Green Pharmacy, Sól do kąpieli `Rozmaryn i lawenda`

Green Pharmacy, Sól do kąpieli `Rozmaryn i lawenda`

Pojemność 1 300 ml

Aromatyczna kąpiel z solą morską to wspaniały sposób na relaks oraz wzmocnienie całego organizmu. Sól zawiera magnez, potas, cynk, żelazo oraz wiele innych pożytecznych mikroelementów. Ekstrakt z rozmarynu lekarskiego zapobiega wiotczeniu skóry oraz wyraźnie wzmacnia jej strukturę. Olejek lawendowy wykazuje ogólne działanie wzmacniające.

A gdzie zapach?

Kiedyś kupiłam, zużyłam i chce o niej zapomnieć. Spodziewałam się fajnego połączenia zapachowego, czyli lawendy z rozmarynem, a dostałam prawie wcale nie pachnącą sól do kąpieli. Ogólnie to nie wiem ile jej trzeba wysypać, żeby rzeczywiście czuć było odrobine podczas kąpieli. Myślałam, że jak się rozniesie to będzie ok zapach, ale ulatnia się natychmiast. Sól ma grube kryształki, ale rozpuszcza się różnie, około 5-10 minut więc długo trochę. Woda zdąży ostygnąć. Niestety pozostawiała kując, podrażniające reszki z soli, których nie cierpię. :c
Barwiła fajnie wodę, ale piany nie robiła ani nie umilała kąpieli. Naprawdę nie ma się przy czym relaksować. Nie wiem czy przynosiła coś ona dobrego dla skóry i czy zasługuję na lepszą ocenę. Moim zdaniem nie.

Bez szału

Zdecydowałam się wypróbować, bo wygląda pięknie, ale niestety niczym więcej mnie nie zachwyciła. Zapach ładny, ale krótkotrwały, bardzo wolno się rozpuszcza, nie zauważyłam żadnych efektów na skórze. Plus za cenę i opakowanie.

do kąpieli średnio, do relaksującej kąpieli nóg ujdzie

Bardzo lubię wszelakie produkty do kąpieli. W sklepie chętnie wzięłam tę sól, urzekł mnie chyba jej kolor :)

Sól jak sól, bardzo ciężko się rozpuszcza w wannie, czasami leżąc w wannie można się podrapać o te nierozpuszczone drobiny. Zapach bardzo ziołowy, ale lawendy nie wyczułam, w sumie nie zauważyłam żadnego działania na skórę. Może lekko ją nawilża i to wszystko. Opakowanie duże, produkt dość wydajny.

Sól bardziej sprawdziła się u mnie w zimie, przy rozgrzewających kąpielach stóp :)

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

średniak

Nie jestem do końca zadowolona z tej soli, ale dostałam ją w prezencie, więc nie ponosiłam żadnych kosztów. Sól ma duże i wolnorozpuszczalne drobinki, co mnie zniechęca już na wstępie. Jej działanie jest prawie niewidoczne. Dopiero jak zaczęłam ją rozpuszczać najpierw wrzątkiem w kubeczku, a potem do wanny to widziałam jak niewydajny to produkt. Zapach jest ziołowy i taki mało atrakcyjny (wolę zapachy wanilii, kokosu itp.) Nie zauważyłam wyraźnej poprawy kondycji skóry. Jedynie lekki efekt nawilżenia i wygładzenie, co jest chyba największym plusem tego kosmetyku.

Nie dla mnie ...

Jak przy każdej opinii o solach do kąpieli piszę kolejny raz że je uwielbiam. Wypróbowałam wiele różnych marek, najróżniejszych zapachach i grubościach. Muszę przyznać że ta sól nie zachwyciła mnie niestety pomimo wspaniale dużego opakowania które służyło mi szmat czasu ...

Najbardziej co mi w tym produkcie nie odpowiada to :
-zapach, zbyt mocny trochę pod męski zbyt duszący i intensywny , miał mnie relaksować i uspokajać a jeszcze bardziej rozdrażnił i sprawił że nie chciało mi się moczyć w wannie czyli efekt odwrotny od zamierzonego
-grubość soli, dla mnie za grube i strasznie wolno się rozpuszczają , nawet po wyjściu z kąpieli niektóre grudki nadal były zbite i powodowały obtarcia podczas kąpieli.

Używam tego produktu od: trzech miesiecy
Ilość zużytych opakowań: jedno skończone

Świetna!

Zacznę od tego, że niektóre recenzentki z tą solą miały do czynienia chyba jedynie przy sklepowej półce. :) Nie wiem po co pisać wyssane z palce recenzje i wprowadzać innych w błąd.
Po pierwsze, od kiedy to sól ma wytwarzać pianę i tak jak poprzedniczka wspomniała, co w soli ma się pienić ? Jeśli chce się mieć wannę pełną piany to od tego są pianki, płyny do kąpieli. Jak można wystawiać negatywną recenzję produktowi za to, że nie wytwarza piany, skoro sól sama w sobie nie ma właściwości pieniących się. To tak jakby skrytykować lody, za to, że nie są ciepłe.
Po drugie- efekt musujący. Przy tej soli z pewnością takiego efektu nie uzyskamy. Nawet producent na opakowaniu nie wspomina o pianie czy musujących doznaniach...
Po trzecie- sól ta bardzo słabiutko barwi wodę, właściwie nadaje jej jedynie lekko fioletową poświatę, więc nie wiem, jakim cudem ma plamić wannę. Stosuję ją dość długo i ani razu nie zdarzyło mi się, żeby moja wanna była fioletowa. Wręcz żałuję, że sól nie barwi wody na intensywniejszy kolor. Wtedy kąpiel byłaby jeszcze bardziej urozmaicona.
Po czwarte- Tak, zgadzam się, że kryształki soli są duże, zgadzam się, że stosunkowo długo trzeba czekać na ich rozpuszczenie. Rozumiem, że u niektórych taki stan rzeczy może powodować dyskomfort, ale żeby raniły ciało ? No bez przesady :) Jak dla mnie to, ze kryształki dość długo się rozpuszczają, jest plusem, bo fajnie masują ciało.:)
Sól zamknięta jest w plastikowym, przezroczystym słoju z nakrętką. Pojemność 1300 g wystarczy na dłuższy okres czasu.
Bogata jest w magnez, potas, cynk, jod, wapń i żelazo. Zmiękcza wodę,nadaje jej piękny i rześki zapach lawendy z nutką rozmarynu, który unosi się w całej łazience. Dla mnie taka kąpiel to idealny sposób na odprężenie po ciężkim dniu i relaks nie tylko dla ciała, ale i dla zmysłów :)
To pierwsza sól, która nie wysuszyła mojej skóry, a wręcz ją nawilżyła. Po kąpieli moja skóra jest gładka, miękka pokryta ochronnym, nawilżającym filmem, który bardzo lubię.

Może być

Sól ma bardzo fajne, duże kryształki, naturalny lawendowo-rozmarynowy zapach (żadnej chemii nie czuć) i dośc duże opakowanie. Rozpuszcza się wolno, ale tak już naturalna, gruboziarnista sól ma.

Nie pieni się, bo i co w soli ma się pienić. Niestety nie barwi też wody mimo, że kryształki mają śliczny fioletowy kolor. Nie zużyłam jeszcze całego opakowania i nie zauważyłam czy kosmetyk wywarł jakiś pozytywny wpływ na stan mojej skóry. Negatywnych skutków też brak.

Spodoba się każedmu kto lubi zapachy natury, ze sztucznymi kompozycjami zapachowymi nie ma nic wspólnego.

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

nigdy więcej

Nigdy więcej tego produktu nie kupię. Jest to najgorsza sól, którą spotkałam.

- sól ma bardzo duże krysztalki, które mnie drażnią

- można dostać ją w naturze, bardzo duże opakowanie.

- wydajność jest dobra, ale ja męczyła się z tą solą

- zapach jest beznadziejny, nie wytrzymywałam z tym zapachem dobrze, że woń bardzo krotko się utrzymywała

- sól się w ogóle się nie pieniła,

- bardzo długo musiałam czekać, żeby sól ropuściła się do końca,

- sól barwiła wannę,

Używam tego produktu od: 2013

rozczarowana :/

coz za rozczarowanie... kupilam sól dla mamy na prezent ,w sklepie nie moglam sie oprzec by nie kupic ja i wyprobowac a z nie moglam doczsekac sie kapieli. kupiulam w dorgeri natura za ok 13zl, ladne opakowanie i chyba to by bylo na tyle by sol byla jedynie ozdobą. po 1 zapch sie ulatniaw i juest troche chemiczny po 2 sól nie wytw3arza piuany co mni3e dziwi ze poprzedniczka w ogóle o czyms taim wspomniala i o jakichs musujacychy efektach w ogole nie ma mowy. po 3 sol drazni cialo co kategorycznie dyskwalifikuje dla mnie ta sól do uzycia ,mialam wrazenie ze ona wrecz rani moje ciało.. nie rozpuscila sie do konca wiec ciagle draznila moje cialo .. i oczywiscie pozostalo fioletowy osad po kapieli w wannie. jestem bardzo rozczarowana i nie polecam do uzytku jedynie do dekoracji za co pol gwiazdki

Używam tego produktu od: jeden raz
Ilość zużytych opakowań: zero

UWAGA: UZALEŻNIA

Nie jestem szurnięta na punkcie kąpieli, wolę prysznic. Ale jestem zdrowo stuknięta na punkcie zapachów. Ostatnio gościłam w domowym spa u mojej koleżanki, która w ramach podziękowania za przysługę, zafundowała mi takie rozkosze. I dla rozluźnienia po ciężkim dniu zaczęłyśmy od kąpieli.

Od samego wejścia w progi łazienki, uderzył mnie lekki, ale wyczuwalny aromat lawendy, a jest to jeden z moich ulubionych zapachów. Jak się okazało właśnie tak pachniała moja kąpiel, przyprawiona tąże solą.

Oczywiście zakupiłam sobie owo cudeńko na właśność, nie tylko ze względu na prześliczny aromat, ale także właściwości pielęgnacyjne.

ZALETY:
- jak to w GP dostajemy produkt zapakowany w proste opakowanie, w tym przypadku słoik z nakrętką;
- sól jest dość gruba, ma piękny kolorek;
- wydajność bardzo dobra, bo nie trzeba wsypać pół butli, żeby odczuć jej działanie;
- podczas pierwszych chwil w kąpieli sól bardzo przyjemnie musuje, co odczuwamy na ciele jako delikatną pieszczotę;
- nie wytwarza się duża ilość piany, raczej mamy wrażenie zmiękczonej wody, dla mnie idealne;
- tak jak wspomniałam wcześniej ogromnym atutem tego produktu jest niezwykle kojący, odprężający, wręcz uzależniający zapach, który mnie kojarzy się z nieodpartym urokiem Prowansji (ach te wspomnienia:));
- skóra po takiej kąpieli jest bardzo miła w dotyku, taka dopieszczona, absolutnie nie wysuszona, nie ma też podrażnień miejsc wrażliwych;
- cena bardzo przystępna.

Minusów nie widzę żadnych.

Polecam wszystkim maniaczkom kąpieli i zdecydowanie maniaczkom pięknych aromatów. Ten jest niezwykły, ale ostrzegam: UZALEŻNIA;)

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie