Organic Shop, Body Desserts, Banana Milkshake (Krem do ciała)

Organic Shop, Body Desserts, Banana Milkshake (Krem do ciała)

Krem sprawia, że skóra staje się delikatna i aksamitna.
- ekstrakt z banana usuwa suchość i łuszczenie skóry.
- olej awokado intensywnie odżywia skórę.
- Olej makadamia i wanilia meksykańska dodają skórze elastyczności, sprzyjają usuwaniu rozstępów.

w słoiku
Skóra
sucha, z defektami
balsamy

wspaniały

W końcu udało mi się skończyć to gigantyczne opakowanie! Kupiony na promocji za ok. 27zł a jego wydajność jest niesamowita. Zapach jest obłędny, i co ciekawe, raz przebija się bardziej wanilia a raz banan. Balsam rewelacyjnie regeneruje skórę, nawilża ją i lekko ujędrnia. Wchłania się też dość szybko a nawilżenie czuć przez cały dzień.

Jeden z lepszych

Jeden z moich ulubiencow- zawsze do niego wracam. Ma piekny zapach bananow , nie jakis sztuczny chemiczny. Fajnie sie rozprowadza i szybko wchlania. Dobrze nawizla. Sprawdza sie zarowno w zime jak i w lato ( latem wybieram lzejsze balsamy , ale ten jest ok) Gesta konsystencja- pomimo tego wydajny. Opakowanie troche nieporeczne ale da sie to przebolec ;-)

Bananowo mi

Firma Organic Shop po raz kolejny mnie nie zawiodła wypuszczając na rynek kolejny świetny produkt. Tym razem należy on do "jadalnej" serii Body Desserts tego producenta, w której znaleźć możemy bardzo smakowite i przesłodkie kosmetyki, których inspiracją były wszelkiego rodzaju desery.
W tym przypadku mamy do czynienia z koktajlem bananowym, który różni się od oryginału jedynie tym, że niestety nie możemy go wypić.
Produkt nie nadaje się oczywiście do jedzenia ani do picia - natomiast do pielęgnacji naszego ciała jak najbardziej tak. W takim zastosowaniu sprawdza się najlepiej. Kosmetyk ma formę gęstego aksamitnego kremu, który idealnie wchłania się w naszą skórę. Ma właściwości odżywcze, wygładzające i kojące oraz przepiękny zapach bananowego koktajlu, na który składają się banany, wanilia, olej macadamia i olej avocado. Same naturalne składniki, z których nasza skóra czerpie wszystko co najlepsze.
Oczywiście jest to specyficzna seria produktów i z pewnością nie każdemu takie słodkie produkty będą odpowiadać. Trzeba być po prostu ich amatorem.
Ja jestem i uwielbiam testować te wszystkie przepyszne słodkości.

Cudowny

Skusiłam się na niego na promocji w Rossmannie i nie oczekiwałam cudów a jednak zachwycił mnie.
+ zapach ahh cudowny
+ nawilża
+ szybko się wchłania więc nie zostawia tłustego uczucia
+ wydajny
+ cena (kupiłam go za ok 13zł)
+ sprawia,że skóra staje się delikatna i miękka

Niestety jestem na nie

Kupilam ten produkt skuszona moim dobrym doswiadczeniem z peelingami tej marki, pieknym zapachem i fajnym, nietuzinkowym opakowaniem.

Niestety nie bylam w stanie go zuzyc wlasnie przez ten zapach. Chyba dochodzilo do jakiejs dziwnej reakcji z moja skora, ale ten bananowy zapach stawal sie nieprzyjemny. Drazil mnie, nie byl swiezy na skorze, wyczuwalna byla jakby gorycz. Trudno mi nawet to opisac. Niestety po kilku probach produkt wyladowal w koszu.

