Delia, Glamour, Diamond Lip Gloss (Diamentowy błyszczyk)

Delia, Glamour, Diamond Lip Gloss (Diamentowy błyszczyk)

Delia Glamour to bogata paleta kolorowych transparentnych błyszczyków, które nadadzą ustom długotrwały diamentowy połysk. Delikatne odcienie sprawią, iż makijaż ust będzie bardzo dyskretny.
Dla kobiet preferujących głębokie i wyraziste kolory proponujemy zastosowanie pomadki, a następnie błyszczyka. Efekt - usta staną się pełniejsze i pełne blasku.
Do wyboru mamy 10 kolorów: Transparentny Nabłyszczający, Delikatna Róża, Różana Rosa, Słodki Grejpfrut, Złoty Miód, Kubański Cukier, Mleczna Czekolada, Głęboka Miedź, Czereśniowa Rozkosz, Soczysta Śliwka.

Cena: 8,50 zł / 12 ml

Raczej nie.

Raz podkradłam go mamie i tak to się zaczęło :D . Odkąd pamiętam, zawsze zastanawiał mnie jego zapach, trudno mi go było określić, skąd mogę go znać. Poza tym na ustach wyglądał jak bezbarwny, ale nie pamiętam, jaki to był odcień. Jednak miał największą, moim zdaniem, wadę - był nieco kleisty, co mi raczej przeszkadzało. W koncu po jakimś czasie skończył w koszu. Ani ja, ani mama nie chciałyśmy już go więcej używać.

Używam tego produktu od: dawna

wspomnień czar :)

błyszczyk używałam w czasach gimnazjalnych,ot kupiłyśmy z koleżanka i nie mogłyśmy się już od niego uwolnić :)
+zapach (cudny po prostu, niechemiczny, świeży)
+konsystencja
+ na ustach tworzy zjawisko tafli
+ kolory!! delikatne, śliczne
+ dość trwały z tego co pamiętam
+ z powodzeniem zastępuje nam pomadkę ochronną, usta po nim są miękkie , zregenerowanw i nawilżone :)
a głównym i jedynym minusem jest to, że tak trudno na niego trafić, ale bębę szukać :)

Używam tego produktu od: naprawde dawna
Ilość zużytych opakowań: wiele (daaawno skończone) :)

Doskonały

Mam nr 7(taka jest naklejka na tubce,ale to na pewno pomyłka bo błyszczyk jest pięknego brzoskwiniowego koloru z mnóstwem drobinek).

Choćbym chciała nie mogę znaleźć w nim wad.Zauroczył mnie kompletnie mimo że jestem wybredna i większość błyszczyków nie robi na mnie wielkiego wrażenie. Błyszczyk ślicznie się mieni mimo iż drobinek nie czuję ani nie roznoszą się po całej buzi. Pachnie jakoś tak miodowo-herbacianie po prostu pięknie..a zwykle zapachy błyszczyków mnie męczą.Daje efekt tafli wody i choć jest ciut za gęsty to nie spływa ani się nie klei. Nic z pod nakrętki nie wypływa i cena to tylko 5,90zł!

Szkoda tylko że znalazłam go tylko w 1 sklepie a obecnie tam też już go nie ma. No ale jak kiedyś go znajdę to kupię od razu 2-3 szt. Ideał.

Używam tego produktu od:2tyg
Ilość zużytych opakowań:połowa tubki zużyta.

nie jestem przekonana

Co do diamentowego połysku to moge się zgodzić, lecz błyszczyk ma zbyt intensywny zapach, bardzo się klei i trudno go rozprowadzić na ustach. W moim przypadku się raczej nie sprawdził, a nie kupię go ponownie z racji tego, że wolę przetestować inne i jestem na etapie poszukiwania tego jedynego:D

Używam tego produktu od: kupiłam rok temu

Nie wart tej niskiej ceny

To chyba najgorszy błyszczyk jaki miałam.
Plusy:
+cena
+trwałość
Minusy:
-okropny, za mocny zapach, który przy używaniu cały czas czuję
-klei się zbyt mocno
-gdzie ten diamentowy połysk?!

W tej kategorii cenowej można znaleźć dużo lepsze błyszczyki, choćby miss sporty w tubce, który jest jednym z moich ulubionychUżywam tego produktu od:2lata
Ilość zużytych opakowań:1 niezużyte

Obrzydliwy!!!

Zachecila mnie do kupna akcja promocyjna lakier + blyszczyk z tej samej linii kosmetykow gratis...
Lakier jest fantastyczny, blyszczyk to totalne nieporozumienie. Moje zastrzezenia sa nastepujace;

-smierduch wywolujacy odruch wymiotny
-wstretna lepka konsystencja
-rozowy kolor okazal sie miec na ustach żółty poblask (??!!!) co na ustach wyglada jak pierwszy symptom jakiejs afrykanskiej choroby.
-produkt nie ma atestu

...dla mnie to wystarczy, by otrzymal najnizsza ocene.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 1/100

Dobry

Bardzo dobry błyszczyk do ust. Bardzo ładnie pachnie, doskonale sie rozprowadza, zostawia na ustach delikatną poswiatę i w dodatku nie jest drogi. Długo sie trzyma, lecz jedynym minusem jest to, ze dosc sie klei.
Posiadam kolor numer 5 i 1 xD

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Fatalny

Jeden z gorszych jakie miałam. Śmierdziuch, klei się, szybko wchłania i na dodatek okropnie wysusza usta. Usta wyglądają jak obślinione a nie umalowane,
nie wygodnie się nakłada (taki tubkowy wyciskacz). Ogólnie zdecydowanie nie odpowiada mi.

Używam tego produktu od:3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:konczę pierwsze

posiadam odcień : nr 1
-błyszczyk w tubce jest perłowo biały z poświatą a na ustach tworzy "tafle wodna"
- nie klei sie , dosyc długo sie trzyma , delikatny zapach
- mieciutki , gesty przy nakładaniu
- delikatnie nawilża i zmiekcza usta
- sprawdzony przy jesiennej pogodzie

Używam tego produktu od:1 miesiąca

fajny błyszczyk

Przyjemny w użyciu, dobrze trzyma się ust i nie klei się. Koloru właściwie nie ma, ale dla mnie to jak najbardziej odpowiada-wolę błyszczyki transparentne, bez widocznego brokatu. Mam kolor...hmm ciemna wiśnia, lekko przyciemnia usta. Nawet ładnie pachnie, cena też jest przystepna (7zł).

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam pierwsze

sympatyczny:)

Uwielbiam błyszczyki,a ten w szczególności przypadł mi do gustu,mam numer 1, biały z delikatną poświatą.Pachnie pysznie, jak lody waniliowe,nie ma koloru,ale usta wyglądają soczyście,stają się odżywione,troche się wałkuje i to jego jedyna wada dla mnie...Napewno skusze się na inne kolorki:)

godny uwagi

Kupiłam bez przekonania, ale pomyśłałam 4,90 zł najwyżej wyląduje w pudełku z nietrafionymi kosmetykami.. a tu baaaardzo pozytywne zaskoczenie!! Co najważniejsze super nawilża, świetnie sie błyszczy, drobinki sa bardzo delikatniutkie wogóle ich nie czuć a ponadto jest bardzo trwaly. No moze mógłby pachniec nieco lepiej, bo dla mnie ma dziwny zapach;? no ale za takie pieniążki jest ssssuuuupppperrrr. Chyba skocze po nastepne