Giorgio Armani, Si EDP

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń
REKLAMA

Woda perfumowana dla kobiet Si od Giorgio Armani to szyprowo-owocowy zapach. Na samym początku odurzą Cię słodkie nuty czarnej porzeczki. Ich intensywność po chwili lekko przełamują akordy frezji i róży. Doskonałe wrażenia zapachowe, które pobudzą wszystkie Twoje zmysły, uzupełnią na koniec drzewne aromaty ambroksanu, paczuli i nuty rozgrzewającej wanilii, występujące w bazie zapachu. Zapach został zainspirowany współczesną, odważną, silną i niezależną kobietą, która nie boi się wyrażać swoich emocji. Flakon zapachu w pełni współgra z aromatami i łączy w sobie prostotę z prawdziwą włoską elegancją.

59% jesień/zima 41% wiosna/lato

Może być

Niewątpliwie jest to zapach kultowy, zamknięty w eleganckim flakonie, który zna chyba każdy.

Zapach jest typowo klasyczny, zaryzykowałabym nawet stwierdzenie, że pospolity. Na początku czuć nuty owocowe, przyjemnie przebija się porzeczka. W miarę rozwijania zapachu ujawniają się nuty kwiatowe i drzewne.

Absolutnie nie jest brzydki czy nieprzyjemny. Jednak znam wiele perfum sieciówkowych , które pachną niezwykle podobnie lub wręcz identycznie i są znacznie bardziej przyjazne dla portfela.

Podobają mi się i mogłabym je nosić na co dzień, jednak wolę bardziej charakterystyczne zapachy. Ten jest zapachem jakich wiele i który można poczuć kilka razy dziennie przechodząc obok ludzi na ulicy.

Trwałość zarówno na skórze i na ubraniach jest zadowalająca i bez problemu utrzymują się one cały dzień.

Czuć “piniondz i k(l)asę “ :D taki jest Si Armani

Z marką Armani znam się dość dobrze jeśli chodzi o asortyment perfum,uwielbiam Code,Manię,Lei/She a Si Intense potrafią obezwładnić,przynajmniej na mnie zrobiły piorunujące wrażenie :D.

Armani to dla mnie klasa sama w sobie,kobiecość,wdzięk,elegancja i seksapil.
Niestety nie dane było załapać się do testów z Klubu Recenzentki ale dzięki jednej z perfumerii przy zamówieniu otrzymałam w prezencie próbkę perfum klasycznego Si Armani.

Na mojej toaletce są różne zapachy znajdują się tu owocowe,kwiatowe czy szyprowe moimi faworytami są Valentino Valentina,CH Good Girl,Lancome La Vie est Belle,Armani My Way,Armani Code,CK Euphoria,Versace.
Czy Si znajdzie się wśród moich faworytów ..niestety ale nie,owszem są piękne,wyraziste,kwiatowe,niebanalne i inne od wszechobecnej słodyczy ale po prostu nie są MOJE,nie czuję się w ich otoczeniu zbyt dobrze,na mojej skórze niezbyt ładnie układa się frezja z różą i u jest właśnie tak samo paczula,wanilia i czarna porzeczka praktycznie jest przytłoczona kwiatami.
Trwałość perfum to mistrzostwo,czułam je na sobie przez cały dzień a gdy tylko na powietrzu zawiał wiatr zapach wirował i roztaczał swój czar wokół mnie,jednak mnie nie oczarował,próbka wystarczyła mi na tydzień testów i ładniej się układał na mojej na skórze w chłodniejsze dni,tak jak zauważyła to meduzka13 zapach jest zmienny i najlepiej testować na ciele.

O ile Si Passione idealnie ze mną współgrały to Si Armani według mnie są piękne ale nie na mnie :),za to w perfumerii rozstałam porażona piorunem za sprawą Si Intense w czarnym flakonie,to jest po prostu magia!Chyba czas zacząć pisać list do Mikołaja i być grzeczną :D.

fajne perfumy na codzień

Bardzo lubię ten zapach, jest delikatny, trwały i niemęczący, przypomina mi zapach pudru :D Perfum nie czuję na sobie - jedni to lubią, inni nie, używam je do pracy i są dla mnie super perfumami na dzień

Wykorzystała: kilka próbek

Całoroczny.

ARMANI SI ma niezaprzeczalny urok. Może się podobać. Jeden z piękniejszych zapachów od Armaniego. Głównie to miks czarnej porzeczki (liść) z wanilią na drzewnej bazie. W tle kwiaty i paczula. Ambroksan śmiało sobie poczyna podkręcając zapach o lekko animalne nuty ("nowa" szara ambra, syntetyczna oczywiście).
Bezpieczne na prezent, zdecydowanie całoroczne.

ZALETY:

- Piękny, minimalistyczny, szklany flakon z jasno-bursztynowym płynem i czarnym, porządnym korkiem.

- Kobiece.

- Bezpieczny wybór na prezent.

- Komplementogenne.

- Wpisują się w obecne trendy.

- Dobra projekcja.

- Słodkie ale nie przesłodzone.

- Eleganckie.

WADY:

- Bardzo popularny a przez to mało wyjątkowy, komercyjny.

- Cena.

- Słabe parametry. Krótko się utrzymuje na skórze (na ubraniach nieco lepiej).

Klasyk ♥

Spośród wszystkich zapachów od Armaniego ten najbardziej przypadł mi do gustu.

Perfum aplikuje szczególnie za uszami oraz w wzięciu łokcia, w ten sposób zapach utrzymuje się cały dzień a nawet dłużej.

Na mojej skórze wyczuwalnym zapachem jest wanilia. Si idealnie sprawdzi się do pracy czy na wieczorne wyjście.
Dodatkowo posiada piękną buteleczkę, która fajnie prezentuje się na półce :)
Polecam.

Jestem na tak!

Klasyczny, ultrakobiecy, piękny...
Si od Giorgio Armani to szyprowo-owocowy zapach. W pierwszej chwili czuć zaskakująco intrygujący zapach czarnej porzeczki. Później wyczuwalne są nuty drzewne, róża, odrobina wanilii, paczula... Zniewala. I co sprawdzone, zachwyca płeć przeciwną ????❤️
To zapach dla silnych, odważnych, eleganckich kobiet. Zdecydowanie dodaje pewności siebie, podkreśla nasze naturalne piękno. Trwałość oczywiście bez zarzutu.

Zapach idealny

Kupiłam w drogerii podczas promocji. To był świetny wybór. Uwielbiam jego słodki , nie drażniący zapach. Można się rozmarzyć ! Plus i to duży za proste i klasyczne opakowanie. Dla osób lubiących delikatne , słodkie, owocowe zapachy .

Lubię bardzo.

Perfumy są z kategorii tych słodkich, mało tutaj zapachów kwaskowatych. Wg mnie bardzo wyważone i dobrze skomponowane. Nadają się dla kobiet o szerokim przedziale wiekowym, gdyż zapach jest dosyć uniwersalny, ale nie banalny. Pięknie się rozwijają, mają długi ogon. Trwałość na mojej skórze w porządku. Dla mnie jest to najlepszy wariant perfum z serii Si :). Polecam zdobyć/kupić próbki kobietom, które lubią słodsze perfumy (jednak dla mnie nie jest to taki mocno słodki zapach, dlatego może spodobać się kobietom, które lubią subtelniejsze zapachy).

Przepiękny

Powiedz Tak dla Si od Giorgio Armani, ponieważ to przepiękny zapach, który uwodzi od pierwszego użycia. Zapach Giorgio Armani to zapach stworzony dla nowoczesnej, stylowej i pełnej energii kobiety.
Przepiękny prosty flakon ukazuje prawdziwy włoski styl.
Zapach Giorgio Armani bardzo długo się utrzymuje.

Lubię

To nie jest mój pierwszy kontakt z Si. Używam ich zimą od 2 lat. Doskonała, otulająca kompozycja jagodowych owoców i słodkich kwiatów, zakończona akordami kremowej wanilii z drzewnym pazurem. Zimą otula, jak ciepły szal, ale nie męczy. Klasyczny i pasujący (jak widać i czuć) do wielu, może dlatego że nie jest specjalnie skomplikowany, ale za to naprawdę przemyślany i dopracowany.
Trwałość, na mnie ok. 6-7 godzin. Ogon średniej długości.
#klubrecenzentki

Używa produktu od: próbka

Idealny na codzień i nie tylko! :)

Wystarczyło kilka psiknięć aby zebrać za każdym razem wiele komplementów o tym zapachu. Delikatny, idealny na codzień, a mimo to ma coś w sobie, że do siebie przyciąga. Idealny, na pewno do niego wrócę. Wyczuwalna jest w nim czarna porzeczka otulona wanilią. Nutą głowy to mandarynka i bergamotka. Nutą serca to neroli i jaśmin. Nutą bazy to wanilia i bursztyn. Perfumy są bardzo wydajne, wystarczą na długo. Zdecydowanie jest to produkt z górnej półki. Opakowanie jest przepiękne. Perfumy utrzymują się na ciele bardzo długo, a na ubraniach nawet do kilku dni. Jestem bardzo zadowolona i cieszę się, że mogłam wziąć udział w testowaniu. :)

Używa produktu od: próbka

Najlepsza wersja Si

Z wszystkich dostępnych zapachów Si, które otrzymałam do testu, te przypadły mi do gustu najbardziej. Mają szyprowo-owocowy charakter, który daje się poznać jako mocny, intensywny zapach, ale jednocześnie słodki. W trakcie dnia zapach zmienia się w delikatniejszy, a dzieje się tak ze względu na występujące w zapachu nuty kwiatowe. Zapach ten zasługuje przede wszystkim na duży plus za trwałość. Użyte rano potrafią zaskakiwać nawet wieczorem. Flakon bardzo gustowny. Nie jest to do końca mój idealny zapach, ale na większe okazje z chęcią będę po niego sięgać.