Orientana, Krem do twarzy `Drzewo sandałowe i kurkuma`

Orientana, Krem do twarzy `Drzewo sandałowe i kurkuma`

Delikatny, odżywczy krem na bazie masła shea i masła kakaowego wzbogacony olejkiem z drzewa sandałowego i kurkumą, które dzięki swoim właściwościom odżywiają, nawilżają, ujędrniają, a także chronią nawet najbardziej wymagającą skórę.
Olejek z drzewa sandałowego wspaniale pielęgnuje skórę suchą i odwodnioną, działa kojąco i łagodząco. Świetnie regeneruje cerę dojrzałą. Ma działanie nawilżające i tonizujące.
Kurkuma zawiera barwniki (tzw. kurkuminoidy), które niwelują przebarwienia skóry. Ponadto, działa przeciwzapalnie i bakteriobójczo. Znana w Indiach jako święta roślina, ze względu na swoje dobroczynne właściwości doskonale odżywia skórę spowalniając procesy starzenia, a także chroni ją przed wpływem szkodliwych czynników środowiska.

Świetny na zimę dla cer tłustych i mieszanych

Po totalnym zapchaniu, jakie zafundował mi krem Nantes, szukałam produktu, który ukoi i oczyści moją cerę. Na żółtą Orientanę padło głównie ze względu na zawartość kurkumy. Trochę się naczytałam o jej dobroczynnym działaniu na zanieczyszczoną cerę, niestety, barwiące działanie maseczek domowych odstraszało (ktoś wie, jak jest z gotową maseczką proszkową?).

W plastikowym słoiczku znajduje się 50g produktu. Zawartość jest zabezpieczona fabrycznie folią aluminiową niemożebnie trudną do usunięcia w całości. Zerwać się tego za jednym zamachem po prostu nie da. Cóż, trudno. Mimo sterczących farfocli folii i ascetyczności, opakowanie przyciąga wzrok i cieszy oko. No i nie pęka, co chyba najważniejsze. Chociaż przezroczysty słoik najlepszym rozwiązaniem dla kremu IMHO nie jest.

Orientana pachnie dość intensywnie i przyjemnie, z lekką nutą sandału. Aplikuje się z lekkim poślizgiem. Wchłania się szybko, niestety, niekoniecznie do matu. Dla osób nie wychodzących z domu bez make upu nie powinno być to jednakże zbytnim problemem - wszelkie moje kolorowe mazidła bardzo ładnie się na nim rozprowadzają bez osłabienia efektu matującego. Jako że jest to produkt przeznaczony do każdego rodzaju cery, efekt nawilżenia i natłuszczenia jest dość silny (masło shea i kakaowe odpowiednio na drugim i trzecim miejscu w składzie). Nie miałam na szczęście wrażenia, żeby działał na moją cerę, skłonną do zanieczyszczeń, mieszaną w kierunku tłustej, przeciążająco czy też zapychająco.

Pozytywne rezultaty stosowania zauważyłam po kilku tygodniach. Zaskórniki nieco zbladły, cera nabrała gładkości, a pryszcze wyskakiwały wyraźnie rzadziej. Kosmetyk poradził sobie świetnie z ochroną skóry podczas okresu jesienno-zimowego, zapewniając ukojenie i zapobiegając przesuszeniu. Jest to pierwszy od paru ładnych lat krem do twarzy, którego ponowny zakup poważnie rozważam. Mimo nieco kontrowersyjnego składu, nie zrobił mi najmniejszej krzywdy i nie zapchał; wręcz przeciwnie, udało mu się pozamiatać po swoim komedogennym poprzedniku. Dzięki niemu widzę coraz mniejszy sens w wydawaniu kroci na ekskluzywną kosmetykę selektywną. Polecam, bo naprawdę warto.

Używam tego produktu od: trzy i pół miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Rewelacyjny!!

Jestem w trakcie drugiego opakowania tego kremu i póki co nie zamienię go na żaden inny. Świetnie wygładza i odżywia skórę. Sprawia, że staje się rozjaśniona, wycisza zaczerwienienia, niweluje suche miejsca. Bardzo dobrze nawilża, nie podrażniając i nie zapychając (a mam cerę bardzo podatną na to), mam wrażenie że wręcz zapobiega powstawaniu niespodzianek i goi te, które już powstały. Do zapachu można się przyzwyczaić. Naprawdę gorąco polecam, świetny, naturalny kosmetyk!!

Używam tego kremu od roku i uważam, że jest świetny!

Używam tego kremu od roku i uważam, że jest świetny! Stosuję raz dziennie, na noc. To opakowanie starczyło praktycznie na rok więc mega wydajny! Kolor skóry mam teraz bardziej jednolity, nie ma przebarwień i zaczerwienień. Fajnie nawilża skórę, chroni przed przesuszeniem. Ma bardzo dobry skład i pachnie ładnie, perfumami <3

Świetny!

Przygodę z tym kremem zaczynałam od próbeczek, od razu przekonalam się że warto go kupić! Krem ma dość tłustą konsystencje ale ładnie się wchłania. Latem stosuje go tylko na noc, jak dla mnie jest troszkę za ciężki pod makijaż w upalne dni. Po nałożeniu go wieczorem buzia rano jest mocno wygladzona i odżywiona, do tego ma piękny orientalny zapach :) czuć że działa ! Polecam :)

Orientana

Po użyciu tego kremu moja skóra stała się gładka, miękka, delikatna i nawilżona. Dodatkowo krem ma ładny, subtelny zapach. Nie uczulił mnie, ani nie podrażnił. W małym stopniu również zniwelował zaczerwienienia na mojej twarzy, być może po dłuższym stosowaniu uda się je zredukować. Uważam, że jest zdecydowanie wart swojej ceny.

Krem jest genialny!

Krem jest genialny! Używam go od kilku miesięcy i zauważyłam, że ujednolicił kolor mojej skóry, zniknęły czerwone plamki i przebarwienia. Mam skórę wrażliwą i atopową, ale nie zauważyłam, żeby ją uczulał albo podrażniał. Stosuję go regularnie na noc i mam delikatną, nawilżoną skórę. Zapach jest niecodzienny, ale bardzo ładny, perfumowany, mi się podoba chociaż dla niektórych może być za mocny. Cena na pierwszy rzut oka może się wydawać dość wysoka, ale krem jest wydajny i starcza na kilka ładnych miesięcy.

Ideał

Kupiłam ten krem w sumie przypadkowo, bardziej zainteresowana marką niż konkretnym produktem, ale okazał się strzałem w dziesiątkę. Początkowo obawiałam się, że może zapychać, ponieważ ma dość gęstą konsystencję i wydaje się być ciężki, ale całe szczęście nic takiego nie miało miejsca. Zimą, przy większym wysuszeniu skóry daje niesamowite ukojenie, latem używam go jako krem na noc.

Super

Bardzo dobry krem, nawilża, wygładza cerę i uspokaja ją, widziałam rano efekty jego stosowania na noc. Uratował mnie też na urlopie, gdy codziennie przypiekałam się na słońcu. Bardzo przyjemnie pachnie, nie jest też drogi, a ma dobry, naturalny skład. Jeden z moich top 2.

Jestem zachwycona

Nie spodziewałam się, że ten krem zrobi na mnie takie wrażenie. Najpierw zrezygnowałam z zakupu z powodu ciężkiego zapachu. Później zapomniałam o jego istnieniu. A wreszcie potrzebowałam kupić stacjonarnie krem na noc z dobrym składem i pani w Hebe przypomniała mi o jego istnieniu.

Ten krem jest świetny. Po dłuższym stosowaniu nie przeszkadza mi też jego zapach (który wynika zresztą z substancji aktywnych, a nie perfum dodanych do kremu). Obecnie w okresie letnim stosuje go jedynie na noc. Zimą byc może nada się dla mnie równiez na dzień, przynajmniej w dni kiedy się nie maluję.

Pozostawia skórę nawilżoną i zregenerowaną. Nada się idealnie dla skóry z pierwszymi oznakami starzenia. Pozostawi twarz miękką i cudowną w dotyku. A do tego nie pogorszy stanu cery skłonnej do zapychania i wyprysków. Wszystko ładnie goi się przez noc, wstajemy z promienną, ukojoną skórą.

