Ikarov, Almond Oil (Olej migdałowy)

Ikarov, Almond Oil (Olej migdałowy)

Jest olejem w 100% naturalnym. Należy do kategorii olejków najbliższych strukturze ludzkiej skóry, wyjątkowo delikatny. Posiada doskonałe właściwości pielęgnacyjne. Można go stosować do wszystkich typów skóry, w każdym wieku. W szczególności polecany jest do skóry suchej, wrażliwej i podrażnionej.
Bardzo dobrze się wchłania. Ponieważ skład jego lipidów jest najbliższy strukturze ludzkiej skóry, nazywany jest także "skórą w olejku". Doskonale zmiękcza i wygładza skórę, nawilża ją oraz łagodzi podrażnienia. Opóźnia także proces starzenia się komórek skóry. Jest jednym z najsilniejszych stymulatorów regeneracji, wzmocnienia i wzrostu włosów. Odżywia cebulki, poprawia blask i sprężystość włosa. Nie podrażnia skóry i nie wywołuje reakcji alergicznych.

UWAGA! Prosimy o ocenianie i recenzowanie właściwości wyłącznie jako samodzielnego kosmetyku, a nie składnika innych kosmetyków lub suplementu diety.

wrażliwa, alergiczna / atopowa, odwodniona, sucha
olejki do ciała i do masażu
nawilżające, przeciwzapalne, regenerujące, wygładzające, zmiękczające
bez parabenów, bezzapachowa, hipoalergiczna
bogate

Jak dla mnie najlepszy olejek do ciała i do demakijażu oczu

Olejek migdałowy Ikarov to olejek bardzo dobrej jakości. Jak dla mnie najlepszy olejek do ciała. Skóra po jego użyciu jest aksamitna i dobrze odżywiona. Zapach olejki neutralny. Używam go również do demakijażu oczu w połączeniu z wodą różaną IKAROV. Nie podrażnia oczu. Polecam i zapraszam do sklepu http://www.bioekonatura.pl

Używam tego produktu od: Olejku używam od ok. 2 lat.

Naturalny sposób na gładką skórę

To kolejny olejek migdałowy, który wypróbowałam w ciąży. Nakładam go przed snem, bo jest zbyt tłusty, żeby stosować go pod ubranie. Rano używam balsamów.

Olejek potrzebuje przynajmniej kwadransa, żeby się wchłonąć. Intensywnie nawilża i szybko koi podrażnienia. Skóra staje się jedwabista i miękka. Mam skłonności do rozstępów i kilka takich pamiątek z okresu dojrzewania, kiedy intensywnie rosłam. Obawiałam się, że w ciąży rozstępy też się pojawią. Na szczęście tym razem udało się ich uniknąć. Na kilka dni przed porodem moja skóra jest elastyczna, gładka.

Olejek ma bardzo krótki, naturalny skład. Jest konserwowany wyciągiem z rozmarynu. Zapach jest niemal niewyczuwalny. Zapakowany jest w zwykłą, plastikową buteleczkę. Przelałam go do butelki po poprzednim olejku, która ma wygodną pompkę, dzięki czemu olejek łatwiej jest dozować.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego