Alessandro, Hands! Up, Cream Rich (Intensywnie odżywczy krem do rąk)

Alessandro, Hands! Up, Cream Rich (Intensywnie odżywczy krem do rąk)

Intensywnie odżywczy krem Alessandro Hands! Up Cream Rich zapobiegający starzeniu się skóry bogaty w substancje aktywne. Ujędrnia skórę, dbając by pozostawała jak najdłużej w dobrej kondycji. Składniki pielęgnujące Biopearl pobudzają efektywnie odnowę komórkową i głęboko regenerują. Kompleks Biowhite zawarty w kremie Alessandro Hands! Up Cream Rich rozjaśnia plamy pigmentacyjne i zapobiega powstawaniu nowych. Uszkodzona, przesuszona skóra odzyskuje witalność, elastyczność, staje się bardziej jędrna i gładka.

Jeden z lepszych kremów do rak

Wygladza
Nawilza
Ozdywia
Tworzy ochronny woal
Ładnie się wchlania

Swego czasu pochłania te tuby z kremem do rąk. Alessandro produkuje jedne z lepszych kremów. Ten spełni oczekiwania nawet tych najbardziej wybrednych.

Uwielbiam!

Skóra na moich dłoniach jest dość mocno sucha, więc odpowiednie nawilżenie dla nich to podstawa, i właśnie ten krem spisuje się świetnie w tej roli. Doskonale nawilża, sprawia, że są aksamitne w dotyku, i co najważniejsze: efekt jedwabistych rąk utrzymuję się cały dzień.
Jego minusem niestety jest zapach, dość specyficzny: dla mnie, osoby wyczulonej na zapachy, jest niemożliwy do stosowania na dzień, ale na noc sprawuje się doskonale ;), cena jak na krem do rąk jest dość wysoka, ale moim zdaniem jest tego wart. Z tej firmy posiadam również krem do rąk "nice day", który jest świetnym uzupełnieniem tego kremu, lekki, przyjemnie pachnący, i szybko się wchłania: słowem, na dzień idealny.
Przy codziennym stosowaniu, moje dłonie odżyły. Uwielbiam!

Używam tego produktu od: około 4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Świetny na jesień

Krem dostałam w prezencie jakiś czas temu. Jeszcze nie zwariowałam, żeby na krem do rąk wydać ponad 70 zł... W każdym razie kremu używa mi się z przyjemnością, ale na kolejną tubkę na pewno się nie zdecyduję.

Krem ma 100 ml, umieszczony w szerokiej tubce wykonanej z miękkiego tworzywa, którą pod koniec spokojnie można przeciąć i wydłubać resztki. Sam krem ma dosyć gęstą formułę, chociaż nie jest ciężki. Zapach jest raczej specyficzny: jakby kremowo-ryżowy, chwilami bywa mdły, ale nie jest intensywny i nie przeszkadza mi w czasie noszenia. Kosmetyk wchłania się szybko, ale pozostawia na dłoniach film, który jednak się nie klei i nie tłuści wszystkiego dookoła. Po wsiąknięciu kremu dłonie są gładkie, wręcz aksamitne.

Używam tego kremu przede wszystkim na noc, bo ładnie regeneruje i odżywia ręce. Teraz, w trakcie jesieni, używam go też przed wyjściem z domu, bo zabezpiecza moje dłonie przed nieprzyjaznymi warunkami atmosferycznymi. Produkt ma fantastyczne działanie nawilżające - jest zauważalne i długotrwałe. Nie wiem, czy krem ujędrnia skórę i czy rozjaśnia plamy, tak jak twierdzi producent- nie mam takich problemów.

Krem nie wywołał u mnie wysypki czy swędzenia skóry. Dzięki gęstej, zbitej konsystencji jest wydajny. Bardzo dobrze nawilża i regeneruje dłonie. Przyjemnie jest go używać, jednak przez tak wysoką cenę ponownie po niego nie sięgnę.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie tuby