Jesli chodzi o dzialanie, to nawilzenie bylo ok. Nic specjalnego. Wchlanianie tez nic specjalnego.

wszystko ok

Seria kremów Body Desserts jak zawsze ma świetną korelację ceny i jakości. Choć dla części z Was może wydawać się całkiem dużo około 30 zł za krem, to pamiętajcie, że te słoje są ogromne, a dodatkowo ich zawartość jest bardzo wydajna!
Bananowy krem na wielu stronach jest hitem. Dla mnie jest ok, ale nie jest wart tej najwyższej ceny z tej serii jak dla mnie. Świetnie nawilża, ładnie pachnie, choć nie tak intensywnie jak inne kremy tej serii ( i raczej bananowo niż mlecznie, z czego się cieszę).

krem do ciała bez wad

Od niego zaczęła się moja miłość do kosmetyków rosyjskich (jakkolwiek to w tych czasach nie brzmi), które nadal z upodobaniem stosuję. Kupiłam go bez żadnych rekomendacji, ponieważ było to jakiś czas temu, kiedy kosmetyki rosyjskie nie były jeszcze tak popularne jak obecnie. Zafascynowana produktami bez parabenów i silikonów, za to z esencjami i olejami pochodzenia naturalnego trafiłam na produkty Natura Siberica i właśnie Organic Shop. Jestem nimi oczarowana (chociaż buble też się zdarzają), łączą w sobie naturę i niezwykłą skuteczność działania.
Ten balsam jest wyjątkowy, ponieważ ja nie znalazłam w nim wad.

+ ekstremalne, długotrwałe nawilżenie
+ w dłuższym stosowaniu na dłuższy czas poprawia kondycję skóry
+ eliminuje uczucie napięcia skóry po prysznicu
+ Pięknie pachnie - co jest dla mnie w kwestii balsamów niezwykle istotne.
+ Wchłania się nie za wolno (irytują mnie balsamy, których film czuję na skórze jeszcze 2 godziny po rozsmarowaniu, i zostawiam na klamkach od drzwi), ani nie za szybko (na tyle żeby zanim nawilży ściągnął skórę - nie znoszę tego)
+ ma bardzo naturalny - przyjazny mojej skórze skład
+ świetna konsystencja - niezbyt tłuste masło
+ ilość świetnego kosmetyku w stosunku do ceny
+ wygodne w użyciu opakowanie, nawet ze śliskimi rękami
+ dostępność

absolutnie nie ma wad!

Ilość zużytych opakowań: 1 - 450 g

uwielbiam!

Cudowny produkt. Kupiłam trochę w ciemno ale w ogóle się nie zawiodłam, byłam nim zachwycona! Przecudowny słodko-bananowy zapach, który całkiem długo się utrzymuje, lecz jednocześnie nie jest zbyt mdły ani za słodki.
Świetna gęsta, musowa konsystencja i śliczny kolor.
Jest bardzo wydajny, mimo gęstości bardzo dobrze się rozsmarowuje i już odrobina wystarczy aby pokryć bardzo dużą część ciała. Dodatkowo plusem jest opakowanie, z którego można wydobywać odpowiednią ilość balsamu oraz wygrzebać kosmetyk do samego końca:)

Opakowanie wystarczyło mi na ponad pół roku i nie wyobrażam sobie nie kupić drugiego, ale tym razem być może w innej wersji zapachowej, z ciekawości:)

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: e 450ml

Dla mnie super

Jeśli chodzi o słodkie zapachy, jestem ich absolutną fanką, kiedy tylko mam czas i możliwości, sięgam po balsamy przypominające desery, owoce, ciasteczka, słodkości. Zwłaszcza w porze zimowej.

Balsam bananowy oczarował mnie od pierwszego wejrzenia, spodobało mi się opakowanie, kolor kosmetyku- słonecznie żółty, apetyczny, ale przede wszystkim polubiłam zapach. Jest to zapach bananowy, tropikalny, taki jaki lubię.

Bardzo ciekawe jest opakowanie, kubeczek przypominający takie, w których podaje się soki, smoothie, koktajle i te wszystkie cudowne rzeczy, które kojarzą nam się z latem.

Skład- m.in. banan, wanilia, olej macadamia, olej z awokado, uwielbiam:) Jest też troszkę chemii:/ Ale za to zupełnie niewiele, znawczynią tematu konserwantów nie jestem, ale z tego, co widzę, np. parabenów w składzie nie ma.

Aplikacja i działanie- tu również jestem zadowolona, ponieważ konsystencja jest idealna, delikatna, krem- pianka, bez ciężkiego tłuszczu. Kosmetyk dobrze się rozsmarowuje, szybko się wchłania, nie pozostawia lepkiej tłustej warstwy.

Zapach utrzymuje się na skórze i ubraniach bardzo długo, przy czym trochę przypomina bananowy, a później po prostu słodki zapach kojarzący się z wanilią.

Ogólnie jestem z zakupu bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od: około 1 mies.
Ilość zużytych opakowań: 30 % z 450 ml

Ulubiony :)

Krem kupiłam już ponad rok temu. Zamówiłam go z ciekawości, którą wywołał banan. Krem pachnie przecudnie, aż ma się ochotę go zjeść. Doskonale nawilża, a całe "uczucie" nawilżenia długo z nami zostaje. Wciera się bardzo dobrze, nie pozostawia plam. Jest bardzo wydajny. Przy dość częstym stosowaniu wystarczył na jakieś pół roku. Aktualnie używam drugiego opakowania. Potrafi poprawić nastrój, zrelaksować, pobudzić zmysły. :D

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

chronić przed dziećmi, bo zjedzą:)

Tak, to jest zdecydowanie najlepszy balsam jakiego miałam okazję ostatnio używać. Pięknie pachnie. Najprawdziwszy zapach bananów, dojrzały, nie za słodki. Nie chemiczny.
Produkt otrzymałam w prezencie, opakowanie mnie powaliło, jest bardzo ładne, optymistyczne, nie kiczowwate choć kolorowe. Do tego solidne. No i ogromne.
450 ml samej dobroci w żółciutkim kolorze.
Balsam poprawia mi nastrój swoim zapachem i działaniem. Szybko wsiąka, zostawia delikatny pachnącą powłoczkę na skórze. Po kilku użyciach skóra nabrała takiego jedwabistego połysku. Łagodzi podrażnienia po goleniu, nie szczypie. Jest szalenie wydajny, wystarczy na długo. Można się szybko ubrać po posmarownaiu, nie jest tłusty ani lepiący.
Zawiera ekstrakty z bananów, meksykańskiej wanilii i oleje- makadamia a także awokado.
Dla mnie ideał balsamowy. Kupiłam drugą wersję - migdałową i czekam aż przybędzie... Mam nadzieję, ze będzie równie dobra.
W przeliczeniu na pojemność nie jest tak drogi- zwłaszcza, ze ma lepszy skład niż większość maseł drogeryjnych, a zapach to po prostu bajka!
To jest bardzo dobry produkt. Serdecznie polecam fankom bananów i słodyczy wszelkiej.

Używam tego produktu od: prawie 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1/6 opakowania

Krem spełnia swoją rolę

Krem dostałam do testowania, wybierajac zapach kierowałam się upodobaniem do tych owoców. Zapach utrzymuje się na skórze przez jakiś czas. Krem jest bardzo wydajny, nie używam go codziennie ze względu na pogodę, jest po prostu za ciepło i duszno, ale krem bardzo szybko się wchłania i nie pozostawia na skórze tłustej warstwy. Skóra pozostaje idealnie gładka i nawilżona przez cały dzień. Konsystencja kremu jest dość gęsta ale dobrze się rozsmarowuje, uzywam go z przyjemnością. Polecam.
Skuszę się na inne wersje.

Używam tego produktu od: od prawie 3 tygodni