Eubiona, Repair sShampoo Klettenwurzel Arganöl (Szampon regenerujący do włosów osłabionych i farbowanych)

Osłabione i farbowane włosy potrzebują intensywnej pielęgnacji i odżywienia. Wyciąg z korzenia łopianu wzmacnia matowe i łamliwe włosy, które stają się wygładzone i lśniące. Olej arganowy ma zbawienne działanie naprawcze na skórę głowy.
Wolny od PEG, syntetycznych barwników, zapachów oraz konserwantów.
Delikatna, łagodnie oczyszczająca formuła odpowiednia nawet dla wrażliwej skóry.
100 % składników pochodzenia naturalnego.
12.42 % składników z rolnictwa ekologicznego.
99.3 % składników z rolnictwa ekologicznego.

Kolor na dłużej

Używałam go przez kilka miesięcy na zmianę z szamponem do włosów przetłuszczających się. Zauważyłam, że szampon Eubiony przedłuża trwałość koloru. Jest głęboki i żywy kilka tygodni dłużej niż przy stosowaniu innych szamponów. Dzięki łagodnej formule nadaje się do atopowej skóry. Nawilża skórę głowy i łagodzi podrażnienia.

Szampon dobrze się pieni, mimo że nie zawiera SLS. Nie plącze włosów. Łatwo się rozczesują i ładnie układają. Po wysuszeniu są lśniące i gładkie. Wyglądają lekko i świeżo przez dwa dni po umyciu.

Bardzo podoba mi się zapach szamponu. Delikatny i orzeźwiający.

Podsumowując, to skuteczny szampon o naturalnym składzie. Przyjazny dla moich włosów i środowiska.

Używam tego produktu od: używałam przez kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: cała butelka