Isana, Hair Professional, Locken Spulung (Odżywka do włosów kręconych)

Isana, Hair Professional, Locken Spulung (Odżywka do włosów kręconych)

Odżywka do włosów kręconych wspomaga witalność i naturalną sprężystość loków aż po same końce, ułatwiając w sposób optymalny ich rozczesywanie. Specjalna formuła pielęgnacyjna z pantenolem i prawdziwymi proteinami z pszenicy pielęgnuje zniszczone włosy, dodając lokom blasku. Odżywka dostarcza intensywnego nawilżenia - aby loki wyglądały na zadbane, a skóra głowy była zdrowa. Do codziennej pielęgnacji, nie zawiera silikonów i parabenów, pH przyjazne dla skóry.
Wmasować delikatnie w wilgotne włosy, pozostawić na krótko, następnie starannie spłukać. W razie potrzeby zabieg powtórzyć. Do osiągnięcia optymalnego efektu pielęgnacji polecamy stosowanie szamponu do włosów kręconych Isana Hair Professional.

Przeciętna odżywka do włosów....

+ładnie pachnie, chociaz pod koniec opakowania ten zapach troche już mi sie znudził
+ułatwia rozczesywanie
+dadaje blasku
+nawilża, ale bez rewelacji
+faktycznie podkreśla skręt włosów, ale dla mnie to akurat nie jest bardzo ważne, bo nie lubie kreconych włosów
+wydajna
+łatwo sie rozprowadza na włosach ze względu na lekką konsystencje
+niska cena (5 zł na promocji)

troche obciążała mi włosy i na drugi dzień były już nieświeże, jednak to nie do końca jej wina. Po prostu nakładałam ją na włosy w zbyt dużej ilości,

Używam tego produktu od: ok. 3 miesiące

Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte opakowanie

Niestety

Skusiłam się na tę odżywkę, gdy zobaczyłam ją na jakimś blogu, dodatkowo zajrzałam na wizaż i widząc, że ma wręcz bardzo dobre oceny pobiegłam po nią do Rossmanna, akurat była na promocji.

Niestety, u mnie się nie sprawdziła. Nie wiem co z nią teraz zrobić, zostało mi jakieś 1/3 tego wielkiego opakowania i mimo, że ostatnio ją męczyłam i aplikowałam dużą ilość (żeby się szybko pozbyć) w końcu wylądowała w szafie, nie marnując dłużej miejsca w łazience.

Mogę wręcz powiedzieć, że moje włosy rozprostowywała... Nie są one sprężynkami, ale po innych odżywkach są mniej lub bardziej pofalowane/pokręcone, a tutaj były prawie proste... Nie takiego efektu się spodziewałam, gdy już zaakceptowałam, że moje włosy nie są z natury proste ;)

Poza ceną i ilością/wydajnością nie mogę dać żadnych plusów, no może jeszcze całkiem wygodna aplikacja. Będzie mi teraz stała w szafie aż mnie oświeci co z nią zrobić lub komu oddać.

Jest ok

Moja recenzja chyba nie będzie obiektywna ponieważ nie mam kręconych włosów. Jestem posiadaczka prostych jak strzała włosów do bioder. Ze względu na ich długość zużywam bardzo dużą ilość wszelkich kosmetyków do pielęgnacji włosów, skusiłam się na tę odżywkę z promocji za 4,99 zł.

Pierwszą zaletą jest bezapelacyjnie cena produktu, taką okazje można znaleźć naprawę rzadko. Potem przekonałam się jednak, że pomimo dużej ilości produktu odżywka znikała w szybkim tempie, takim samym jak produkty o standardowej wielkości 250ml. Winę za to obarczam konsystencje odżywki, która jest dosyć rzadka i trzeba jej naprawdę sporo nałożyć na włosy.

Drugą zaletą jaką znalazłam jest również brak zawartości silikonów oraz parabenów w składzie. To zachęciło mnie do zakupu.

Po zastosowaniu włosy są przyjemne w dotyku, miękkie. Robią sie jednak mocno puszyste i nie do końca mi to pasuje. Sprawia to, ze moje włosy stają się nieco trudne do ujarzmienia, niezbyt dobrze się rozczesują chociaż może na włosach kręconych to będzie miało pozytywny efekt.
Nie obciążą włosów, nie powoduje większego przetłuszczania się skóry głowy.

Ogólnie szampon oceniam na plus, poniewaz jest naprawdę tani i dosyć skuteczny, jednak dla mnie jest to dosyć przeciętna odżywka, są lepsze ale oczywiście za zdecydowanie większe pieniądze. Nie podoba mi sie jedynie efekt lekkiego puszenia. Poza tym w sumie jest ok, wybitnie nie pielęgnuje włosów ale od tego są maski i olejki. Raczej kupię ponownie.

Zawiodłam się.

Zalety:
- cena.
- opakowanie.
- świetnie nadaję się do pierwszego O w OMO.
- również do olejowania na odżywkę.
- nie zawiera silikonów.

Minusy:
- nie nadaje się jako odżywka do spłukiwania po myciu włosów, czyli jako drugie O w OMO, włosy są po niej dziwne, nie umiem tego określić, niby są nawilżone, niby lepiej się krecą, ale coś z nimi jest nie tak.
-lekko puszy.
-trzeba ją dokładnie spłukiwać, bo możemy mieć do czynienia z łupieżem.
-gdy nakładam ją na skalp, swędzi mnie potem skóra głowy.
- wydajność(trzeba nałożyć jej dużo na włosy).
- nie pomaga w rozczesywaniu włosów.

Miłe zaskoczenie

Początkowo miałam dwie nieudane przygody z tą odżywką- za pierwszym razem trzymałam ją krótko, tyle, ile zaleca producent, przez co włosy tylko lepiej się rozczesywały, nie było czuć żadnego działania produktu (zdyscyplinowania i miękkości fal), ot jakbym umyła włosy zwykłym szamponem. Za drugim razem przetrzymałam ją trochę za długo.

Obecnie odżywkę nakładam na prawie całą długość włosów i zawijam je w ręcznik. Efekty?

+włosy są bardzo miękkie, przyjemne
+fale nie puszą się, są ładniej zdefiniowane
+odżywka zdecydowanie nie obciąża
+portfel nie cierpi, gdyż można ją upolować w promocji już za 4,99 zł ;)

Minusy?
-wydajność produktu, 500 ml schodzi niczym 250 ml gęstszej odżywki/maski

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno 500 ml

nie tylko do kręconych

Odżywka sprawdza się nie tylko do włosów kręconych. Kiedyś, przypadkowo użyłam odżywki na wyjeździe, ponieważ nie miałam dostępu do innej i muszę przyznać, że fajnie działa także na włosy normalne. Nadaje im objętości, nawilża i ułatwia rozczesywanie. Jest tania, łatwodostępna i naprawdę bardzo wydajna. Polecam do wypróbowania! Ma ładny zapach i przyjemną konsystencję, która nie obciąża włosów, ani nie powoduje ich szybszego przetłuszczania się ;)

Używam tego produktu od: ponad roku

fajna

Ta odżywka zauroczyła mnie. Włosy po niej są miękkie, gładkie, a loki podkreślone.
Plusy:
+ dostępność
+ cena (!)
+ dobrze się rozprowadza
+ zapach neutralny

Minusów nie znam. No może to, że moje włosy czasem lubią silikon, bo są wysokoporowate, a w tej odżywce nie ma. Ale to pewnie dla niektórych jest plusem a nie minusem :)
Na pewno kupię ją jeszcze raz.
polecam.

Używam tego produktu od: od miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 duże opakowanie

niesamowicie podkreśla skręt loków

Bardzo dobra odżywka do włosów kręconych.
Świetnie podkreśla skręt loków,które po użyciu odżywki są sprężyste i lśniące i łatwo się rozczesują. Do tego odżywka bardzo ładnie pachnie,ma przyjemną konsystencję i łatwo się spłukuje.
Innymi zaletami są
+Duże i wygodne opakowanie
+Dostępność
+Cena

Używam tego produktu od: około dwa miesiące

za ta cene rewelacja

Kupilam na promocji gdyż nie bylam przekonana do tej marki. Mam zniszczone podatne wlosy. Po odzywce wloski sie slicznie rozczesuja, sa mieciutkie i nie mam juz siana jak w przypadku wiekszosci odzywek. Rano zmocze wlosy lekko ugniote i mam sliczne wloski, sianka juz brak !!!! Z pewnoscia rewelacyjna jakosc w porownaniu do ceny.

Używam tego produktu od: miesiaca

Nic specjalnego

Mimo tylu pozytywnych opinii nie mogę sie przekonać do tej odżywki, miałam sporo odżywek i ta wypada blado przy innych.

Plusy
-dostępność
-cena

Minusy
-włosy są troche "sianowate"
-trudno je rozczesać
-nie odżywia włosów

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: niecale 1

SUPER super SUPER

PIERWSZE WRAŻENIE

Kupiłam ze względu na tak liczne pozytywne komentarze. Połowa moich włosów kręci się, druga polowa jest bardziej falowana, niemniej postanowiła wypróbować to cudo. Zapłaciłam w Rossmannie 9 zł z groszami za 500 ml butlę.

UŻYTKOWANIE

Butelka jest wykonana z cienkiego plastiku. Czasem ciężko odpowiednio nacinąć butlę, żeby wydobyć odpowiednią ilość odżywki.
Samą odżywkę na włosach trzymam kilka minut. Po spłukaniu i wyschnięciu włosy są bardzo gładkie i elastyczne, nie puszą się, skręt loków jest bardzo ładny. Czuje, że włosy są naprawdę zdrowe!

OPINIA KOŃCOWA

Bardzo polecam tą odżywkę! Jest tania, duża, świetnie się spisuje. Na pewno zagości na dłużej w mojej łazience!

Super:)

Używam jej w zestawie z szamponem;

Delikatnie nawilża włosy, po użyciu są mięciutkie, sypkie,ładnie się układają, rewelacyjnie rozczesują.
Nie obciąża włosów.

W zależności od tego ile mam rano czasu, trzymam ją tyle czasu ile każe producent, krócej lub używam jako maski na kilkanaście minut.

Polecam dla osób, które mają kręcone i suche włosy.

Jest niesamowicie tania i bardzo wydajna:)

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie uzywania