BeautyBird, Fly High, Active Foot Gel (Żel do stóp)

BeautyBird, Fly High, Active Foot Gel (Żel do stóp)

Odświeża, chłodzi i regeneruje zmęczone stopy. Szczególnie polecany po wysiłku fizycznym, czy też w długi letni dzień. Wysokiej jakości składniki odżywcze - mentol, kamfora oraz olejek eukaliptusowy, zapewniają chłodzący i orzeźwiający efekt. Żel ma przyjemny zapach i szybko się wchłania.

zwykłe orzeźwienie i nic poza tym

Żel ma intensywnie niebieski kolor i rzeczywiście żelową formułę.
Rozprowadza się dobrze, w miarę szybko wchłania, natomiast minusem jest to, że zostawia klejącą warstwę (po nałożeniu go na stopy trzeba umyć ręce, bo będziemy się nieprzyjemnie kleić). To dla mnie spora wada, od produktu żelowego oczekiwałabym jednak całkowitego wchłonięcia.

Bardzo przyjemnie chłodzi, działa orzeźwiająco i odświeżająco na skórę stóp, wrażenie jest super, szczególnie w upalne dni. Używałam go rok temu, resztę zachowałam na tegoroczne lato - zimą nie za bardzo wyobrażałam sobie go używać.

Niestety, wszelkie obietnice producenta o odżywczym (hę???... really?), czy choćby nawilżającym działaniu można miedzy bajki włożyć. W żadnym razie nie działa nawilżająco na skórę, nie polepsza stanu stóp, jest praktycznie obojętny jak woda. W tym celu nawet przy normalnej, bezproblemowej skórze nie ma sensu go używać: ten żel nie robi nic.
Dlatego moja ocena jest tak niska - nie ma żadnego efektu pielęgnującego, który deklaruje producent. Fajne orzeźwienie, i tyle - zamiast go kupować, można wziąć chłodny prysznic, efekt będzie ten sam.

Nie warty zakupu.

Nie używam tego typu produktów i ten konkretny nie zmienił mojego podejścia. Fajny na lato od czasu do czasu w ramach domowego SPA, ale na co dzień bezużyteczny, bo poza chłodzeniem nie ma żadnego innego działania.

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: 1 - całe

Na lato całkiem niezły do codziennego stosowania

Żel jest całkiem dobry do codziennego stosowania. Zapach ma dość specyficzny w opakowaniu pachnie lekko świeżo i trochę mentolem a po nałożeniu na umyte nogi pachnie jak ? Ten zapach najbardziej mi przypomina po prostu zgniłe owoce :/ i zawsze się tak dzieje przy każdej aplikacji. Posiada bardzo gęstą konsystencję, łatwo jak i szybko się jego rozprowadza, posiada poręczne opakowanie. Chłodzi na prawdę znikomo bardziej jeżeli na prawdę dość sporo się jego nałoży. Bardzo szybko się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu, rewelacyjnie rozluźnia jak i odpręża stopy. Stópki są mocno nawilżone, delikatne, odświeżone, gładkie miękkie itp.

Plusy:

+ Świetny do codziennego stosowania
+ Gęsta konsystencja
+ Łatwa, szybka i przyjemna aplikacja
+ Poręczne opakowanie
+ Szybko się wchłania
+ Nie pozostawia tłustego filmu
+ Rozluźnia jak i odpręża
+ Stopy są mocno nawilżone, delikatne, odświeżone, gładkie, miękkie itp.

Minusy:

- Zapach
- Średnio wydajny

Używam tego produktu od: Używałam przez około półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Jedno całe opakowanie 75ml

bardzo fajny żel

Produkt z pudełka glossybox.

PLUSY:
- zapach, mi osobiście przypadł do gustu
- konsystencja
- fajnie chłodzi
- nawilża stopy

MINUSY:
-cena
-słaba dostepność tego produktu

Taka ciekawostka.

Produkt ten dostałam w pudełeczku GlossyBox i bardzo mnie zaskoczył już wyglądem tubki i nazwą. Kolejna część zaskoczenia to była jego konsystencja, która jest raczej niespotykana w produktach do stóp, w ogóle w pielęgnacji ciała. Zapach zaskoczeniem był również :)

<b>Konsystencja:</b> gęsty żel, trochę galaretka, półprzezroczysty o intensywnie niebieskim kolorze, w kontakcie ze skórą konsystencja żelu szybko robi się wodnista i mokra.

<b>Zalety:</b>
*gdy wsadzimy go wcześniej do lodówki bardzo fajnie schładza i odpręża zmęczone po całym dniu stopy i to jest jego główna zaleta i cecha
*zachęcająca konsystencja, która łatwo, szybko i przyjemnie rozprowadza się na stopach
*cudny design opakowania
*w składzie eukaliptus

<b>Neutralnie:</b>
*zapach - jest specyficzny, można go albo lubić albo nienawidzić, pachnie mocno i miętowo, dzięki czemu chłodzi stópki, ale nie jest to jakiś super przyjemny zapach

<b>Wady:</b>
*zaskakująco mała wydajność
*trudna dostępność - jedynie zagraniczna strona internetowa, nie sądzę by produkty tej marki można było dostać w naszych sklepach
*wysoka cena
*nie zauważyłam, żeby ten produkt nawilżał moje stopy

Fajna rzecz, przyjemnie mi się używało tego wynalazku, a dodatkowo jego wygląd jest przyjemny dla oka i wystroju półki z kosmetykami. Jeśli kiedyś będę mieć okazję kupić go stacjonarnie z pewnością zaopatrzę się w jedną tubkę na kolejne gorące lato :)

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Okropny smród!

Nie znoszę tego produktu. Dostałam go w GlossyBox i na początku jego zapach, ten prosto z tubki całkiem mi się spodobał. Typowo miętowy, łagodny, świeży zapach. Konsytstencja produktu też fajna, idealna na lato. Ale... to jak ten kosmetyk potwornie śmierdzi, gdy nałożymy go na stopy zaraz po prysznicu i pozwolimy mu działać w letnich temperaturach jest po prostu nie do opisania. Początkowo nie mogłam zlokalizować źródła tego zapachu, gdy w końcu dokonałam makabrycznego odkrycia - to moje stopy! Mam tylko jedno skojarzenie z tym zapachem, które jest niestety bardzo przykre - starsza, bezdomna, zaniedbana kobieta. I to nie jest moja fanaberia - niestety inne osoby w moim otoczeniu były w stanie stwierdzić to samo, a ja zdecydowanie nie mam ochoty tak pachnieć! Pierwszy raz w życiu spotkałam się z taką sytuacją. To jest po prostu niewybaczalne.

PLUSY:
+lekka żelowa konsystencja,
+szybko się wchłania,
+delikatnie chłodzi stopy, ale ten efekt jest bardzo delikatny i szybko znika,
+ładny zapach w tubce

MINUSY:
-wspomniany wyżej nieprzyjemny zapach w kontakcie z nagrzaną/spoconą skórą stóp, którego nie można uniknąć w 30stopniowych upałach, nawet będąc w klapkach czy sandałkach, to samo dzieje się w upalne noce,
-nie nawilża,
-nie zauważyłam obiecywanego odprężenia stóp,
-cena - lepiej sprawdzają się tego typu żele chociażby z Avonu (tańsze kilka razy)

Zdecydowanie nie polecam!