Under Twenty, Anti Acne!, Peeling myjący przeciw zaskórnikom

Under Twenty, Anti Acne!, Peeling myjący przeciw zaskórnikom

Peeling bardzo dokładnie oczyszcza i wygładza skórę, nadając jej piękny zdrowy wygląd. Skuteczność zawdzięcza innowacyjnej kompozycji: substancji matujących i zapobiegających trądzikowi oraz substancji oczyszczających.
Udowodnione działanie dzięki zawartości składników aktywnych:
- salicylan sodowy,
- wyraźnie wygładza naskórek: 100%,
- skutecznie oczyszcza: 90%,
- redukuje zaskórniki 85%,
- matuje: 100%.
* Wyniki testów dermatologicznych na skórze z niedoskonałościami.

Opinia

Mam mieszane uczucia do tego produktu. Uzywam tylko wtedy gdy mój ulubiony peeling się skończy. Produkt ładnie usuwa martwy naskórek i oczyszcza skóre, lecz po użyciu przybywa mi wyprysków.

uwielbiam go

nie Wyobrażam sobie go nie mieć... można go używać nawet codziennie, jest bardzo drobny co sprawia że nie czuje się takiego chamskiego zdzierania, mimo to bardzo dobrze to robi. Po użyciu mam cudownie gladka Twarz, jak po bardzo dobrym zabiegu. Jest bardzo wydajny.

Mocna czwórka!

Na początku zaznaczę, że dostałam próbkę tego produktu o pojemności 15 ml, ale jest to ilość odpowiednia na rozeznanie się i sprawdzenie czy działa. I powiem tak: opierałam się przed nim dość długo, bo Under Twenty kojarzyło mi się z kosmetykami dla nastolatek, z pierwszym trądzikiem, a moja skóra już dawno taka nie jest, zmian skórnych też zbyt często nie posiadam.

Jednak któregoś razu, pozbawiona czegokolwiek pod ręką, co nadałoby się do zrobienia peelingu twarzy, sięgnęłam po ten produkt.

Jest to połączenie przezroczystego żelu z masą drobnych kuleczek w kolorze niebieskim. Ich ogromna ilość sprawia, że peeling naprawdę świetnie zdziera, ale nie można nim sobie zrobić krzywdy.

Pachnie przyjemnie, świeżo.

Pięknie oczyszcza skórę, pozostawia ją idealnie matową, co w przypadku mojej mieszanej skóry jest bardzo pożądane.

Pomaga w łagodzeniu zmian trądzikowych (które co prawda pojawiają się u mnie rzadko, tylko w okresie przedmiesiączkowym), ale widzę poprawę, blizny szybciej się goją.

I co najważniejsze - jest arcywydajny! Próbka wystarczyła mi na kilka miesięcy, wystarczy wycisnąć niewielką ilość i rozprowadzić ją po całej twarzy.

Na pewno kupię pełnowymiarową wersję tego produktu, bo jest godny uwagi i bardzo go polubiłam, zasłużył u mnie na mocną czwórkę.

Ilość zużytych opakowań: próbka - 15 ml

świetny!

To idealne połączenie żelu myjącego z drobnoziarnistym peelingiem. Jest bardzo delikatny, ale porządnie oczyszczający.
Plusy:
przyzwoita cena
ładny zapach
super kolor ;)
przyjemna konsystencja
delikatny
nadaje się nawet do stanów zapalnych
Minusy:
minusem jest chyba tylko to, że lubię go tak strasznie, że chyba zaraz się skończy :)
naprawdę szczerze polecam

Używam tego produktu od: około dwóch miesięcy

dobry

plusy;
-bardzo dobry jest przed nałożeniem makijażu
-pomaga na trądzik
-na długo starcza