Mary Kay, At Play, Lip Crayon (Kredka do ust)

Mary Kay, At Play, Lip Crayon (Kredka do ust)

Pojemność 2,5 g

Nadaje kolor z ultralśniącym wykończeniem. Może pełnić podwójną funkcję: jako konturówka do ust lub jako szminka.
Zalety:
- nadaje głęboki kolor,
- kryje jak szminka dając jednocześnie lśniące wykończenie, charakterystyczne dla błyszczyka.
Zawiera tokoferol - forma witaminy E zwanej witaminą młodości. Chroni skórę ust przed działaniem wolnych rodników, wzmacnia barierę ochronną skóry, zapobiega odparowywaniu wody. Zapobiega powstawaniu zmarszczek i przedwczesnemu starzeniu się skóry. Sprawia, że skóra jest elastyczna i dobrze nawilżona.

ladnie podkresla ksztalt ust

ma bardzo fajna konsystencje, ale nie uzywam ej na codzien. Raczej od wielkiego dzwona, bo nie jest to dla mnie potrzebne, ale podoba mi sie efekt jaki nią uzyskuje. Usta sa ladnie podkreslone i uwydatnione. pomuskane nia usta trzymaja na sobie dluzej pomadkę

Ilość zużytych opakowań: 1/4 pierwszego

oceniam na 3 (dostateczna)

Posiadam odcień toasted. Kredka jest bardzo przyjemna w użyciu, łatwo rozprowadza się na ustach, jest miękka. Kolor również mi odpowiada, tylko połyskujące drobinki sprawiają trochę wrażenie jakiejś kiczowatej szminki za 1,50zł. Kredka jest fajną alternatywą dla szminek czy błyszczyków, jednak wg mnie firma zbyt wysoko sobie ceni swoje produkty...

Podsumowując: coś nowego ale zupełnie nic szczególnego...

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Coś dla mnie

Oceniam kolor Perfect Pink.
Produkty Mary Kay bardzo mnie zaskoczyły. Byłam sceptycznie nastawiona co do kredki do ust, ponieważ raczej ich nie używam, ale szybko zmieniłam zdanie :)

+ kredka ma świetną konsystencję, jest bardzo miękka przez co nie sprawia nieestetycznego efektu na suchych ustach
+ zostawia wrażenie nawilżonych ust
+ piękny kolor, sama ta kredka na ustach + lekko wytuszowane rzęsy zupełnie wystarczą jako lekki makijaż

w sumie dla niektórych minusem mogą być te drobinki, ale ja je bardzo lubię, nie sprawiają sztucznego, wyzywającego efektu no i przez nie ma nudy na delikatnym makijażu

Ładnie zaznacza kontur ust

Za kredkami do ust nie przepadam, a raczej praktycznie nie używam jednak wypróbowałam tą od Mary Kay at Play i muszę powiedzieć, że nawet się sprawdza. Kredkę łatwo się nakłada na usta, ma delikatną konsystencję, ładnie również aznacza kontur ust. Wraz ze szminką/pomadką stanowią zgrany duet. Minus za brokat, który wcale nie jest jej potrzebny.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Dlaczego tyle brokatu?

Posiadam odcień: Perfect Pink

Kolor - bardzo brokatowy (niestety), bardzo różowy. Gdyby nie te drobinki, które w efekcie lądują na całej twarzy, a nie tylko na ustach byłoby cudnie.

Trwałość - dobra.

Zapach - przyjemny :)

Ode mnie 3,5 gwiazdki, ponieważ spodziewałam się po tej marce czegoś mniej "bazarkowego", a niestety te drobinki dają taki efekt. Nawet na imprezie nie lubię aż takiej ilości tandetnego brokatu...

Używam tego produktu od: 2 tyg.
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

TOASTED-mój HIT

Mój HIT! Od razu Ją pokochałam! Niezwykła, niepowtarzalna i szalenie elegancka! Łatwa aplikacja i możliwość użycia jako konturówka do ust lub pomadka. Kolor odpowiedni jak dla mnie-subtelny. Należy dodać, że jest bardzo trwały. Ponadto rewelacyjnie wygląda w kobiecej torebce !

Nie dla mnie

Testuję kolor Perfect Pink

Zacznę od plusów:
+ piękny zapach
+ łatwo się nakłada
+ jest trwała
+ kolor jest intensywny

Niestety, są i minusy... :
- mieniące się drobinki sprawiają, że kredka na ustach wygląda tandetnie
- zdecydowanie zbyt wysoka cena
- zbyt mało precyzyjna

Lubię usta w intensywnych kolorach jednak ta kredka nie przypadła mi do gustu. W moim odczucia kredka nadaje się do użycia tylko i wyłącznie w połączeniu z błyszczykiem Mary Kay, który trochę neutralizuje te brokatowe drobinki.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

CANDIED APPLE

Pierwsza rzecz na co zwróciłam uwagę po otowrzeniu kredki to jej zapach - bardzo ładnie pechnie. Testuję kolor CANDIED APPLE.
Intensywny kolor z mieniącymi sie drobinkami, troszkę ciężko nakłada się na usta. Jest dośc trwała. Ładnie wygląda jako szminka ale także warto podkreślic jej kolor błyszczykiem. Niestety nie jestem zwolenniczką mocnych kolorów na ustach - wedłuch mnie nie pasuje to do mnie, dlatego nie do końca ta kredka mnie przekonuje.

Używam tego produktu od: ok. 2 tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Wygodna, wielofunkcyjna i elegancka.

Odcień kredki, który posiadam to TOASTED.
Jest to mieszanka brązu, miedzi i różu. Kredka mieni się i błyszczy. Na ustach wygląda to świetne. Bardzo elegancko i oryginalnie, a przy tym bez przepychu.

Kredka ma miękką konsystencję. Łatwo i lekko rozsmarowuje się na ustach. Nadaje się i jako konturówka do ust, jak i pełna pomadka. Fantastycznie podkreśla usta. Ładnie, lekko pachnie.

Jest dość trwała. Nie rozmazuje się, ani nie gromadzi w zagłębieniach ust.

Dobra alternatywa dla szminki

Recenzuję kolor Perfect Pink

Kolor kredki to taki róż zmieszany z czerwienią zawierający w sobie mnóstwo błyszczących srebrnych i złotych drobinek. Ja osobiście nie przepadam za takimi błyskotkami w produktach do ust, za co odjęłam kredce jedną gwiazdkę.

Zapach kosmetyku jest delikatnie słodki, ale nie drażniący.

Jeśli chodzi o konsystencję, jest ona porównywalna do konsystencji szminek, łatwo rozprowadza się na ustach. Forma kredki umożliwia ładne wyrysowanie konturu ust.

W trakcie noszenia kolor lekko się ściera, a drobinki pozostają, dlatego musimy pamiętać o poprawkach w ciągu dnia. Trwałość w dobrym stanie też około 2 godzin. Kredka ładnie wygląda również w duecie z błyszczykiem z tej samej serii w kolorze Berry me.

Nie wysusza ust, pozostawia je lekko nawilżone.

Lubię ją ze względu na formę, nie lubię ze względu na drobinki, chociaż w przypadku kiedy usta są głównym elementem mojego makijażu drobinki jestem w stanie zaakceptować ;)

Może być.

Testuję kredkę do ust w kolorze CANDIED APPLE.

Jest to produkt, który ze wszystkich testowanych przypadł mi najmniej do gustu. Nie mogę się do niego przekonać, a robiłam już parę podejść. Największym plusem dla mnie jest przepiękny zapach jabłuszka - obłędny! Jeśli chodzi o odcień, nie do końca do mi pasuje. Jest zbyt mocny i intensywny (co oczywiście nie jest minusem, lecz ja wyglądam w nim komicznie). Aplikuje się ją łatwo, ale szybko się ściera z ust, dlatego też niestety nie przekonuje mnie do siebie. W połączeniu z błyszczykiem wygląda jednak znośnie, dlatego nie przylepiam jej etykietki "bubla".

mnie nie odpowiada

Oceniam kredkę w kolorze Candied apple.
+ zapach bajeczny
+ bardzo dobra pigmentacja
~ średnia trwałość
~ niezbyt wygodna aplikacja, kredka jest szeroka, więc trudno precyzyjnie pomalować kontur warg
- ma brokatowe drobiny, które są mocno widoczne i niezbyt estetyczne, chyba że akurat przebrał się za choinkową bombkę
- trudno znaleźć temperówkę

Jakość nieadekwatna do ceny.

Używam tego produktu od: 2 tyg
Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe