Organique, Basic Cleaner, Enzymatic Peeling (Peeling enzymatyczny)

Organique, Basic Cleaner, Enzymatic Peeling (Peeling enzymatyczny)

Peeling enzymatyczny z papają, ananasem i kwasami AHA, przeznaczony dla każdego typu cery. Delikatnie ale skutecznie złuszcza zrogowaciały naskórek i oczyszcza pory skóry z nadmiaru sebum. Ekstrakty ziołowe i GemmoCalm® zapewniają ochronę, redukują podrażnienia, przywracają komfort wrażliwej skórze. Po zabiegu cera odzyskuje blask, jest doskonale przygotowana do dalszej aplikacji kosmetyków.

wygładzające, oczyszczające, rozświetlające
w słoiku
enzymatyczne
mieszana, normalna, sucha, tłusta

Tere fere. Enzymatyczny to on jest tylko z nazwy.

Zalety:

– opakowanie (lubię słoiki, wygodne)

Wady:

– ocean substancji zapachowych
– złuszcza to on kieszeń z pieniędzy
– brak jakiegokolwiek efektu złuszczenia
– nie oczyszcza porów
– nie reguluje sebum
– skóra wygląda tak samo jak przed zabiegiem
– substancje zapachowe w składzie!!! (ile tego jest, matko)

Ogólnie: nie polecam, a cena przy takim działaniu i składzie to skandal. Bubel.

Cudo

Jest to mój ulubiony produkt z kategorii peelingów enzymatycznych. Jest gęsty, bez drobinek i przypomina trochę krem. Po nałożeniu czuć delikatne mrowienie skóry, dość przyjemne. Skóra jest rzeczywiście oczyszczona, gładka i przy regularnym stosowaniu rozjaśniona. Co ważne nie podraznia i sprawdzi się przy każdym typie cery.

Na 4 gwiazdki

Mam cerę mieszaną, skłonną do zaczerwienień dlatego najczęściej sięgam po peelingi enzymatyczne, szukam ideału. Ten peeling jest bardzo dobry, ale w moim przypadku powoduje nadmierne wyświecanie się cery. Produkt zamknięty jest w plastikowym słoiczku, na nakrętce są ładnie wytłoczone napisy. Z łatwością można peeling wydobyć do samego końca. Kosmetyk jest gęsty, nakładam go pędzelkiem, dobrze się rozsmarowuje, a po dłuższym czasie zastyga. Jak już tak mocniej zastygnie to dosyć długo go zmywam, bo mocno się trzyma skóry. Dla mnie pachnie jakoś tak nijako. Skóra po nim jest bardzo dobrze oczyszczona. Do tego jest miękka i wygładzona. Pory są ściągnięte. Jest uczucie zmatowienia, ale w moim przypadku bardzo krótkotrwałe, bo potem szybko świeci się cała moja twarz. Nie podrażnił mnie, nie spowodował zaczerwienienia. Używałam go raz na tydzień przez kilka miesięcy, jest wydajny. Polecam!

peeling enzymatyczny

bardzo fajny peeling i ja np. uzywam go co 4-5 dni bo jednak cere mam dosc ciezka ale jednak jezeli mam wybrac jakis peeling to wlasnie enzymatyczny. naskorek przez ten peeling jest b ardzo skutecznie usuwany wszelkie zaniczyszczenia. przede wszystkim jak sie otwiera sloiczek to uderza w nos super zapach. bardzo lubie go. dodatkowo lubie konsystencje i to jak fajnie sie peeling rozprowadza po skorze. ogolnie skora po nim jest super delikatna i oczyszczona. opakowanie jest tez idealne. sama mam juz go ktorys raz z kolei i zawsze znajde jakis posob w jaki moge je wykorzystac. ogolnie za pierwszym razem sie zdziwilam lekkim szczypaniem al to normalne i zwyczajnie luszczy sie skore. no i ostatni plus to wydajnosc. cena jest zatrwazajaca ale wydajnosc jest calkiem poprawna jak na takie opakowanie.

Polski hit!

Mój ulubiony peeling enzymatyczny - ma świetny skład (enzymy z papają, ananasem i kwasy AHA, bez parafiny, sylikonów, SLS), przyjemnie się go stosuje, to Polska marka i przede wszystkim działa! Nie podrażnia nawet wrażliwej skóry i świetnie oczyszcza skórę z nadmiaru. Jest bardzo wydajny i przyjemnie pachnie. Zdecydowanie mój ulubiony kosmetyk tej marki

Nie widać efektów

Moja cera chyba po prostu nie lubi się z peelingami enzymatycznymi - po prostu nie widzę po nich żadnych efektów. Owszem, skóra po użyciu tego produktu była fajnie nawilżona, nie ściągnięta, ale większych efektów podczas stosowania nie widziałam.
Produkt jest dość drogi, ale wydajny. Ładnie pachnie. Sposób aplikacji jest raczej niewygodny - nakładamy na 5 minut, po czym przez kolejne pięć masujemy wilgotnymi dłońmi.

Uwielbiam go na tyle, że nie wyobrażam sobie pielęgnacji cery bez niego

Na wstępie zaznaczę , że jest to chyba najlepszy enzymatyczny peeling jaki stosowałam do tej pory.

Ma konsystencję gęstą, takiego kremu z glinką, zamknięty jest w plastikowym pojemniczku odkręcanym o minimalnej szacie graficznej , zapach bardzo delikatny. Bez żadnych drobinek.

Moja skóra jest mieszana w kierunku suchej.

Jak używałam?
Na lekko zwilżoną skórę, nakładałam jak maseczkę i po 5 minutach mokrymi dłońmi zaczęłam masować twarz i szyję okrężnymi ruchami , następnie spłukiwałam. Podczas aplikacji czuć jest delikatne mówienie skóry, ale nie jest to absolutnie żadne podrażnienie. Używam go dwa razy w tygodniu. Przy wieczornym oczyszczaniu.

Efekt po tym peelingu przeszedł najśmielsze oczekiwania.

Skóra rozjasniona, idealnie oczyszczona z nadmiaru sebum i innych zanieczyszczeń, gładka i bez żadnego uczucia sciagnięcia. Jak aksamit.

Mega oczyszcza. Pory są ściągnięte.
Jestem zachwycona efektem jaki on daje.

Skład zachęca do wypróbowania. Jedynie co może odstraszać to cena ale dla mnie warty jest każdych pieniędzy szczególnie , że są peelingi w tej samej cenie a guzik działają.

Sprawdzi się przy każdym typie cery. Wrażliwej, naczynkowej , normalnej czy tlustej.
Jest delikatny a robi robotę w działaniu. O żadnym podrażnieniu nie może być mowy. Cudo!

Reasumując:
Świetny peeling enzymatyczny.

Cudowny

Proszę Państwa - jest to hit.

Peeling kosztuje około 80-90zł, więc nie jest najtańszy ale warto (!) go wypróbować. Wygładza, przyspiesza gojenie się niedoskonałości, ściera martwy naskórek i jest przy tym mega delikatny (a mam skórę wrażliwą), nie powoduje podrażnień. Cera cudownie oczyszczona. Oprócz tego, jest bardzo wydajny, całkiem ładnie pachnie i ma dobry skład. Ja używam razem z żelem i tonikiem z tej samej serii (w ogóle ta seria Basic Cleaner jest moim zdaniem jedną z najlepszych wyprodukowanych przez Organique). Polecam - widać różnicę na plus jeśli chodzi o kondycję skóry. No i opakowanie śliczne <3

Świetny

Świetny peeling. Gładka, nawilżona, oczyszczona skóra, żadnych suchych skórek. Nie podrażnia, nie uczula. Lekko ściąga pory. Powiedziałabym nawet, że łagodzi istniejące już podrażnienia.
Naprawdę gratulacje, bo każdy kosmetyk typu peeling, czy maska oczyszczająca podrażnia moją skórę mniej, lub bardziej i nie spodziewałam się w tym przypadku niczego innego(już byłam przygotowana i czekałam z kremem łagodzącym w ręku hehe)... A tu proszę. Jednak takie cudo istnieje.
Jest bardzo wydajny, więc cenę można przeżyć.

odkrycie!

Jest to najlepszy peeling jakiego używałam. To co robi ze skórą jest nie do opisania! Pięknie nawilża, zmniejsza widoczność porów, wygładza i poprawia koloryt. Można użyć go przed większym wyjściem, ponieważ pod makijaż sprawdzi się idealnie- skóra będzie wygładzona i odżywiona. Jedynym minusem jest cena, ale myślę, że mimo wszystko jest jej wart!

Świetny

Ze względu na mieszaną, wrażliwą, naczynkową cerę stosuję tylko peelingi enzymatyczne. Powyższy z marki Organique używałam kilka miesięcy i byłam z niego bardzo zadowolona.
Najważniejszą zaletą jest działanie. Skóra po użyciu jest wygładzona i oczyszczona. Wiadomo, że peeling nie poradzi sobie z dużymi niedoskonałościami czy zaskórnikami, ale pomaga je minimalizować. Nie podrażnia, nie uczula i nie wysusza skóry.
Kometyk ma dość gęstą konsystencję, ale bez problemu się nakłada i spłukuje. Może delikatnie szczypać na początku, ale ten efekt mija po chwili.
Zapach delikatny, niedrażniący. Opakowany w słoiczek, dzięki czemu można zużyć peeling do końca. Jedno opakowanie wystarczyło mi na około pół roku używania.
Z chęcią do niego wrócę, chyba że znajdę coś lepszego w niższej cenie.

Must have!

Doskonały produkt. Po użyciu go skóra na mojej twarzy jest gładka, miękka i doskonale przygotowana do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Odkąd go odkryłam nie wyobrażam sobie mojej kosmetyczki bez niego. Idealny produkt do każdego rodzaju cery. Dużo lepsza alternatywa peelingów mechanicznych. Do tego naturalny skład. Ten peeling ma wszystko czego oczekuję od kosmetyków złuszczających i pielęgnujących.