnikając w głębsze warstwy skóry. Rozjaśnia i wzmacnia naskórek, redukując przebarwienia. Pobudza komórki do produkcji kolagenu. Regularnie stosowany, prowadzi do redukcji płytkich zmarszczek całkowicie. 100% ECO Friendly.
W ofercie firmy zastąpiony przez "Vitamin C Organic Face Serum", o nieco zmienionym składzie (pozbawionym np. oleju parafinowego).

Dobry produkt

Serum ma konsystencję olejku - żółtego i gęstego o neutralnym zapachu. Jest dość tłuste, dlatego najlepiej stosować na noc (nie przed samym snem, bo zostawimy w poduszce) albo wtedy, gdy zostajemy w domu. Pod makijaż się nie nadaje. Doskonale sprawdza się przy masażu twarzy. Olejek ładnie się wchłania, ale potrzebuje czasu. Efekty zadowalające - twarz jest po nim miękka, odżywiona, wygładzona. Jakiegoś szczególnego rozjaśnienia nie zauważyłam, ale przyznam, że nie o to mi chodziło. Moja sucha, dojrzała skóra lubi po prostu preparaty z witaminą C. Stosowałam 2 razy w tygodniu. Nie żałowałam sobie (pół pipetki na końce palców, rozetrzeć i wmasować). Dla mnie serum idealne, bo wiem, że cudów nie ma, więc ich nie oczekuję.

Jedno z najlepszych jakie miałam:)

Cudowne serum.. tak jak napisałam wyżej - to jedno z lepszych, jakich stosowałam do tej pory.

Do zakupu skusiła mnie oferta drogerii Natura, gdzie kupiłam produkt za 22zł :) opakowanie to szklana buteleczka wykonana z ciemnego szkła (bo właśnie w takim powinna być umieszczana witamina C, aby była chroniona przed promieniowaniem UV, należy więc trzymać produkt w ciemnym miejscu). Pojemność 30ml to ilość, która wystarczyła mi na 3 miesiące stosowania, w tej cenie to produkt wydajny. Wygodna pipetka tylko ułatwia aplikację :)

DZIAŁANIE. Serum rozjaśnia przebarwienia i zauważyłam to po około 2 miesiącach stosowania. Taki efekt ni przychodzi od razu i zdaję sobie z tego sprawę, ale po lecie moja cera jest bardzo podatna na przebarwienia.. i właśnie te zostały pięknie rozjaśnione i mało widoczne. Dodatkowo nawilża i to całkiem solidnie, nie miałam problemu z suchymi skórkami (co niekiedy widać było zaraz po przypudrowaniu twarzy i nie wyglądało to fajnie..). Witamina C ma działanie antyoksydacyjnie, czyli przeciwstarzeniowe a dodatkowo zauważyłam lekkie spłycenie zmarszczek. Wiadomo, przed 30-stką nie mam jeszcze głębokich zmarszczek, tylko takie drobne mimiczne i naprawdę widziałam różnicę przed i po stosowaniu.

Serum ma swój zapaszek, dla mojego nosa odbierany jako przyjemny, więc chętnie sięgałam po nie każdego dnia. Konsystencja wodnista i błyskawicznie się wchłaniająca. Chętniej stosowałam serum na noc, aby w czasie snu mogło sobie przez kilka godzin działać :)

Tylko tak jak napisałam wyżej, nie oczekuj wielkiej różnicy po tygodniu czy dwóch.. przy szarej, zmęczonej cerze z przebarwieniami na efekty kilka tygodni trzeba poczekać, ale warto, zapewniam Cię :)

To serum jest jednym z moich niekwestionowanych ulubieńców, który z przyjemnością zaznaczam jako HIT :) zastanawiam się jak działa to drugie serum.. w przezroczystej buteleczce.. choć troszkę się dziwię dlaczego nie ma ciemnej buteleczki to TA wersja narobiła mi smaczku i może się skuszę na to drugie :) a do tego na pewno wrócę, polecam!

Sredni

Serum nie zrobilo na mojej twarzy zupelnie nic.

Produkt byl bardzo wydajny, polowa pompki wystarczyla na cala twarz i szyje.
Bardzo meczylam sie z tym kosmetykiem, napewno nie kupie ponownie.

jestem zawiedziona

Wpis krótki, bo olejek nie robi z moja cera absolutnie nic, a mam wrażenie, że może nawet minimalnie pogarsza jej stan. Po aplikacji czuję że skóra dalej jest przesuszona, nie nawilża jej. Rozjaśnienie - nie ma mowy, no kompletnie nic nie robi, a chyba mam nawet bardziej ziemistą cerę po nim .
Aż się dziwię skąd tyle pozytywnych opinii ;/
Może mam złą cerę do neigo, ale mam mieszaną - policzki suche, nos i czoło tłuste, na żadnej z partii się nie sprawdził ;/

Mam tylko nadzieję, że naprawdę ma działanie antyrodnikowe.

Wspaniały olejek

Zacznę od tego, co daje nam olejek:

- ochronę skóry przed wolnymi rodnikami powodującymi jej starzenie,
- rozjaśnienie i wzmocnienie naskórka, redukcję przebarwień,
- pobudzenie komórek do produkcji kolagenu,
- redukcję płytkich zmarszczek.

Olejek jest w 100% Eco friendly - co nie jest bez znaczenia.

Konsystencja i zapach:

Konsystencja jest typowa dla olejków, dość gęsta. Zapach jest cudowny, taki trochę inny. Czuć i olejek i cytrusy. Bardzo go lubię.

Jak używam:

Olejku używam co drugi dzień, na wieczór. Pipetką odmierzam kilka kropel i delikatnie wmasowuję w twarz i szyję. Na początku olejek pozostawia tłustą warstwę, ale wchłania się ona dość szybko. Po godzinie nie ma po nim ani śladu.

Rezultaty:

Olejek pozostawia skórę bardzo gładką. Rano jak się budzę wygląda na rozjaśnioną i wypoczętą. To zapewne efekt witaminy C. Bardzo fajnie wyrównuje koloryt. Nie wiem jak ze zmarszczkami, bo ich jeszcze nie mam. Mam nadzieję, że olejek zadziała prewencyjnie :) Polecam do każdego rodzaju skóry. Sądzę, że i skórze ze skłonnościami do przetłuszczania nie zaszkodzi. Ja ma cerę mieszaną i dla mnie jest bardzo dobry. Olejek dodatkowo nawilża, skóra nabiera zdrowego, naturalnego blasku.

Najlepszy :)

Cudak :)
Uwielbiam ten olej . Moja cera zakochala sie w nim .

Plusy:
- wygodna pipetkaaa
- ladna buteleczka
-rozjaśnia
- wygładza zmarszczki pod oczami
- dobrze nawilża
-wydajny wystarczy kilka kropel aby pokryć cała twarz
Polecam :)

Używam tego produktu od: Dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: Jedna trzecia

ŚWIETNY!!

Mam cerę problematyczną i poczatkowo obawiałam sie tego typu olejków poniewaz bałam się, że pojawią się niespodzianki na mojej twarzy. Aaa tutaj miłe zaskoczenie... Rzeczywiście rozjaśnia przebarwienia i to po pierwszym zastosowaniu, gdy nałożymy serum na noc, to rano buzia jest wypoczęta i taka ukojona, również niesamowicie wydajny, bo na całą twarz wystarczy zaledwie 2-3kropelki. Ogólnie mówiąc POLECAM każdemu!

Bardzo lubię

Bardzo fajna gotowa mieszanka.

Nie ma w nim za wiele tej witaminy C, ale cóż za 30 zł i olej arganowy i witamina C. Chyba nie w tym świecie;)

Zapach! Ooo tak! Przyznam się,że czasem smaruję sobie nim dłonie i wącham...

Buteleczka wygodna i z pipetką, co przerzuca się na wydajność.

Jeżeli chodzi o zastosowanie na twarz. Ależ i owszem, ale nie codziennie.

Moja skóra nie lubi się z parafiną i to bardzo. Dlatego raz na jakiś czas.

Smaruję nim paznokcie w ramach olejowania, czasem kilka kropli na końcówki włosów.

Polecam!

Używam tego produktu od: Ok 5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

moje małe odkrycie!

Ten olejek jest poprostu cudowny... mam cienką, delikatną i bardzo wrażliwą skóre twarzy praktycznie każdy kosmetyk mnie uczula a tutaj miłe zaskoczenie nie spodziewałam sie takiego efektu za jedynie 30 zł... Jego zalety to:

- spełnia obietnice producenta rzeczywiście spłyca zmarszczki mimiczne
- smaruje sie nim na noc a gdy rano wstaje moja buzka wygląda na zdrowszą i wypoczętą
- twarz jest rozjaśniona to chyba wina wit. C
-nie mam po nim wysypu krostek ani uczulenia
-skóra na twarzy jest gładka w dotyku
-jest bardzo wydajny wystarczy pare kropel
-pipetka sprawuje sie rewelacyjnie

Jeśli moge sie przyczepić to to iż nie nadaje sie na dzień pod makijaż chyba że w ten dzień nie bedziecie robić make-upu;)

Ale szczerze polecam do suchych wrażliwych cer! Jest świetny!! Bede wracać do niego...

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 opak.

rewelka

Dla mojej skóry ten olejek jest idealny.
Pod makijaż raczej się nie sprawdza (nawet nie próbwałam) stosuję go tylko na noc i mogę powiedzieć że wszystkie maseczki jakie do tej pory używałam "nie dorastają" mu nawet to pięt :)
Skóra jest po nim rewelacyjna, jest napięta, rozświetlona (po całym dniu pracy umówiłam się z koleżanką do teatru, gdy się spotkałyśmy od razu spytała się czego używam na bużkę bo mam taką rozświetloną :)
Skóra jest milutka w dotyku (w pierwszym tugodniu stosowani złapałam się na tym że sama głaskałam się po twarzy). Krem na dzień rozprowadza się na takiej skórze idealnie.
30 mł starcza mi na 2 miesiące

Dobry, ale bez szału

Kosmetyk bez szału. Eksedientka w SM zdradziła mi, że zawiera 95% olejku arganowego, witaminy C w nim tyle, co kot napłakał.
Na początku używałam go pod krem na noc, ale nie specjalnie się sprawdzał. Potem mieszałam go z glinkami z organique i z glinką marokańską sprawdzał się świetnie (nie dopuszczał do wysuszenia i maseczki, i skóry twarzy), przy glince białej (ze względu na to, że jest bardzo delikatna), nie sprawdził się. Używałam go także na skórki przy paznokciach i same paznokcie, sprawdził się dobrze. Ostatnie 7 ml zużyłam smarując nim twarz przez weekend. Skóra go piła, nie spowodował wyprysków.

Miałam całkiem niemiłą historię z jego opakowaniem: pewnego dnia chciałam go otworzyć, kręcę korkiem a tu nic, ni chce się otworzyć! Musiałam rozmontować cały korek z pipetką, samą szklaną pipetkę trzeba było trochę utłuc a potem wyrzucić. Szkło w produkcie do twarzy? Dziękuję, więcej nie skorzystam.

Nie zachwycam się nim. Za 30ml zapłaciłam ponad 30 zł i mnie nie zachwycił. Szukam produktu z większą ilością witaminy C.

Używam tego produktu od: styczeń 2014
Ilość zużytych opakowań: 30 ml

bardzo go lubię

Ten produkt naprawdę dobrze się u mnie sprawdził. Bardzo dużym plusem jest fakt, że ma naturalny skład. Używałam go z przyjemnością.

Serum bardzo dobrze nawilżało twarz, nie podrażniało skóry, nie zapychało porów. Do tego było bardzo wydajne (starczyło na prawie 4 miesiące codziennego używania) i stosunkowo tanie (jak na produkt na bazie olejku arganowego).

Zaskoczyło mnie, że mimo oleistej konsystencji twarz nie była mocno tłusta (używałam serum wieczorem, a rano twarz nie kleiła się).

Minusem tego produkt jest fakt, że nie jest łatwo go kupić stacjonarnie (chyba, że się jest z Bydgoszczy, a ja nie jestem), natomiast płacenie za przesyłkę jest średnio opłacalne.

Chętnie powrócę do tego produktu w przyszłości.

Ilość zużytych opakowań: 1 (30 ml)