Mariza, Be Chic!, Lakier do paznokci

Mariza, Be Chic!, Lakier do paznokci

Zawiera migoczące drobinki, które nadają paznokciom wyjątkowy połysk i soczysty kolor. Dzięki dużej zawartości pigmentów pokrywa płytkę intensywnym kolorem, w przypadku niektórych odcieni już jednym pociągnięciem. Specjalnie dobrany polimer zapewnia lakierowi elastyczność i lepszą przyczepność do płytki paznokciowej co przedłuż jego trwałość. Nie pozostawia smug i nie odpryskuje. Szeroki i płaski pędzelek sprawia, że aplikacja lakieru jest bardzo szybka, łatwa i precyzyjna.

super

Mam dwa lakiery 9300 cos jak szary bez i 9614 czerń.
Jestem z nich bardzo zadowolona nakładam dwie warstwy drobinki rozswietlaja lakier co wygląda bardzo fajnie utrzymuje się jakieś 4-6 dni jest trochę lejacy ale ma bardzo dobry twardy pędzelek co jest dużym plusem świetnie się nakłada lubię ta firmę bo ma fajne kosmetyki dobrej jakości tylko szkoda że katalog jest raz na jakieś 2 czy 3 miesiące ......

Ilość zużytych opakowań: mam jeszcze sporo

świetny lakier :)

Lakier znalazłam "pod choinką" z kilkoma innymi kosmetykami. Podeszłam do niego sceptycznie, bo nie lubię lakierów z drobinkami, ale ten mnie oczarował. Daje cudowny metaliczny połysk, nie ma nachalnych drobinek, tylko drobny złoty pyłek, który widać dopiero, gdy przyjrzymy się z bliska (posiadam kolor Ognisty Opal - jest to dość jasna czerwień). Na moich paznokciach z bazą z odżywki Eveline 6w1 trzyma się ok 5 dni. Ma wygodny pędzelek, nie gęstnieje, już jedna warstwa daje bardzo dobre krycie, szybko schnie. Myślę, że skuszę się jeszcze na inny kolor z tej serii. Gorąco polecam!

Świetny lakier,rewelacyjne kolory

Mam 2 kolory lakieru Be Chic- topaz i liliowy. Obydwa kolory przepiękne , żywa pigmentacja, ciężko kupić podobne odcienie- za to plus. 2 warstwy doskonale kryją, utrzymuje się u mnie 3 dni- często moczę ręce, u mojej siostry 7 dni. Taki wynik uważam za zadowalający - żaden inny nie trzymał się dłużej. Ja polecam ze względu chociaż na niespotykane kolory!

Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki po 10 ml

Dobry z plusem

Idealny lakier, gdyż utrzymuje się przynajmniej u mnie na paznokciach ponad tydzień!
Intensywny szmaragdowy kolor
Nie odpryskuje
Doskonały pędzelek do rozprowadzania lakieru

Minusy:
- cena 13,90
- potrzeba bazy jeśli nie chce się przebarwić płytki paznokci

Posiadam odcień nr 8433 - Szmaragdowy

Używam tego produktu od: maja 2013

Moi ulubieńcy

Plusy:
- wygodny pędzelek
- trwałość
- piękne kolory
- przy ciemnych kolorach takich jak szmaragdowy wystarczy jedna warstwa do krycia
- maleńki pyłek który mieni się w słońcu
- super letnie kolory
- bardzo szybko schną na pazurkach

Ogólnie bradzo fajne lakiery. Mam 4 odcienie ( miętowy, liliowy, amarantowy i szmaragdowy) ze wszystkich jestem zadowolona, nakładam zawsze dwie warstwy i to daje pełne krycie.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 4 kolorów