Naturado, Lait Hydratant Après Solaire Corps & Visage [Suncare Mike Face & Body] (Regenerujące mleczko po opalaniu)

Mleczko po opalaniu do twarzy i ciała wzmacnia naturalne mechanizmy obronne skóry przy jednoczesnym utrzymaniu opalenizny.
Łagodzi, nawilża intensywnie i pomaga zregenerować skórę po opalaniu. Bogate w odżywcze składniki aktywne, nietłuste, o przyjemnym delikatnym zapachu, łagodzi uczucie podrażnienia od nadmiernego nasłonecznienia.
Gładka i kremowa struktura kremu powoduje, że łatwo się go aplikuje. Produkt 100% naturalny.

Nie tylko po opalaniu

Kupiłam z zamiarem stosowania nie tylko po opalaniu, ale również do codziennej pielęgnacji mojej wrażliwej skóry. Nazwa sugeruje lekkie mleczko, a to jest raczej gęsty balsam. Taka konsystencja nawet bardziej mi odpowiada. Aksamitna i treściwa. Wygodnie się rozsmarowuje i szybko wchłania nie zostawiając lepkiej warstwy. Skóra jest jedwabista i miękka. Cudownie nawilża i szybko koi podrażnienia.

Mleczko ma bardzo przyjazny skład dla wrażliwej skóry. Bez parabenów, silikonów i sztucznych konserwantów. Kosmetyk naturalny, z certyfikatem Ecocert. Aplikacja jest prosta i higieniczna dzięki opakowaniu z dozownikiem. Dobrze widać, ile mleczka jeszcze zostało w środku. Miałam tylko trochę problemów z wydobyciem końcówki mleczka, bo dozownik już go nie łapał. To w zasadzie jedyna wada.

Chętnie kupię kolejne butelki, ale teraz, po sezonie wakacyjnym, ciężko je dostać.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: cała butelka