Uwielbiam to SŁOŃCE :)

Ten krem to jakiś 8 cud świata. Jest doskonały pod każdym względem. W przeciwieństwie do wielu naturalnych kremów naprawdę coś robi a nie tylko jest. Ale od początku...

Kremik ma żółty kolor, maślaną konsystencję i wspaniały, orientalny zapach który ubóstwiam. Mimo, że zapach jest intensywny nie przeszkadza mi to bo kojarzy mi się z działaniem tego kremu i z przyjemnym zakończeniem dnia, bo kremu używam tylko na noc (na dzień krem z filtrem- Skin79- również genialny). Po nałożeniu kremu od razu czuć, że buzia jest miękka, dobrze zaopiekowana i szczęśliwa. Wyraźnie odczuwam usunięcie napięcia i ukojenie. Rano wstajemy z nawilżoną, promienną buzią. Krem usuwa wszelką szorstkość skóry, zmiękcza, super nawadnia pozostawiając ochronną warstewkę na twarzy.
Poza tym ŚWIETNIE łagodzi podrażnienia, zaczerwienienia niczym plaster miodu położony na twarz.
Jestem nim zachwycona. Wreszcie naturalny krem, który nie jest tylko dla nastolatek ale także dla wymagających cer dorosłych 30+.
Wiele razy uratował moją buzię kiedy potrzebowała solidnej dawki odżywienia i złagodzenia.

Dodatkowo kremik jest bardzo wydajny, ma fajny, prosty, lekki słoiczek dzięki czemu można go zabierać w podróż.

Produkt ten będzie idealny do każdego rodzaju cery a zwłaszcza takiej, która wymaga odżywienia, ukojenia, regeneracji. Nie przetłuszcza twarzy, ponieważ świetnie nawilża i tym samym nie wzmaga produkcji sebum. Ze względu na zawartość antybakteryjnej kurkumy działa wręcz leczniczo i gojąco na stany zapalne.

Jednym słowem- mój niezbędnik w kosmetyczce! Mam kilka kremów ale ten musi być zawsze obecny.

Cały produkt kojarzy mi się ze słońcem, orientem, ciepłem i kolorowymi Indiami. To taki pozytywny akcent na koniec dnia. Wystarczy odkręcić wieczko i przenosimy się w nieco inny, pachnący wymiar gdzie wszystko tańczy i śpiewa :)

Dobry, aczkolwiek zapach trochę duszący

Krem fajnie nawilża skórę twarzy, sprawia że jest delikatna. Najczęściej stosuję na noc, bardzo szybko się wchłania. No i nie podrażnia mojej atopowej skóry, z czym mam wielki problem. Ma bardzo dobry skład i zważając na to cena nie jest wygórowana. Poza tym wystarczy nałożyć niewielką ilość. Trochę drażni mnie tylko zapach - mocny, chwilami duszący.

Cudowny

Krem kupiłam sobie w zestawie świątecznym wraz z peelingiem i kremem na dzień. Wszystkie trzy produkty bardzo dobrze mi się sprawdziły.

Krem znajduje się w lekkim plastikowym opakowaniu. Pachnie... ach bosko. Lekko orientalnie, kwiatowo. Uwielbiam ten zapach, chociaż na pewno znajdą się osoby, którym będzie przeszkadzał. Ja dość długo czuję go na skórze i dla mnie jest to na plus.

Krem jest dosyć treściwy, pewnie dla większości osób lepiej sprawdzi się na noc. Bardzo dobrze nawilża, nie powoduje żadnych niedoskonałości, skóra rano wygląda ładnie, jest odżywiona i miękka.

Produkt ma przyjemną konsystencję, jednak lekka warstwa cały czas pozostaje na skórze. Nie powiedziałabym, że jest tłusty, jest po prostu bardzo treściwy.

Dla mnie to taki odżywczo-nawilżający krem na noc.

Bardzo fajny krem:)

Krem w pełnej wersji kupiłam po przetestowaniu próbki produktu.
Produkt fajnie nawilża skórę. Zauważyłam również że nakładany na noc świetnie radzi sobie z małymi niedoskonałościami.
Nie polecam go jednak pod makijaż. Ma dość bogatą konsystencję.
Ma on przepiękny zapach ale bardzo intensywny-pewnie nie każdemu się spodoba. Dla mnie idealny.